Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Eeee ten 2KC to kicha mam bombe do tej pory
  2. Wyjazd był zajefajny , dwa razy umarłem .Narazie mało pisze bo jeszcze zdycham
  3. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No wiadomo chyba co wybrałem
  4. Noo super sprawa, napewno wymyślił to pedofil w średnim wieku z deewoo lanosa Nie zebym cos mial do lanosów
  5. Norbi nie pitol dobrze sie bryka zbiera , powoli ci odchodziłem więc jest bardzo dobrze Musisz sie ustawić z Tomboyem na kreche wtedy naprawde zobaczysz jak jest bryka jest super.
  6. Tak tylko ze w rajdach latają na kolcach taka mala roznica
  7. No ja tez latam na 205 ale na 225 dasz rade
  8. Adamoo zostawił bryke bo polecilismy na chwilke do wawy
  9. Wpadajcie o 15 do żółwia na lody Teraz sie zgadalem z Adamooo
  10. Chyba 300 ich nie masz więc szukaj
  11. ono odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Żółwiu wezme sprzęt i ci ten szyber wyrezam na spocie ... tak po znajomości za free !!!
  12. Jutro o 15 u Żółwia ? kto wpada?
  13. Chopy kasa poleciała dzisiaj rano bo wczoraj mialem prze........ny dzień.Ale wkońcu weekend i lody u Żółwia Kichol chętnie bym cie zabrał ale mam komplet ustalony juz dawano , napewno coś sie wymyśli
  14. Spanky akurat edytowałem posta To Mastersa robota . Kurde takie coś to bym chciał mieć zabawa niesamowita Tu macie całość jak ktoś chce poczytać o Haldexie http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=943&highlight=torsen
  15. Może i jest beee ale w dobie elektroniki z haldexem można zrobić wszystko i wtedy już nie jest beee zobaczcie sami Takie coś w bryce ma Masters , to chyba idealny napęd Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek cytat z jego strony: czyli dowolne sterowanie tylnym napedem. Sterownik mojej konstrukcji i mojego pomysłu uwzględnia także zaciągnięcie ręcznego hamulca i po tym zabiegu tylny napęd zostaje całkowicie rozłaczony. Po zluzowaniu dźwigni sterownik "pamieta" jakie były poprzednie ustawienia i spina tył. Aby zapobiec dodatkowym oporom jakie stawia ten napęd ....tył spięty jest tylko wczasie gdy samochód przyspiesza na 1-wszym, 2-gim i 3-cim biegu. Gdy wbije czwórkę tył zostaje automatycznie rozpięty i auto dalej napędza się na ośce. A opory toczenia sa znaczne. Wczoraj byłem na hamowni 4x4 Macha we wrocławskim Jetroniku i praktycznie cały dzień testowaliśmy auto. Różnica prędkości obracania się osi przedniej a tylnej wynosi 2km/h przy 150km/h. Oznacza to że tylna oś jest minimalnie wleczona
  16. Kichol daj na luz z tym ściąganiem podsufitki połamiesz jakieś zaciski i będzie lipa ja kiedyś w golfie prałem tapicere czymś do dywanów Vanish ? cos takiego, ale w godzinke wypralem i bylo super jak nowe
  17. U mnie to dziala automatyczne i nawet nie wiem kiedy sie pala dzienne a kiedy xenony i nie chodzi mi o oszczędności na żarówkach ale wq mnie ich wymienianie.
  18. Nooo SID ładnie przyrezane Gratki
  19. No ja też na 99% bede , 1 zostawiam bo ostatnio mam strasznie prze...ne z robotą.
  20. Ja mysle że to fajna sprawa bo przynajmniej nie palą sie w dzień bez sensu tylne światła, a widać cie dobrze , po to je zrobili.Ja mam je normalnie w lampie nie w zderzaku
  21. A gdzie ta antena jest oryginalnie montowana ?Jak ona wygląda ? Mam anteny w szybach i na dachu
  22. Ja mam . Ale jak ty chcesz to zrobić hmm dodatkową żarówke musisz wstawić .
  23. bushi to całkiem co innego niz normalne radio bo tu masz nadajnik radia w transmiterze a nie ileś kilometrow od samochodu więc nie pownno być problemów.
  24. Transmiter to nadajnik częstotliwości radiowej , twoje radio w samochodzie znajdzie go jak stacje radiową
  25. No stary pewnie że można , zapraszamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.