Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Wiesz ja latałem na ich chipie przez 300 tys km i było wszystko oki . Ale mozliwe ze cos zdupili jak wszyscy
  2. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chip kosztuje w granicach 2 tys ale ja bym ci chipa nie polecał program jest lepszy i mniej zabija silnik , są różne chipy jeden sam sobie zakladasz i jest zero problemu znowu inne trzeba ustawiać i lutować kabelek do przepływki , firmą ktorą ja znam to www.vtg.pl robią i chipy i programy. Ale jak Hugo napisał Masters to chyba thebesciaki w tym
  3. ono odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4 B5
    hehe wiesz jakoś mi sie ten wzor przestał podobać :mrgreen: Nie no powaznie kiera jest git ale 6 k to troche duzo i cos ma mniej guzikow niz moja hmm http://www.audiworld.com/news/05/022105/rs4-interior.jpg Bardzo mi sie podoba ze seria RS4 nie ma tylnych szyb elektrycznych jak widać na zdjeciu no qwa za tyle kasy bryka a tu doplata za szyby ele , jaja sobie robia haha
  4. ono odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4 B5
    No jaja sobie robisz? ku$#%#$%^^$&7 jego mać
  5. No jak zawsze sie postaram i pewnie sie uda
  6. Nom ja we wtorek lece w polske ale chyba do 19 przyjade. Poziek w Newbie kolega RYSIEK pisał o RS i jest z wawy , poczytaj
  7. ono odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4 B5
    Ja kiedys myslalem nad kierą od nowego RS4 poprostu kosmos , ale tez nie wiem czy te wszystkie guziki beda pasowac i jeszcze takiej nie widzialem na allegro itd , moze to jakis standard ze wszystkie pasują ?
  8. W 2005 roku było 25 lecie napędu Quattro , Audi dodawało specjalny pakiet z tej okazji tylko że nikt mi nie potrafi powiedzieć co w jego skład wchodzi , wiecie coś o tym ? W salonie Audi PL najpierw sie strasznie zdziwili a potem powiedzili ze to tajemnica firmy hehe
  9. poziek takiego spota jeszcze nie było , tyle mięsa co chodziło to sie w pale nie mieści hehe adamoo klate wipinał ale nic mu to nie dało :mrgreen:
  10. Nie no jasne że kontrolka nie powinna sie zapalać. Napisalem tylko że przy duzych przechylach jest taki problem.Więc po rondzie dlugo latac nie wolno bo silnik zatarty hehe
  11. W nowej BMW M5 chwalą sie że wlasnie maja taki system ktory zapobiega zasysaniu powietrza przez smok przy ostrych zakretach itd , myslisz ze w A4 to juz jest od 10 lat ?
  12. W nowych audicach po rurkach nie rozpoznasz .Nowe diesle mają DPF i wszystkie rurki są proste.
  13. A ja jak zdrapie swoje to sobie walne 1.9 SDI ... a co
  14. A ja kur........ dlubalem 2 godziny
  15. Noo najlepiej tylko oooo , ja A4 zdrapałem a 3.0 TDi q zostawie sobie jak bedzie cieplej bo to zdrapać to ku.......... jego mać Nie wiem ale teraz to kaszana na drodze jakoś malo ludzi chce stawać na światłach jak mialem golfa 110 TDi po modach to kurde ciagle kogos nosiło a ja ich pięknie leczyłem Moze jak to zedre to bedzie lepiej
  16. A reszta jest ? dawaj meila to ci wysylam
  17. Nooo jak wpadnie na spota dostanie w spojler i tyle hehehe I w brewke
  18. noooo malina
  19. No kwestia gustu , ale napewno znajde cos ladnego Albo mi takie zrobią.
  20. Znajde takie progi ze szpecić nie będą
  21. A było nas 3 i 2 kolesi z Akp , knajpa super naprawde musimy kiedys tam wpasc na spota Noo te progi super , fajnie wygladają Musze pomyslec nad tym bo kurde ja mam takie duze plastiki na prograch i nie wiem czy to odrywac czy jak to wykombinowac , ale cos przyrezam
  22. OOOO widze juz 10 osob jedzie calkiem fajnie sie robi Jest fajne miejsce na zlocik , domki woda itd , lukass zna miejscowosc bo ja zapomnialem ale podobno jest super .
  23. Noo i po spociku było jak zawsze git ,nawet kolega adamoo zaprosił nas do knajpy , Pogadaliśmy z chlopakami z AKP Kolega Kunio przejechał kolo nas i nawet nie pomachał -CZAJNIK- :mrgreen: .
  24. Dzisiaj spocik o 19 Torwar Jak ktoś chętny to zapraszamy.
  25. Z tego co pamiętam i gdzieś czytałem ten czarny plastikowy jest to kluczyk awaryjny i on działa tylko ileś razy , wtedy zrozumiałem że ten kluczyk np chowamy w samochodzie w nadkolu pod zderzakiem itp , zeby mieć dostęp jak np bryke zatrzasniemy itd Ja np nosilem to w portfelu i pare razy mi sie przydalo Ale czy to tak jest na bank to nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.