Treść opublikowana przez ono
-
Chiptronic
Wiesz ja latałem na ich chipie przez 300 tys km i było wszystko oki . Ale mozliwe ze cos zdupili jak wszyscy
-
Chiptronic
Chip kosztuje w granicach 2 tys ale ja bym ci chipa nie polecał program jest lepszy i mniej zabija silnik , są różne chipy jeden sam sobie zakladasz i jest zero problemu znowu inne trzeba ustawiać i lutować kabelek do przepływki , firmą ktorą ja znam to www.vtg.pl robią i chipy i programy. Ale jak Hugo napisał Masters to chyba thebesciaki w tym
-
Zmiana kierownicy
hehe wiesz jakoś mi sie ten wzor przestał podobać :mrgreen: Nie no powaznie kiera jest git ale 6 k to troche duzo i cos ma mniej guzikow niz moja hmm http://www.audiworld.com/news/05/022105/rs4-interior.jpg Bardzo mi sie podoba ze seria RS4 nie ma tylnych szyb elektrycznych jak widać na zdjeciu no qwa za tyle kasy bryka a tu doplata za szyby ele , jaja sobie robia haha
-
Zmiana kierownicy
No jaja sobie robisz? ku$#%#$%^^$&7 jego mać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak zawsze sie postaram i pewnie sie uda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nom ja we wtorek lece w polske ale chyba do 19 przyjade. Poziek w Newbie kolega RYSIEK pisał o RS i jest z wawy , poczytaj
-
Zmiana kierownicy
Ja kiedys myslalem nad kierą od nowego RS4 poprostu kosmos , ale tez nie wiem czy te wszystkie guziki beda pasowac i jeszcze takiej nie widzialem na allegro itd , moze to jakis standard ze wszystkie pasują ?
-
Pakiet na 25 lecie napędu Quattro ?? Co to jest ??
W 2005 roku było 25 lecie napędu Quattro , Audi dodawało specjalny pakiet z tej okazji tylko że nikt mi nie potrafi powiedzieć co w jego skład wchodzi , wiecie coś o tym ? W salonie Audi PL najpierw sie strasznie zdziwili a potem powiedzili ze to tajemnica firmy hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek takiego spota jeszcze nie było , tyle mięsa co chodziło to sie w pale nie mieści hehe adamoo klate wipinał ale nic mu to nie dało :mrgreen:
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
Nie no jasne że kontrolka nie powinna sie zapalać. Napisalem tylko że przy duzych przechylach jest taki problem.Więc po rondzie dlugo latac nie wolno bo silnik zatarty hehe
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
W nowej BMW M5 chwalą sie że wlasnie maja taki system ktory zapobiega zasysaniu powietrza przez smok przy ostrych zakretach itd , myslisz ze w A4 to juz jest od 10 lat ?
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
W nowych audicach po rurkach nie rozpoznasz .Nowe diesle mają DPF i wszystkie rurki są proste.
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
A ja jak zdrapie swoje to sobie walne 1.9 SDI ... a co
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
A ja kur........ dlubalem 2 godziny
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Noo najlepiej tylko oooo , ja A4 zdrapałem a 3.0 TDi q zostawie sobie jak bedzie cieplej bo to zdrapać to ku.......... jego mać Nie wiem ale teraz to kaszana na drodze jakoś malo ludzi chce stawać na światłach jak mialem golfa 110 TDi po modach to kurde ciagle kogos nosiło a ja ich pięknie leczyłem Moze jak to zedre to bedzie lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A reszta jest ? dawaj meila to ci wysylam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo jak wpadnie na spota dostanie w spojler i tyle hehehe I w brewke
-
Zlot Mazury Lipiec
noooo malina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kwestia gustu , ale napewno znajde cos ladnego Albo mi takie zrobią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajde takie progi ze szpecić nie będą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A było nas 3 i 2 kolesi z Akp , knajpa super naprawde musimy kiedys tam wpasc na spota Noo te progi super , fajnie wygladają Musze pomyslec nad tym bo kurde ja mam takie duze plastiki na prograch i nie wiem czy to odrywac czy jak to wykombinowac , ale cos przyrezam
-
Zlot Mazury Lipiec
OOOO widze juz 10 osob jedzie calkiem fajnie sie robi Jest fajne miejsce na zlocik , domki woda itd , lukass zna miejscowosc bo ja zapomnialem ale podobno jest super .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo i po spociku było jak zawsze git ,nawet kolega adamoo zaprosił nas do knajpy , Pogadaliśmy z chlopakami z AKP Kolega Kunio przejechał kolo nas i nawet nie pomachał -CZAJNIK- :mrgreen: .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj spocik o 19 Torwar Jak ktoś chętny to zapraszamy.
-
4 kluczyki do auta
Z tego co pamiętam i gdzieś czytałem ten czarny plastikowy jest to kluczyk awaryjny i on działa tylko ileś razy , wtedy zrozumiałem że ten kluczyk np chowamy w samochodzie w nadkolu pod zderzakiem itp , zeby mieć dostęp jak np bryke zatrzasniemy itd Ja np nosilem to w portfelu i pare razy mi sie przydalo Ale czy to tak jest na bank to nie wiem