Treść opublikowana przez ono
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
Quattro w tdi to dobre rozwiązanie Myśle że tym bardziej w TDI ze względu na dyży Nm
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
Ja bym w szukaj wpisał : silnik mi muli ? hehe
-
[B5 AFB] Ciekawa przypadłość 2.5TDI
zaluzje ?? To napewno nie u Norbiego . Było by to za proste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja sobie dzisiaj cisne z Płocka a tu na mnie trąbi kolega Norbi Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2 a szkoda bo chciałem mu pokazać że wybrał złą marke
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
No to nie jest najgorzej 1200 zl ,mnie tak w uja zrobili w VW ze zaplacilem 8 tyś za nową glowice Kurde ja tu czekam na meila ze cos sie w temacie dzieje a ty dopisujesz tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta z twoich zdjęć, poprostu za***ista
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas myśle że taka turbina by wlazła do bartka :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobry pomysł , poupalamy Evo Poziek słyszałem że ty kontener zamawiasz z USA do PL :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam już tak sie nie przejmuj wyglądem , wpaść możesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piurko ma mi na pw napisać ile dokladnie kasy wysłać i namiary na ten ośrodek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek jeszcze nie wymieniłem , wczoraj byłem to mnie umówili na poniedziałek dopiero " bo tu jest potrzebny elektronik" .Może jeszcze coś wymyśle na gwarancji :mrgreen: Traviz wpadnij daleko nie masz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eh te koła :mrgreen: Foty super ,Hugo zrobi dział w albumie na tego spota to sie tam wsadzi. Jak zwykle Żółw wyszedł najładniej na zdjęciach. hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam z nim nie bede juz latał bo sie boje Wole jednak kierować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kurde z tym twoim motorem to naprawde jakieś czary mary,tyle już walczysz i dalej coś nie halo , podjedz do GS jest tam hamownia może on na coś wpadnie ,tylko taki mam pomysł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i po spocie miło było poznać nowych kolegów i uroczą koleżanke Kamil jak masz foty to dawaj na meila [email protected]
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
No to żeś dał porownanie heheh Dodge grand caravan vs audi a4 :mrgreen:
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Mi sie wydaje ze zawiecha w B7 to dobry kompromis między twardością a komfortem .Bardzo ładnie wybiera syf na drodze przy dużych prędkościach prowadzi sie idealnie ,za to w ciasnych zakrętach "robi sie twardy" bardzo precyzyjnie czuć każdą nierowność na drodze przez co szybka jazda to naprawde super zabawa. Latałem też A6 2.8 Biturbo i A6 3.0 TDI i te samochody prowadzą sie jak tankowce nawet z aktywnym zawieszeniem przestawionym na sport kompletnie tych samochodów nie czułem , więc wydaje mi sie ze A4 to bryka dla ludzi ktorzy czasem jadą z rodziną na biwak ale czasem im odbija palma i lubią troche przyświrować :mrgreen: Tak sie rozpisałem bo mi sie nudziło
-
Zlot Mazury Lipiec
No jutro na spocie bedziemy gadac i pewnie zadzwonimy
-
Co na tylny zderzak?? pomóżcie !!
Jutro moge sprawdzić czy pasuje do B5
-
Co na tylny zderzak?? pomóżcie !!
Ja mam taką gumowo welurową mate nawet fajna sprawa
-
gdzie się podkłada lewarek podczas wymiany koła :D?
Mi kiedyś w golfie połamali ten dzyndzel na lewarek w salonie VW więc nie jest to takie oczywiste nawet dla doświadczonych mechaników Ja naszczęście mam piane i kompresor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpaść możemy jasne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wygrałeś przejazd na relingach na następnym spocie :mrgreen:
-
co się stało? stopnie z C zmieniły sie na F
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=70&start=0 tu coś było o tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio mieliśmy spota w środe i gadaliśmy z chłopakami z AKP . Napewno jeszcze sie spotkamy na wspólnym spocie.