Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No filmik za***isty ,dzieki luki za prace nad tym Masz u mnie skrzydło w KFC Jak coś to ja dam plytke Kicholowi bo wszystko mam na dysku Norbi ja sie boje zakochać w rajdach bo rzuce prace rodzine i dom:D Poziek qr** wracaj z tego zadupia wkońcu bo w szał wpadne.
-
jakosc wykonania Audi
Nie jest tak źle w nowych modelach panowie w moim jest wszystko jak trzeba
-
jakosc wykonania Audi
Ta B6 była jakaś dziwna miała wszystko powycierane przelacznik świateł, koło klamek , guziki od szyb , koło ręcznego też cos pozłaziło.Niby bryka 130 Tyś ale to dosc dziwne.Mam A6 z roku 98 i zero takich jazd.Pare B6 już widzialem ale takiego czegos nie.
-
jakosc wykonania Audi
Mam w rodzinei BMW X3 wszystko trzeszczy skrzypi , plastiki totalna kicha okropne guziki wyświetlacze jak w kalkulatorach z lat 70.Totalny Toi Toi Dla mnie Audi i BMW to inna galaktyka.VW też sie zapsuło Golf5 i nowy passat w srodku są okropne.Mam nadzieje ze Audi nie zaczenie robić tandety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filmiki ze zlotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli zamulać do 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam odrazu dymi Troszke tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pogoda jest super 13:33 jestem
-
moje A4 Avancik V6
Super sprzecik fele sobie załatw z 17 będzie malinka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie jutro lody o ktorej?Moze 13.33 ? No widzisz Hugo jak dobrze spotkać kolegów z klubu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz Murzyn na początku trzeba grzecznie bo sie chlopak zamknie w sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mamy mini spota z lukasem na starówce Kebab wódka i szybkie mianiury.hehe
-
Zlot Mazury Lipiec
moze ci wysle fotki wszystkie przez skype ?
-
tom tom
Ja bym kupił Garmina .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek felgi to wiesz sprawa gustu, mi sie podobaja felgi Audi takie jak mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No qwa jak nie wpadnie do nas to z wawy nie wyjedzie I mu program nie pomoze Ps . Piuro dobry te bimber , naprawde Sie zbombiłem fiu fiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa ? to robimy spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tymi końmi to jest straszna sprawa ciągle mało , wystarcza na jakis czas a potem katastrofa , Ale zesmy OT przywalili zaraz po bananie dostaniemy Mialem golfa 1.9 TDI na 140 km i latalem golfem 5 140 km i w moim był lepszy wykop nie wiem czemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze mozna w tej cienie kupic lekko zjechane 330D :)A to juz daje rade Ale naprawde myslalem ze to lepiej bedzie latac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasowi bryke mozna dawac dobrze lata Ps.lece sobie teraz na wieśmaca patrze a tu B7 avancik ,mysle wieśniak poczeka i ogień za typem okazało sie ze to 2.0 TDI niestety na światła nie wcelowałem były tylko rolowane( bo dojechalem az w piz*u za media markt a wiesniaka mam w wesołej ) i morał z tego taki że jak ktoś chce kupić B7 avant to nie w 2.0 TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no lukas spoko przynajmniej sie nikt nie utopił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek ten cyc nie pije Jest sprawny inaczej
-
[ALL] ASR, ESP
W b5 to nie jest zawsze razem ?
-
Awaryjność Audi
Ja mialem 2 x E46 w rodzinie jedna 328 druga 330xi w jednej zepsulo sie elektryczne lusterko i to tyle.Linia 3 jest piękna i tu B6 sie chowa ale jakość wykończenia przemawia za Audi , BMW jest tandetne w srodku zrobione jak siekierą .Co do silnika 330d jest super po chipie zamiata przepięknie niestety kultura pracy nie jest taka ładna jak w V6 Audi.Często latam X3 3.0 D po chipie i jest malina bryka ma przejechane jakies 100 tys na chipie, zero problemow a jest gaszona na ciepło i pałowana na zimno nie oszczedzamy jej Trudny wybor Norbi bardzo trudny.A takie gadanie ze B6 sie bardziej psuje niz E46 to sranie w banie, jak ktos rozumie samochod i ma troche pod deklem zeby go normalnie serwisować to wszystko jest cacy.
-
[ALL] ASR, ESP
Jedziesz gdzies na piach dajesz w pipe jak mieli kołami ciągle to nie masz ESP