Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Noo dobry pomysł , jakoś sie zgadamy Widze miałes normalne dzieciństwo , z rodzicami na lody ......... Ja w tym wieku zbierałem na wino dla mamy. Hahahha żartuje
  2. Ja jutro jade do Płocka nie wiem kiedy przyjade jak bede to napisze A mecz był niezły heheh. No a spot we 2 to lipa zresztą my możemy sie spotkać w międzylesiu
  3. Adamoo nastepnym razem sie nagraj na poczte ja oddzwonie bo czasem nie moge gadac.Ale dobrze ża załatwiłeś sprawe . Eeeeeeee widzie dzisiaj kicha za spotem , pogoda tez do bani.
  4. Ja nie mam vaga . To jak jutro bo ja moge wpaść ?
  5. No to git Trop miałem dobry
  6. Moze to cos związane ze spadkiem napięcia moze przebicie na tym lewym migaczu. Jak już ci ten migacz zaczyna szybciej chodzić to bez biegu dodaj gazu wtedy chyba zwolni jesli tak sie stanie to chyba przebicie . Ja tylko wymyślam bo to bardzo ciekawe
  7. No pewnie ze bedzie
  8. No zdarlem Photoshopa i juz jest git No i wcześniej miałem mało fajnych zdjęć.
  9. Noo jasne
  10. No to sie ciesze ze sie podoba Ja nie kumałem jak sie te zdjecia przycina itd ale zdarlem jakiegos progsa i juz umiem
  11. Ja najchetniej to bym chciał jakies domki letniskowe w lesie kolo wody cos w tym stylu . Bo wiecie jak u kogoś sie robi balet to zawsze troche kicha ( to śpiewać nie wypada bo sąsiedzi to sprzątać trzeba itd itp , tak to sie zapłaci pare zeta i masz wszystko w dupalu. Wkoncu te 50 czy 100 zl to nie majątek a mamy luzik total Ale jak chcecie mi tam pasi jak wam pasi
  12. Ty tą Scanie może też byś zmienił na jakiegoś Kamaza przynajmniej
  13. Poziek jak tam ci leci ? Wszystko cacy, kase zarabiasz ?
  14. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ono ----jestem_ono
  15. Do jutra chyba
  16. hehe cos sie załawi może jeszcze meliny istnieją w tym kraju
  17. Ja mam chyba w tylnych bocznych od radia .
  18. Wszyscy sie modlą A ja nawet krówki nie moge kupić.
  19. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www2.alejaja.pl/sznurki.php?a=link&id=2342&pg=1&sby=added&sor=desc hehe na żywo Zajęcie wymagające krzepy ? http://www2.alejaja.pl/sznurki.php?a=link&id=2052&pg=2&sby=added&sor=desc
  20. heheh chyba że na relingi :D :D :D :D Hugo a ty co ? Nie wybierasz sie ? Nawet nie sciemiaj ze nie masz czasu
  21. ono odpowiedział(a) na Sql temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzieki za słowa pociechy
  22. ono odpowiedział(a) na Sql temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie no za***ista bryka Sql zawsze chorowałem na RS pare razy ogladałem twoją bryczke A z tymi felami to kosmos , jak kupowałem swojego to miałem straszny dylemat czy nowe A4 czy RS spać nie mogłem i wygrał rozsądek ale jak ogladam takie zdjęcia to mnie piiiiiiiii strzela i chyba jednak źle wybrałem
  23. Tak co wtorek jest spot ale warto śledzić temat spociki warszawskie bo moze sie cos dynamicznie zmieniać Kurde lukas wciełeś mi sie a chciałem posta nabić ehhhhhhhh
  24. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://gdzie.pieniadze.patrz.pl/ hehe za***iste
  25. Adamoo tylko nie kupuj Toshiby z dużymi prockami bo wentylatorki nie wyrabiają .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.