Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Poź kiedy zawias zakładasz ?
  2. Fachowiec sie odezwał hihi hyhyhy - 80 hyhyhy
  3. http://moto.allegro.pl/item190501163_audi_a_4_2001_2005_kola_18_cali.html Kurde nie wiem czy tam jechać troche daleko a jak będzie lipa to wrrrr ale opony chyba gicio. Dzwoniłem do gościa za 2800 odda , chyba oki co ?
  4. Eeee to sie nie liczy miałem bryke 2 tygodnie i nie strzelałem jak ty Ale fakt wtedy ci lepiej latała teraz to tylko fajnie wygląda hyhyhy Ale co jest zj***na pogoda to szok , zaraz zasne w tej robocie
  5. Jasne ale nie aż tak
  6. Cwaniaczki na gazie od zapaliczek hyhyhy
  7. Ja moge spoko.
  8. No a ja mam paliwo z jakiegoś badziewnego orlena koło krakowa bo nic innego nie było.
  9. Właśnie Marek mówił że tyle koni to może spierd... przez inne paliwo , i wczoraj w TV oglądałem testy paliw , wlewali do subaru różne paliwa , wygrał shell a różnice były za***iste nawet 20 koni . Zaleje shella i polece na hamownie zobaczymy co będzie Adaś co ci tam kopci , poczekamy na twojego , zobaczysz co to batory hyhyhy
  10. Jebniemy flexem zaciski i 15 wejdzie
  11. Myślisz że są kompletnie nie istotne ?
  12. Nie z Nm już nie będe walczył może troche KM , sie zobaczy Poź .... hyhyhy
  13. Zawsze jest mało Pare KM zawsze sie przyda
  14. Ja dzisiaj lece do mastersa na lekkie liźnięcie softa Ale na 19 chyba sie wyrobie , jak sie komuś chce to niech wpada do marka na 15 , będziemy rezać
  15. Jaki miał czas na bemowie ? bo chyba go widziałem ale nie pamiętam .
  16. Kurva jak sie wczoraj nawaliłem jezuusie. Żółwik zabieram cie w sobote przed 8 z domu, jeszcze zadzwonie. Ja nie mam grila
  17. No stary , dzwoń tu : 601-384-763 dostałem fona od Maćka tego co robi S4 Killer , podobno koleś spoko , turbinki w normalnych cenach
  18. A nie wiem zobacze , w sumie już jechałem pare razy.
  19. W życiu nie słyszałem o pęknięciu bloku w 3.0 TDI.
  20. Gadałem z GS i niestety takiej turbiny nie ma
  21. Zdjęcia są mega hyhyhy
  22. I wszystkim wielkie yoł hyhyhyhy
  23. Talib sory ale miałem takiego kacora że ja pitole cały dzień gleba Impra jak zawsze udana . było gicio Platiego coś wcieło miał być i gdzieś poległ chyba
  24. http://www.audi.de/audi/de/de2/erlebniswelt/design_studien/audi_cross_coupe_quattro/antrieb.html Jednak Audi nie śpi , jest 2.0 TDI 204 PS 400Nm Czas na 3.0 TDI 286 PS mmmmm
  25. Zabierać grile itd , zrobimy sobie fajnego spota Ja może sprawdze bete na ćwiare a może i swojego , zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.