Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mówili w teleexpresie że wczoraj w nocy był smoog nad górnym śląskiem jak za czasów gierka hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No miło by było Zapraszamy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jak Qniak ? git nie ? hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jade z A Coś pomyśle jak to zrobić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja musze wracać w nocy bo w niedziele od rana mam dym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik ja kurde jeszcze nie wiem jak to zrobić z tym wyjazdem hmmm
-
[AFN] Prosba o Diagnoze
Tu masz git strone do fotek http://img113.imageshack.us/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
18 Fajnie wygląda i sie lepiej lata niż na 17 .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale sobie fote zajebałem fiu fiu Panowie o której u pozia w sobote ? Może coś koło 17 ?
-
RS4 auto za 80k EURO
Na targach IAA 2 lata temu był właśnie taki z korbkami , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wy tak piszecie ze ja nie daje rady tego czytać , co klikam to 3 nowe strony. Czyli biała w sobote.... mmmm coooolll
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taka wysoka wygląda jak taczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już sie nadaje tylko do formaliny hahah No i w BMW bardziej mu do twarzy będzie hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qnio wczoraj miałeś straszny opis : pier**le Audi ,zbieram na E46 .... ostro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , i zapraszam na spota 19 torwar
-
samouchylenie szyby po zamknieciu - B6
Też tak miałem , jak sie jakiś syf dostanie albo coś z uszczelką to szyba sie sama troche otwiera bo ma czujnik oporu.
-
[B5 AFF] Auto "skacze" przy ruszaniu
No albo to dwu mas
-
No i kupilem sobie 18"
No tam fajne miejsce na foty bo zero ludzi wieczorkiem i klimacik git
-
No i kupilem sobie 18"
Dobrze wygląda jest kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mam nadzieje bo kurde to jakieś mało czytelne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit nie łam sie naprawisz i będzie jeszcze ładniej Panowie wczoraj byliśmy z Poziem po fele w poznaniu , pojechaliśmy je sprawdzić do jakiegoś zakładu , wpadamy i widzimy jak koleś naprawia felge , ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!
-
No i kupilem sobie 18"
No naprawde super fela , sprawdzaliśmy je i są igła Oponki naprawde jak nowe , koleś oddał za 2800
-
No i kupilem sobie 18"
No lata sie naprawde super zero problemów A kupiłem te http://moto.allegro.pl/item190501163_audi_a_4_2001_2005_kola_18_cali.html fotek na bryce jeszcze nie mam bo dopiero przyjechaliśmy. Jutro coś może pstrykne to wkleje
-
No i kupilem sobie 18"
Właśnie kupiłem 18 z oponami 235/40 i o dziwo lata sie lepiej niż na 17 z oponami 235/45 hmmm ciekawe ale tak jest.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=43426&highlight= hyhy ale kox