Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 auto za 80k EURO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z tyłu korbki zamiast elektryki...

to mnie zawsze smieszylo w OOOO

Opublikowano

a z tyłu korbki zamiast elektryki...

A kto będzie myślał o otwieraniu okienek w trakcie jazdy tym autkiem :grin: Nie no przegięcie, ale... Mi i tak to nie robi różnicy, bo na dzień dzisiejszy to mogę sobie tylko obrazki pooglądać :cry:

Opublikowano

w Polsce już od 351'955 zł (http://www.samochody.mojeauto.pl/audi/osobowe/audi_rs4.html) a z tyłu korbki zamiast elektryki...

Mi to by nie przeszkadzało, mysle ze tobie tez nie :grin:

Opublikowano

Panowie tu nei chodzi o to czy komus przeszkadzają z tylu korby czy nie

tylko o wizerunek marki

to lekka kpina aby w takim aucie w takim modelu dawali korby

Opublikowano
  • Autor

jestem Ciekaw ile kosztują w opcji tylne szyby do RS4 ... :grin:

Opublikowano

nie dają ze względu na wage Panowie, wage :wink:

Opublikowano
  • Autor

poziek kitujesz ?? :shocked:

Opublikowano

hehe... nie no powaznie mówi :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Opublikowano

jasne jasne, klima, navi, skora i chodzi tu o wage?? przeciez to pewnie 2-3kg, wystarczy wlac troche mniej paliwa :)

Opublikowano

heh ikonka smiechu jest chyba zdecydowanie malo wyrazista :wink: - ten brakelektryki w aucie tej klasy jest conajmniej nietaktem ze strony OOOO

Opublikowano

ja tez nie mowie do konca powaznie :P

ale rzeczywiscie, jest to nie szanowanie klienta, skoro nie widzi co jest z tylu (bo prowadzi i patrzy przed siebie) to i tak nie zauwazy, ze nie ma elektryki z tylu :D

Opublikowano

Panowie tu nei chodzi o to czy komus przeszkadzają z tylu korby czy nie

tylko o wizerunek marki

to lekka kpina aby w takim aucie w takim modelu dawali korby

Otóż to...

To jest naprawdę lekkie przegięcie...

Opublikowano

RS4 jak dla mnie kojarzy się polączeniem ekstrawagancji z dynamika,korbki z tylu to kpina :bicz:

Opublikowano

od 351.000 tys w Polsce to rozumiem ze jeszcze dojda jakies koszty za ekstra rzeczy??

no to lekke przegieniecie!!!!

z chicago z salonu mozna wyjechac za 70.000$ z podatkiem (70.000$ x 2.80 zl 196.000zl)

mowie oczywiscie o full wersji , amerykanie sa barzdo leniwi takze full wypas to jak chleb powszedni

i teraz tak ,to auto plynie z niemiec tutaj i jest tansze lekko o ponad 150.000tys zl

to sie .....w glowie nie miesci

tylko ciagnac fury ze stanow ,

wkurzylem sie :evil: , normalnie bandyctwo :bicz:

ps. az sprawdze w salonie nastepnym razem czy sa korbki z tylu bo nie moge uwierzyc

Opublikowano

Korby z tyłu są dla bezpieczeństawa jak wpadniesz do rzeki żebyś umiał z auta wyleźć :cool:

Opublikowano

ps. az sprawdze w salonie nastepnym razem czy sa korbki z tylu bo nie moge uwierzyc

w USA takiej wersji exclusive nie znajdziesz takie rzeczy to tylko w Polsce :cheesy:

Opublikowano

Na targach IAA 2 lata temu był właśnie taki z korbkami , hyhyhy

Opublikowano

to jest Polska :rolleyes:

Opublikowano

to jest Polska :rolleyes:

A w polsce zwraca sie uwage szczególnie na bezpieczenstwo :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.