Treść opublikowana przez malik
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzięki. Lusterka to tylko początek TTS Look. Dziś ma dotrzeć zderzaczek TTS. Przedni spojler (hokej) jest osobnym elementem i będzie pomalowany na matowe alu. Końcowy efekt ma być zbliżony do tego. Watch this space!
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
ale sztywne stołki do jazdy po zlotach i na miacho ? Mi by szkoda było kręgosłupa E tam, mam dokładnie taki jeden w moim zestawie do Gran Turismo 5 i daje radę. Świetnie trzyma w zakrętach
-
Lanos 1.6
Mi najbardziej podchodzi naklejka z klapy "katol tuning" vel ryba.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
:good: Widzę, że pan słucha co się do niego mówi.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzięki. Lusterka zwykłym iPhonem były cyknięte
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Lusterka alu TTS na miejscu
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Widziałem. Zastanawiam się nad nimi też mocno. Ale chyba wzór R8 V10 bardziej mi podchodzi. Ciężko je jednak dostać w 18" a replik z TTRS na allegro pełno. Więc może jednak się skuszę. Na razie ukończyłem kompletowanie bodykitu TTS. Nie wyszło wcale tak drogo. Lusterka TTS/TTRS/R8. Igiełki
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzięki, czasami mi wychodzi
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Lepiej? Na razie tylko wirtualnie
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Mam zone, corke i psa. I sie udalo
-
[ALL B7] Zderzak S-line w wersji USA
Zderzak w sumie tylko obrysówkami. Poza tym grill z USA ma zaślepkę w miejscu na tablicę rejestracyjną. Zależy w sumie z jakiego stanu bo w niektórych trzeba też mieć rejestrację z przodu. Jeśli bardzo uparłeś się na zderzak w wersji USA to jedyne miejsce to ASO. Sprowadzą bez problemu z Niemiec w 2 tygodnie.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Piotrze, z Twoich ust to prawdziwy komplement
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
w skorze sobie zrob - jak lukasz wymieni batarie w kalkulatorze to to roznica w cenie nie wyjdzie zbyt duza ;-) ja mam u siebie tunel i podlokietniki z uchwytami w drzwiach i bardzo fajnie to wyglada. No wlaśnie taki zamszyk jak w Gallardo bardziej mnie kręci
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
wsumie chyba dla Ciebie to bez róznicy A nie są czarne?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Spoko, mi sie na razie podobaja. Ale jak w kazdym TT jest problem z wyrabiajaca sie skora na siedzisku kierowcy. Zacznij obszywac fotele to pomyslimy Mocno tez zastanawiam sie nad flokowaniem deski, tunelu i boczkow. Moglbys wyliczyc przyblizony koszt?
-
Czy mamy w Klubie projektanta wnętrz ?
Nosfer, tu masz kontakt do projektantki, która robiła mój dom. http://www.arsenowicz-design.pl/ Zdjęcia mojego domu sa zresztą u niej w galerii. Były też w styczniowym numerze Dom & Wnętrze. Laska wie co robi. Ale tania nie jest.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no ba
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W sensie "nie szata zdobi człowieka a człowiek szatę"? Obawiam się, że tu może być jednak odwrotnie
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Sformuowanie "moim zdaniem" jest kluczowe bo to tylko subiektywna opinia a nie fakt Oczywiście nic mi do tego. O gustach sie nie dyskutuje. Oczywiście, że A4 jeździ się wygodnie bo tez je kiedyś użytkowałem. Organoleptycznie stwierdzam jednak że TT wygodą nie ustępuje A4. Ja się spokojnie mieszczę do TT. Ale rozumiem, że Ty możesz potrzebować więcej miejsca ze względu na swoje "gabaryty" A do wożenia mojej rodziny mam drugie, zdecydowanie większe auto. Nie wnikam co do Ciebie przemawia a co nie. Rozumiem, że Ty na moim miejscu nadal jeżdziłbyś wielkim autem wożąc powietrze na wszsytkich miejscach obok. Skoro dla Ciebie większe znaczy lepsze może pomyśl o Autosanie albo Solarisie, bo przeciez w nich jest tyle miejsca
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
pewnie ze bylo http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=23988217 Oczywiście, taka konfiguracja istnieje ale jest bardzo trudna do znalezienia. Auta szukałem prawie 3 tygodnie i ani jednego sensownego ogłoszenia 2.0TFSI Q nie znalazłem. Jedyne modele Q, które widziałem były z silnikami 3.2V6. To nie jest tak popularne auto jak A4 gdzie macie pełen wybór konfiguracji w ofertach.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Świetna argumentacja. Można by wywnioskować, że do czegokolwiek zamontujemy 2.0TFSI to i tak będzie wolniejsze od zdrowej S4 B7 A coś takiego jak waga zestawu weźmiesz pod uwagę? B8 Kuredu ważyło 200kg mniej niż moje S4 i po sofcie jechało mniej wiecej równo. Pomyśl teraz co się musi dziać z autem, które waży 400kg mniej. Zresztą nie widzę sensu w dalszym udowadnianiu sobie czegokolwiek. Podaję swoje subiektywne odczucia z prowadzenia tego auta i S4 B7. Bo miałem akurat okazję użytkować obydwa
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie tylko rozdzielczosc. Doszlo troche niezlych funkcji jak super wsparcie dla iPod/iPhone, odzczyt kart SDHC (64GB).
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Panowie, opisuję subiektywne odczucia nt. ogólnopojętej "frajdy z jazdy". Jeździłem S4 przez 18 miesięcy dzień w dzień. TT zrobiłem na razie 1000km prowadząc je z Niemiec więc mam jako takie porównanie. Sprawdziłem dane katologowe. S4 ma niby 5.6s do setki a TT 2.0TFSI 6s więc wygląda to mniej więcej podobnie. S4 to była wielka kobyła w porównaniu z TT, które prowadzi się jak gokart ze względu na zdecydowanie mniejszą wagę i rozstaw osi. Jakby wyjąć z TT te ciężkie siedzenia (skóra w pełnej elektryce) to pewnie byłoby jeszcze lepiej. Poza tym standardowe 200PS pewnie neidługo przestanie mi wystarczać i zrobię remapę na 250 [br] [br] Navi takie samo. RNS-E ze zwykłą rozdzielczością. Zastanawiam się czy instalować RNS-E 2010. Znalazłem dedykowane do TT na allegro za 3k PLN.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Racja. Nie wiem czemu myślałem, że tam siedzi silnik 2.5l. Mimo wszystko budżet nie udźwignąłby kosztu zakupu TTS.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Było cabrio w tej samej konfiguracji i w podobnych pieniądzach. Ale później sprzedać cabrio w Polsce to nawet moje foty nie dadzą rady. Poza tym do cabrio to ładnym trzeba być Kolorowy FIS w TT dopiero od modelu 2010. Myślałem nad takim modem ale autko jest tak rzadkie, że praktycznie niemożliwe jest znalezienie używanych liczników z TT 2010 na aukcjach. Gdyby ktoś widział to bardzo proszę o cynk.