Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziaba5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziaba5

  1. Witam mam problem z odpalaniem na cieplym silniku trzeba troche dluzej krecic bledow w silniku brak od czego zaczac ?
  2. Witam moze ktos wie jak vagiem wylaczyc telefon po usunieciu oryginalnego zestawu wyskakuje blad brak komunikacji czy jest mozliwosc go wylaczyc?
  3. Troche za duzo zabawy skoro prad jest tez w tym uchwycie tylko nie wiem czemu znika on po paru sekundach od przekrecenia zaplonu sa tez tam jakies inne cienkie kabelki moze ktorys z nich odpowiada za czujnik ktory informuje ze telefon jest w uchwycie i dopiero wtedy podaje prad:) pewnie bede musial z tym do elektryka podjechac moze on cos podpowie
  4. chodzi o ten oryginalny uchwyt ktory jest na stale przykrecony do tunelu chce go wykorzystac jako uchwyt do mojego telefonu i w srodek tego uchwytu wrzucic ladowarke
  5. Witam potrzebuje z orginalnego uchwytu wpiąć sie w 12v aby podlaczyc se na stale ladowarke usb a wiec rozebralem ten uchwyt znalazlem kabel czerwony+ i czarny- i wszystko ok tylko po podlaczeniu ladowarki usb dziala ona tylko przez chwile i gasnie dlaczego tak jest czy tam nie ma 12v na stale?
  6. dziaba5 odpowiedział(a) na kzk temat w 1.9TDI
    Musisz kolego zajrzec pod pokrywe silnika i zerknac jak wydlada walek bo to tez moze byc przyczyna
  7. Witam co mozecie polecic (oczywiscie poza ori ) roletkami na tylne drzwi do Avanta a4 b6 ?
  8. dzieki ze spojrzales w moje logi chodzi o to ze ostatnio robilem wszystkie logi i wyszlo ze wszystko ok tylko turbo do czyszczenia ostatnio poganialem troche auto i widze ze zrobilo sie zwawsze dlatego zrobilem jeszcze raz logi turbo i mowisz ze juz jest dobrze czy jeszcze nie koniecznie? dzieki ze spojrzales w moje logi chodzi o to ze ostatnio robilem wszystkie logi i wyszlo ze wszystko ok tylko turbo do czyszczenia ostatnio poganialem troche auto i widze ze zrobilo sie zwawsze dlatego zrobilem jeszcze raz logi turbo i mowisz ze juz jest dobrze czy jeszcze nie koniecznie? logi robione wczesniej https://zapodaj.net/1b2aa9f7e5045.jpg.html
  9. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam nie wiem co sie stalo ale dzis wyskoczyl jakis drut z fotela i polamal plastik:) moze wiecie do czego on sluzy bo w fotelu wszystko dziala i nie wiem jak go teraz zamocowac na swoim miejscu https://zapodaj.net/71e6d205030be.jpg.html
  10. Witam prosze o sprawdzenie czy z turbo jest wszystko ok (a4 b6 1.9 130km) https://zapodaj.net/2b22ddf084852.jpg.html
  11. Witam ktore logi trzeba zrobic do diagnozy turbo 1.9 tdi 130km???
  12. Klego o ktorym dokladnie filterku mowisz masz jakies foto jak on wyglada?
  13. Dzieki za odpowiedz czyli co musze zrobic oddac turbo do czyszczenia ?
  14. Witam prosze o analize logow wydaje mi sie ze auto troche stracilo na mocy z gory dziękuję za wszystkie sugestie Logi BS http://zapodaj.net/09bf662c181cc.jpg.html http://zapodaj.net/9b97d6c3d85a4.jpg.html http://zapodaj.net/52e8e9f8893b0.jpg.html Logi dynamiczne http://zapodaj.net/1851b4e9362aa.jpg.html http://zapodaj.net/b03d87992ae76.jpg.html http://zapodaj.net/d00f8332169f7.jpg.html http://zapodaj.net/1b2aa9f7e5045.jpg.html Logi statyczne http://zapodaj.net/489637b822b87.jpg.html http://zapodaj.net/829e985705d73.jpg.html http://zapodaj.net/5453983a76ed0.jpg.html http://zapodaj.net/9495502e685f6.jpg.html http://zapodaj.net/8d21f5b87a409.jpg.html http://zapodaj.net/f580de03ee8ce.jpg.html http://zapodaj.net/464919b76af33.jpg.html http://zapodaj.net/e25b9ad038a78.jpg.html
  15. Mysle ze nic nie bedzie tym oponom ale trzeba zrobic zdjecie i wyslac sprzedajacemu w razie gdyby po montazu okazalo sie ze zostaly uszkodzone
  16. Witam wczoraj postanowilem zajac sie egr-em a ze mialem w piwnicy czysty o numerze 038131501AA postanowilem nie czyscic starego tylko podmienic po zlozeniu wszystkiego pierwsze co zauważyłem to to ze auto zaczelo telepac przy gaszeniu po zdjeciu wezyka z gaszaka telepie jeszcze bardziej a wiec jakies podcisnienie jest ale moze za male?a dzis wyskoczyl mi blad 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded P3130 - 35-10 - - - Intermittent blad udalo mi sie wykasowac ale boje sie ze moze powrócić. Moje pytanie jest takie jakie grupy zalogowac aby sprawdzic czy ten egr wogole jest sprawny no i czy ewentualnie cos z tym podcisnieniem sie stalo? jesli sie okaze ze cos nie tak z tym egr to bede czyscil i montowal stary:) z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam logi 003 i 003 bs http://zapodaj.net/dbb20a9a5387e.jpg.html http://zapodaj.net/ee2fccfb72711.jpg.html
  17. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6
    Dzięki za info Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam musze wymienic czujnik poziomu oleju w A4 1.9 tdi 130km avf 2004r ktore beda do mnie pasowaly? chodzi o numer czesci?
  19. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6
    dzieki za info
  20. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam pytanie czy ktos wie czy jest mozliwosc wymiany uszczelki tej co jest na drzwiach (chodzi mi o drzwi kierowcy) moja sie rozerwala i z tego co patrze to jest ona chyba przyklejona i to dosyc mocno jesli ktos wymienial taka uszczelke to prosze o podpowiedz jak to zrobic
  21. jak masz ardic to w salonie volvo ja placilem za to ok 500zl ale musisz jechac do kogos zeby wyją piec i sprawdzil bo bez rozebrania pieca i wyczyszczenia ciezko stwierdzic co padlo
  22. u mnie wtrysk byl uszkodzony i tez kopcil na bialo bardzo mozno
  23. Witam a moze znacie kogos od polerki godnego polecenia?
  24. Zauwazylem ze jak wlacze klime to jest to duzo mniej odczuwalne a filtr juz wymieniony:)
  25. Dzieki za info auto ma lekkie telepawki na wolnych obrotach ale to pewnie nie od turbo czyli bede musial szukac dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.