witam panowie a u mnei za to jest inny filterek taki ze sruba i podobno trzeba troche bak opuscic czy to normlane w tych audi????? Spotkal sie ktos z takim
witam jest taki problem po nocy jak z rana auto odpalam ma problem z odpalaniem a dokladniej zakreci odpali ale ma bardzo male obroty lekko drzy i po 2 sekundach sie normuje czego to moze byc przyczyna dodam ze akumulator nie jest nowy
Co to moze byc
witam mam problem fotel kierowcy ma ten problem ze oparcie opada moze mial ktos taki problem i wie jak go rozwiac czy trzeba nowy fotel czy da sie wymienic sam mechanizm dodam ze regulacja reczna<pokrętło> a i jak go wyjac wrazie czego
witam odswieze temat u mnei jest taki problem z jednym fotelem kierowcy tez mam reczna regulacje i problem w tym ze oparcie jak sie lekko zapre leci mi do tylu czy jest mozliwosc tego zrobienia czy trzeba nowy fotel a i jeszcze zapytam bo jak kupilem auto byla urwana linka od ustawiania fotela da rade to kupic?? <lipa bo to fotel pasazera wiec dwa fotele to lipa kupowac>