Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stasiu12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stasiu12

  1. Nie chce cie martwić, ale moze byc uszczelka pod głowicą, albo pęknieta głowica
  2. witam, czeka mnie wymiana termstatu w audi z silnikiem 2.5 V6 afb, ma ktoś moze opis jak to zrobić bez zdejmowania przodu i rozrządu, szukałem na forum i nie ma nigdzie takiegoopisu, jest tylko post ze napewno da się to zrobić uzupełnij profil [pre_pl]
  3. tak wlasnie myslalem ze to moze pompa, bo przy odpalaniu wogole nie slychac zeby chodzila tzn jak przekrece stacyjke to powinno byc slychac przez chwile pompe, chyba ze sie myle
  4. juz robilem nic nie dalo
  5. mi 1.8 t quattro z gazem pali srednio 13 litrów gazu i jak by nie jezdzil to zawsze tyle spali, nawet jak starm sie na maksa oszczedzac
  6. witam ja mam a4 1.8 T quattro i do tego instalacja gazowa i jestem bardzo zadowolony, spalanie gazu srednio wychodzi 13 litrów i to nie ma wiekszej roznicy czy jade 100 czy 150, przyjemnosc z jazdy bardzo duza, wczesniej mialem mercedesa c klase naped czywisce na tyl i nie ma zadnego porownania do audi
  7. Witam, mam problem z autkiem, czesto jest tak, że po odpaleniu samochodu do razu gaśnie, za drugim razem musze juz wykonac kilka obrotów rozsrusznkiem zeby odpalil i zapala. dodam ze kontrolka od immo gasnie normalnie. nie ma wplywu tez to czy silnik jest ciepły czy zimny i czy przy odpalaniu dodaje gazu czy nie, wie ktoś co to może być
  8. ja u siebie dawalem tylko przewody do krancowki maski i do syreny reszte mam w aucie schowane, przewody przelozylem w miejscu gdzie idzie linka do otwierania maski przez ta czarna gumke da sie normalnie przelozyc
  9. stasiu12 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    najprosciej od radia pociagnac kabelek, ale jesli masz jakies pojecie to znajdziesz pod przekaznikami o ile dobrze pamietam 5 od lewej przewod, sprawdz miernikiem czy po wlaczeniu zaploonu jest napiecie
  10. Witam klubowiczów, moj nowy nabytek to A4 1996 1.8 Turbo Quattro 150 KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.