Treść opublikowana przez stasiu12
-
[B5 ADR] problem z temperatura
Nie chce cie martwić, ale moze byc uszczelka pod głowicą, albo pęknieta głowica
-
wymiana termostatu 2.5 TDI AFB
witam, czeka mnie wymiana termstatu w audi z silnikiem 2.5 V6 afb, ma ktoś moze opis jak to zrobić bez zdejmowania przodu i rozrządu, szukałem na forum i nie ma nigdzie takiegoopisu, jest tylko post ze napewno da się to zrobić uzupełnij profil [pre_pl]
-
[B5 1.8T] Gaśnie po odpaleniu
tak wlasnie myslalem ze to moze pompa, bo przy odpalaniu wogole nie slychac zeby chodzila tzn jak przekrece stacyjke to powinno byc slychac przez chwile pompe, chyba ze sie myle
-
[B5 1.8T] Gaśnie po odpaleniu
juz robilem nic nie dalo
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi 1.8 t quattro z gazem pali srednio 13 litrów gazu i jak by nie jezdzil to zawsze tyle spali, nawet jak starm sie na maksa oszczedzac
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
witam ja mam a4 1.8 T quattro i do tego instalacja gazowa i jestem bardzo zadowolony, spalanie gazu srednio wychodzi 13 litrów i to nie ma wiekszej roznicy czy jade 100 czy 150, przyjemnosc z jazdy bardzo duza, wczesniej mialem mercedesa c klase naped czywisce na tyl i nie ma zadnego porownania do audi
-
[B5 1.8T] Gaśnie po odpaleniu
Witam, mam problem z autkiem, czesto jest tak, że po odpaleniu samochodu do razu gaśnie, za drugim razem musze juz wykonac kilka obrotów rozsrusznkiem zeby odpalil i zapala. dodam ze kontrolka od immo gasnie normalnie. nie ma wplywu tez to czy silnik jest ciepły czy zimny i czy przy odpalaniu dodaje gazu czy nie, wie ktoś co to może być
-
[B5 1.6 1995] Przejscie kablami z kabiny do komory silnika?
ja u siebie dawalem tylko przewody do krancowki maski i do syreny reszte mam w aucie schowane, przewody przelozylem w miejscu gdzie idzie linka do otwierania maski przez ta czarna gumke da sie normalnie przelozyc
-
[B5 1995 Alarm] Plus od stacyjki.
najprosciej od radia pociagnac kabelek, ale jesli masz jakies pojecie to znajdziesz pod przekaznikami o ile dobrze pamietam 5 od lewej przewod, sprawdz miernikiem czy po wlaczeniu zaploonu jest napiecie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam klubowiczów, moj nowy nabytek to A4 1996 1.8 Turbo Quattro 150 KM