Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hubec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hubec

  1. amortyzatorki i odboje wymienilem ponad pol roku temu wszystko jest super towar zakupilem od kolegi TOM77 w bardzo korzystnej cenie polecam wszystkim
  2. kolego ori zakladaja sachs i takie mam zamiar zalozyc i planuje odrazu wszystkie cztery za jednym razem wydatek bedzie ale sie oplaci na jakosci i bede spal spokojnie wiedzadz ze nic sie nie dzieje czekam tylko na nr fabryczne amortyzatorow
  3. kolego niestety to nie niemcy tylko polska a jezeli mial bym kupowac w aso to raczej bym sie nie wyplacil takie maja ceny w polskich aso wole ori kupic w sklepie tylko chodzi mi o marke amorow
  4. a orietujesz sie moze ile kosztuja ori oczywiscie nnowe
  5. Witam wszystkich kolegow klubowiczow w mojej b6 avant nadszedl czas na wymiane amortyzatorow z tym ze nie mam pojecia jakie kupic .Czyv gazowe czy olejowe i jakiej firmy ,akurat na zawieszeniu to zadobrze sie nie znam tak wiec prosze o rade i pomoc
  6. kolego plyta do czyszczenia to do d*py jest najlepiej daj navi do fachowca i ci wyczysci soczewke lustra i w tedy bedzie dobrze bo wyczyszczenie samej soczewki to malo pomaga ja tez tak mialem dalem do czyszczenia i navi chodzi elegancko
  7. ten stukot to mialem przez kilka kilometrow od redukcji i nie tak jak pisalem z 2biegu na pierwszy tylko z 3na 2 zrobilem kilka km i przestalo stukac i do dzisiaj nie mam problemow
  8. byc moze ale na postoju trz byly te stuki przy wlaczonym silniku
  9. juz dokladnie nie pamietam czy bylo 30km/h czy 20km/h a to byl jednorazowy przypadek tak wiec wasze aluzje sa niepotrzebne a potrzebuje info co to moglo byc
  10. Witam niedawno mialem taki przypadek ze cos zaczelo mi stukac pod podlaga tak jak by glosniej chodzil silnik lub cos nie tak z wydechem.Wszystko zaczelo sie jak jechalem po miescie i chcialem wyprzedzic autko wiec przy 30km/h zredukowalem do pierwszego biegu i wcisnolem gaz do podlogi i bum cos walnelo i zaczelo mi gruchotac z pod podlogi .W kabinie gruchotanie bylo slychac bardzo glosno a na zewnatrz bylo slychac normalna prace silnika po rzejechaniu kilku km i dobrym gazowaniu pojechalem do warsztatu co naprawiaja wydechy i facet stwierdzil ze z wydechem jest wszystko ok. po jakims czasie i przejechaniu kilkudziesieciu km wszystko wrocilo do normy i owego gruchotania nie slychac. Czy moze ktos wie co to moglo byc lub ktos mial taka sytuacje zdarzylo mi sie to jednorazowo a do vaga po tym czasie sie nie podpinalem.
  11. czytaj wyzej a pozniej jak co co to pytaj bo te pytanie w tym watku zbyt czesto sie pojawia
  12. moze odpowiedziec bi jezeli na liczniku i w komputerze ma np 180000km a w aso wyjdzie ost.serwis przy 250000km to cos raczej nie gra[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 22:37_________________________________________________ a powiedz jaki slad zostaje
  13. jezeli chcesz sprawdzic przebieg a auto bylo serwisowane jedz do aso i dowiesz sie przy jakim przebiegu byl ostatni serwis i kiedy
  14. plynu mam full uklad raczej nie jest zapowietrzony a bezpiecznik to ktory bo na pompke nie idzie mi prad
  15. Witam mam maly problem ze spryskiwaczami leflektorow usterka sprawdzilem wszystko od stronu mexhanicznej i wszystko jest ok weze cale spryskiwacze dzialaja bo sprawdzalem je na sprezarce i cos jest z elektryka nie idzie mi zasilaniena na pompke pryskam dlugo na wl swiatlach i nic prosze o pomoc moze ktos mial juz podobny problem
  16. na pewno znalazl by sie idiota co by ryzykowal wkoncu to jest zadza pieniadza
  17. dobra a recznie wtedy nie odunie fotela troche to dziwne a jak nie to pchasz plecy do tylu i lamiesz oparcie
  18. jak jest popyt na rynku to i malucha za***ia gnoje
  19. dobrze moze jezdzic ale nie do nastepnej wymiany zreszta nie wazne ja tam wole dmuchac na zimne
  20. powiem tak jezeli mamy ac to nie mamy sie o co martwic wkoncu ubezp wyplaci kase na nastepne auto
  21. sluchaj od olejow to ja mam tez specialiste co twierdzi ze samochod bez kropli oleju moze zrobic pow.500km albo jezdzic po parkingu caly dzien, lub ze w aucie wcale nie trzeba wymieniac oleju to jezeli mozna mieszac to po jaki h...j mamy oleje syntetyczne polsynt mineralne itd no po co tomcioo lub jezeli dolal po pieciu tysiacach ten polsynt i ma jeszcze 10tys do przelatania to wg ciebie ma jezdzic
  22. w bmv blokada sie zalacza wiec i w audi przydalo by sie cos takiego dla niedzielnych kolegow
  23. mysle za tak moze byc lub wlaczy sie jazda na trybie awaryjnym
  24. za jedyne 200zl [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 21:14_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.