Treść opublikowana przez hubec
-
[ALL B6] Navi Plus RNS-D nie czyta wszystkich płyt
spoko ja probowalem w ten sposob nagrac duzo roznych p[lyt na roznych nagrywarach i nic lipa dzisiaj dostalem plytke poczta ktora smiga u kolegi a u mnie niestety nie i co tu zrobic
-
[ALL B6] Navi Plus RNS-D nie czyta wszystkich płyt
witam mam pytanko co moze byc przyczyna ze navi nie czyta mi wszystkich plyt oryginaly jak wkladam czyta bez problemow a jak wkladam "inne" to nie chce czytac "this cd can not be read" i mam problem z wyjeciem plyty.
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
to sprawdz albo najlepiej odrazu wymien czujnik oleju koszt nieduzy a spokojniej bedziesz spal
-
[B5 ADR] Skacząca temperatura oleju
sprawdzczy przewod nie jest gdzies przerwany od czujnika temp bo od tego tez mozesz miec takie jaja
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
kempas wieczorkiem robi sie pusto tak ze mozesz sprobowac bo tylko tam i nigdzie indziej
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
kempas jak to nie ma gdzie w grudziadzu jedz na srednicowke tam masz ladna prosta od strony tarpna a jak w sobote sie spotkamy to pogadamy jeszcze na temat twojego silniczka
-
[B6 BEX] Temperatura silnika i ubytek płynu w układzie chłodniczym
nie wspomnieliscie o pompie wody moze zimering puszczac ale wszystko to co koledzy pisali to bardzo mozliwe
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
lyka oliwe jak dobry pijus to nie jest normalne sprawdz zanim bedziesz mial cos grubszego doroboty i mniej butowac pedal gazu
-
[ALL B5] Samochód nie jest stabilny
tak wiec kolego zrob jak piszemy i napisz o rezultatach
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
olej robi swoje ale tez w duzej mierze zalezy od prawidlowej eksploatacji
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
jak mam 2.5v6 z2002 i na 10000km wciagnal 1mm z bagnetu
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
to moze sprawdz stopien sprezania na tlokach moze nie spala calej mieszanki moze tylko w 90% a reszta idzie w wydech i moze dlatego ciezko tak cos powiedziec z daleka
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
teraz tak na 1400 km i na wiek samochodu to jest bardzo mozliwe i normalne przy twojej eksploatacji tylko prosze cie szanuj turbinke bo to jak watroba dla czlowieka jak ja zle eksploatujesz to szybko wysiada
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
jedyne rozwiazanie jedz do diagnosty i niech podłaczy ci miernik spalin do rury to sie dowiesz co nieco
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
kolego rozumiem o co ci chodzi tylko ze na takim dystansie przy niskim braniu bys nie widzial roznicy tak wiec mysle ze bierze za duzo
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
sadze ze moze byc tak ze na wolnych obrotach czesc oleju sie wypala w wydechu a reszta sie zbiera i nie widac jasnego dymu a jak dostanie buta to i zwieksza sie ilosc spalin i podnosi sie temperatura ktora w wydechu wypala caly olej moze byc to bo jakie moze byc wytlumaczenie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 19:27_________________________________________________ale na wolnych obrotach radze sie dobrze przyjrzec powinien troszke kopcic
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
kolego policz sobie ocwod miski razy 2mm i ci wyjdzie wynik za***iście duzo[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 19:22_________________________________________________policz obwod
-
[B5 1Z] Paląca się kontrolka od hamulców
sprawdz czy nie masz zapowietrzonego ukladu
-
[ALL B5] Samochód nie jest stabilny
kolego podjedz najpierw i sprawdz czy masz wywarzone opony i jedz na staccje diagnostyczna sprawdz zbierznosc i wiedz na szarpaki i bedziesz wiedzial wszystko i niech ci sprawdza stan amorkow
-
[B5 BFB] Problem z ciśnieniem oleju
dokladnie zgadzam sie calkowicie to napewno czujnik padl
-
[B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
a co z olejem bierze cos wiecej czy w ogole nie bierze
-
[B5 AFN] Duże branie oleju silnikowego
za duzo to nie napisales na temat problemu no i silnika ale z tego co napisales sprawdzil bym na twoim miejscu turbinke moze gdzies gubi podrodze a najwlasciwsze to moze byc ze masz pierscienie lub panewki do wymiany najlepiej jak pojedziesz do warsztatu i niech zmierza ci stopien sprezania na tlokach wtedy powinno sie wyjasnic i spozrz na silnik od dolu moze sie pocic pod uszczelka miski olejowej albo pod korkiem wariantow jest duzo ale najpierw sprawdz te najtansze warianty zanim zaczniesz cos grupszego
-
[ALL B5] Pytanie odnosnie zmieniarki
w audio domowym masz wejscia na ogol standaryzowane a w samochodach kazda firma jak jej sie podoba a z przejsciowkami to wiesz jak jest zawsze moga cos nabroic i nie dac efektu takiego jaki bysmy chcieli
-
[ALL B5] Pytanie odnosnie zmieniarki
spoko nie ma problemu a nastepnym razem jak juz masz cos jednej firmy i niechcesz wszystkiego zmieniac to rozwijaj wszystko ta sama firma bo bedziesz mial pewnosc ze wszystko bedzie dobrze ze soba wspolgralo
-
Nikon vs. Olympus
tylko nikon co firma to firma a zarazem zadowolenie i odpowiednie chwile z zycia beda porzadnie zarejestrowane