Treść opublikowana przez hubec
-
Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?
kolego proponuje ci samsunga omnie badz tak jak kolega htc a jezeli nie zalezy ci na windowsie to proponuje g1 od ery lub jakiegos lg np arena sam teraz mam lg ku 990 i viewty i naprawde jestem zadowolony
-
[ALL B5] Pytanie odnosnie zmieniarki
kolego radyjko masz sygnowane przez blaupunkta tak wiec bez udziwnień wstaw zmieniarke blaupunkta i nic nie bedziesz musial kombinowac z przejsciowkami i wszystko bedzie elegancko gralo
-
[ALL] Navi plus - poszukuję fachowca w okolicach Grudziądza
mam pytanko potrzebuje fachowca od navi plus moze ktos zna w okolicach grudziadza ewentualnie torun bydgoszcz wloclawek bo bym chcial laser wyczyscic i sprawdzic mechanizm wyjmowania plyty bo nie wszystkie mi wychodza
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam mam pytanko co mi powiecie o zalaniu mojego 2.5 tdi v6 olejem castrol edge 5w40 bo taki polecil mi mechanior i ze moge na nim robic do 15 tys km
-
[B6 AYM] Kiedy trzeba wymieniać wałki
witam niedawno zakupilem a4 2.5 tdi i zmienilem paski rozrzadu rolki pompe wody itd i kiedy trzeba wymienic walki rozrzadu??
-
[ALL B6] Jak uruchomić telematik ?
tak przegladalem ala isz niszt szprechen z deutch a sam mam instrukcje po niemiecku w samochodzie tylko malo tam pisma obrazkowego i nie bardzo kumam dlaczego mi sie wylacza
-
[ALL B6] Jak uruchomić telematik ?
Witam mam pytanko jak machodzic ten telematik co co u mnie moze byc nie tak poczytalem troche posprawdzalem i wszystko od telematika mam moduly itd sluchawka jest od noki sam.audi a4 z 2002r wiec jak wlacze to pisze ze mam podac kod to podaje 12345 bo tak mam w instrukcji niemieckiej zreszta ten kod posuje do wszystkich nastepnie wola o pin karty sim to wpisuje wola o numer serwisu ktory jest zapamietany nr niemiecki to zatwierdzam i niby wszystko jest ok ale zanim zdarzy zlapac siec to sie wylacza i wola spowrotem o kod telematika i tak caly czas moze bateria mi pada ale chyba nie bo na fis-e cos by pisalo tak mi powiedzial spec od audi kedys zebym uwarzal na to cholerstwo bo to 700zl kosztuje koledzy piszcie i potrzebowal bym tez w pdf instrukcje do telematika no i fajnie bylo by do navi plus dx
-
[ALL B6] Ile może kosztować tylna osłona fotela ?
Witam orietuje sie ktos ile moze kosztowac tylna oslona fotela kierowcy i jak ewentualnie sie ja montuje
-
Problem z BLAUPUNKT TRAVELPILOT DX-R70
kolego musisz wlozyc do stacyjki kluczyk i przekrecic w polozenie 1 czyli bez wlaczania kontrolek po godzinie ktora minie musisz podac kod przekrecajac galka od sterowania po liczbach odpowiadajacych twojemu kodowi i nastepnie wcisnac ok i gotowe klucz musisz miec przy instrukcji obslugi na pierwszej stronie(wew.)daj znac jak ci sie uda[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 17:40_________________________________________________kolego jezeli nie masz tego kodu to niestety nicnie zrobisz ewentualnie zglosc sie do aso jak dobrze zagadasz to zalatwia ci klucz
-
[ALL B6] Gdzie znajdę polską instrukcję do Navigation Plus ?
czy ma ktos jakis link do instrukcji obslugi navi plus po polsku (pdf)lub jakas kserowke co poczta mozna przesłac pozdrawiam * naucz się w końcu nazywać poprawnie wątki, bo nie będę za każdym razem ich poprawiał
-
[ALL B6] Radio Navigation Plus - jak zapamiętać stacje radiowe ?
dzieki kolego pozdrawiam :>
-
[ALL B6] Radio Navigation Plus - jak zapamiętać stacje radiowe ?
witam mam jeszcze jedno pytanie co nalezy zrobic aby radi zapamietalo stacje i bylo wyswietlane na ekranie navi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zalog sie na forum bo niedawno zakupilem audi a4 avant 2.5 tdi z 2002r i mam kilka pytan odnosnie auta pozdrawiam wszystkich posiadaczy a4