Treść opublikowana przez kichy
-
[ALL B6] Nie działający spryskiwacz tylnej szyby
Hmm u mnie tez jest problem z tylna wycieraczka w avancie ,ten tylny pojemnik mam pełniutki a jak odpalam spryskiwanie to słyszę jedynie tak jakby z bezpieczników takie pykniecie ,płyn nie leci a wycieraczka zamiata sucha szybę :(czy to może być wina bezpiecznika?
-
[B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..
- [B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..
Tak mi ta tarcza właśnie wygląda jakby zjechana lekko była.Jutro postaram się to jakoś sfotografować jak nie będzie napierać deszczem lub śniegiem- [B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..
15" opona standard aha ja mam podobny dźwięk ale mam nowa zawieche i mechanik mi powiedział ze mam do wymiany albo klocki albo tarcze nie pamiętam- [B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..
Witam mam to samo może udało się określić co to było.Proszę o odp jeżeli wiesz co to może być lub było- [B5 ALL] Czy siła hamowania układu jest prawidłowa?
hmm a jakie proponujecie te tarcze i czy to ma być przód jeżeli mam przód napęd czy jak kurcze ale jestem debil jeżeli chodzi o te sprawy- [B5 ALL] Czy siła hamowania układu jest prawidłowa?
ok udało sie wróciłem chociaż powiem wam ze jak hamuje to mam taki efekt pulsacji nie wiem czy to abs czy te klocki/tarcze do wymiany- [B5 ALL] Czy siła hamowania układu jest prawidłowa?
ok thnx za odpowiedz szkoda ze nie pamiętam co mi powiedział mechanik :(lipa bo jutro czeka mnie 160 km do zrobienia- [B5 ALL] Czy siła hamowania układu jest prawidłowa?
Witam mam takie pytanie, czy ktoś mi może powiedzieć czy te hamulce są jeszcze ok ,bo bylem na przeglądzie zawieszenia i dostałem wykres ,koleś nic na temat hamulców nie powiedział a po tym, gdzieś ok 2 tyg później dowiedziałem sie u mechanika ze mam kamulce do wymiany .Tu mam dane z komputera może ktoś powiedzieć czy jest ok?/ lewa prawa różnica oś przednia 2.40 kN 2.48 kN 4% hamulec pos. 1.62 kN 1.55 kN oś tylna 2.04 kN 1.97 kN 4% suma sił hamowaniaHR 8.89 kN suma sił hamowaniaHP 3.17 kN- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
No ja wczoraj wymieniłem komplecik na Master Sporty przebieg 226tys zobaczymy jak długo polatam rocznie jeżdżę ok 5tys wiec jak pociągną z 4 latka to będę bardzo zadowolony trzymajcie kciuki :>- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Lipa bo te delphi to coś za tanie koleś zero komentarzy ma a inne zestawy na allegro po 1200zl wiec tu jakiś przekręt jest hmm to muszę zostać przy master sportach- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja może robie 5tys rocznie to po co mam inwestować w lepsze wahacze jeżeli te śmigną z 30 tys to będzie super 6 lat jeżdżenia a zaoszczędzone ok 800zl A tak w ogóle to jak je wymieniać??- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam mam pytanko mam do wymiany dwa wahacze górny przedni prawy i dolny tylny lewy.Po pierwsze co mam wymieniać osobno te dwa czy może od razu po tych stronach po dwa?I co sadzicie o tych wahaczach opłaca sie?Ktore polecacie? http://allegro.pl/item753364256_wahacz_wahacze_wahaczy_master_sport_audi_a4_a6_vw.html http://allegro.pl/item755455785_wahacz_wahacze_vw_passat_audi_a4_a6_delphi.html Bo mi mechanik policzyl 500 zl za te dwa wahacze od delphi- [ALL] Transmitery FM MP3
ja na razie wrzuciłem 2gb z aparatu bo muszę sobie dokupić niby do 8gb wchodzą co do pogrupowania w foldery jeszcze sie nie bawiłem powrzucałem luzem ze 100 piosenek i tyle- [ALL] Transmitery FM MP3
no i wkoncu kupilem ten transmiter i co tu dużo mówić działa rewelacyjnie normalnie nie spodziewałem sie aż takiej rewelacji jeżeli macie mp3 w dobrej jakości to centralnie muza gra bez żadnych szumów trzasków czy zakłóceń aha tylko trzeba samemu posiedzieć i poszukać najlepszą dla siebie falę polecam 400zl na radio zaoszczędzone [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 10:47_________________________________________________ w sumie tak jak napisał kolega bluesman wg mnie to jest najważniejsze ja mam od tego sprzedawcy http://allegro.pl/item720102499_fm_transmiter_odczyt_mp3_pendrive_usb_sd_mmc_pilot.html jeszcze raz polecam aha jeżeli nie chcecie mieć trzeszczenia tylko zaje... ty dźwięk polecam na transmiterze ustawić głośność na ok 5 a nie na maxa a equalizer na pozycje zero- [ALL] Transmitery FM MP3
moja dziewczyna ma taka kasetę to badziew nie z tej ziemi ostrej muzy na tym nie posłuchasz żenada totalna:( no ale ten transmiter może kupie kurcze po oglądałem sobie filmiki z tymi transmiterami na you tube i muszę powiedzieć całkiem całkiem ta chinszczyzna gra:)Faktycznie sie skusze na takie cacko- [B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
Witam panowie ja kupiłem jakiś czas temu a4 b5 i tam sie w ogóle nie zapala kontrolka z poduszek.W aucie są niby 4 poduchy WTF?Moze ktoś mi podpowiedzieć co jest grane ;(- [ALL] Transmitery FM MP3
hmm no to może sie skusze najwyżej parę groszy wywalę w błoto lepsze to niż słuchać tych badziewnych stacji:)- [ALL] Transmitery FM MP3
naprawdę tak źle grają te transmitery? ja chyba spróbuje kupić jakieś badziewie za 30 zl może nie będzie aż tak źle http://www.allegro.pl/item718877393_transmiter_fm_car_audio_mp3_pilot_usb_sd.html- [ALL B5] Transmiter FM
aha z tego co poczytałem widzę ze lipa szkoda wiec będę musiał wymienić radio:(myślałem ze chociaż trochę sobie posłucham a jakiegoś super dźwięku nie wymagam hmm depresja- [ALL B5] Transmiter FM
Witam wszystkich mam takie pytanko znalazłem na allegro coś takiego http://www.allegro.pl/item718877393_transmiter_fm_car_audio_mp3_pilot_usb_sd.html co o tym sadzicie jest to coś warte bo chce słuchać mp3 a na razie nie mam zamiaru wymieniać w swoim a4 b5 radyjka proszę o odpowiedz- Jaki dobry serwis w Raciborzu ?
Wie może ktoś czy jest jakiś serwis w Raciborzu lub dobry mechanik???- Pytanie o ubezpieczenie
Ja porostu nie chciałem tego ubezpieczyciela.Mam jeszcze pytanko czy ja mogę sie już ubezpieczyć przed wypowiedzeniem tamtej umowy czy najpierw muszę tą stara wypowiedzieć???- Pytanie o ubezpieczenie
Witam kupiłem samochód o prywatnego właściciela.Zaznaczam ze jestem nowym kierowca i nigy nie bylem ubezpieczony.Od tego sprzedawcy dostałem ta polisę oc która jest na niego i współwłaściciela.W umowie napisaliśmy ze cytuje"ze kupujący zobowiązuje sie do 30dni rozwiazac umowy oc w towarzystwie ubezpieczeniowym X".Mam w związku z tym pytaniem czy wszystko jest ok ile mogę jeździć na tym ubezp. ?Jak to mam rozwiazac?Czy to ja powinienem rozwiazac a potem on ?Prosze o odpowiedz.PILNE- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Co im zaproponować do tego landirenzo bo sie nie znam za bardzo?? - [B5 AJM] Tarcie przy hamowaniu..