Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kichy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kichy

  1. Tarcze i klocki Metelli czy Febi? Na przód do a4 b5 avant 1.8
  2. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    W takie zbiegi okoliczności nie wierzę, jak już to poszedł syf z tej używki założonej najpierw i wykończył magla po czasie, spróbuję jeszcze inna uzywke założyć, jak będzie dalej lipa to znaczy ze magiel, jak bedzie ok to znaczy ze pompa padła
  3. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Maglownica regenerowana z jakieś 2 lata temu przez Argo z Częstochowy, było wszystko ok aż do wymiany pompy
  4. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Tak to wygląda po czyszczeniu bagnetu
  5. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Jutro zerknę ale wątpię bo płynu nie ubyło, tutaj jeszcze film sprzed chwili Streamable Video STREAMABLE.COM Watch this video on Streamable.
  6. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Na febi zawsze mialem i nie było problemu, nie mam pojęcia jak to mechanik zrobił, z tego co wiem jak założył ta uzywke to powiedział ze szrot i ze nie było wspomagania, po założeniu tej skv, przez te 2 tyg było niby ok ale ostatnie 3 dni coraz gorzej a a dzisiaj to już praktycznie brak wspomagania ?płyn się nie pieni w zbiorniku, ledwo widać zeby się przelewał, nie wiem czy tak powinno być
  7. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Płyn ten co wcześniej febi zielony,praktycznie wspomaganie siadło w ciągu 2-3 dni, dzisiaj już w miejscu nie da się kręcić, boję się ze z tej używanej pompy jakiś syf poleciał na magiel, nie wiem co teraz robić, opinie różne słyszałem o skv
  8. kichy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam problem z wspomaganiem. Zacznę od poczatku, rozciekla się pompa ale płyn nie uciekł na szczęście za bardzo, kupiłem ozywke ori ale okazała się szrotem po założeniu, kupiłem zamiennik skv, po 1.5 tygodnia praktycznie brak wspomagania, maglownica po regeneracji. Pytanie co mogło paść ten zamiennik czy magiel? Jak mechanik założy nowa pompę dużo droższa a się okaże ze nagle magiel padł od tej używki to nie potrzebny koszt nowej pompy o zamienniku nie wspomnę bo nie wiem czy działa czy nie. Ktoś może coś doradzić?
  9. kichy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam rozciekła mi się pompa wspomagania na kole, mam pytanie jaki zamiennik wstawić z tych tańszych.Auto a4 B5 1.8 ADR 125 avant, p la oryg kybDziękuje za odpowiedź
  10. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Ok kontrolka już zgasła, licznik działa ale dalej gaśnie od razu na gazie, czy mógł paść sterownik gazu?
  11. kichy opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam problem z olejem , silnik się pocił wg diagnosty, oczywiście nie było czasu podjechać do mechanika i dwa dni temu wsiadam rano do auta odpalam a tam lampka alladyna, wyłączyłem auto sprawdzam bagnet a tam sucho, w między czasie, zalało mi auto przez zapchane odpływy i w środku pełno wody, wody się pozbylem ile się dało, dolalem 2 litry oleju, oczywiście na początku nie chciał odpalić ale w końcu się udało, standardowo mruga kontrolka oleju, przy przejściu na gaz od razu auto gaśnie, pytanie co się mogło stać? Aha zgłupial też obrotomierz bo nie pokazuje obrotów, w ogóle wskazówka nie reaguje
  12. Witam mam podobny problem, silnik się pocił wg diagnosty, oczywiście nie było czasu podjechać do mechanika i dwa dni temu wsiadam rano do auta odpalam a tam lampka alladyna, wyłączyłem auto sprawdzam bagnet a tam sucho, w między czasie, zalało mi auto przez zapchane odpływy i w środku pełno wody, wody się pozbylem ile się dało, dolalem 2 litry oleju, oczywiście na początku nie chciał odpalić ale w końcu się udało, standardowo mruga kontrolka oleju, przy przejściu na gaz od razu auto gaśnie, pytanie co się mogło stać? Aha zgłupial też obrotomierz bo nie pokazuje obrotów, w ogóle wskazówka nie reaguje ?‍♂️?
  13. Dzięki za odpowiedź ?
  14. Czyli lakier to lz6l?
  15. Proszę o rozkodowanie wauzzz8dzxa209622
  16. Witam potrzebuje kod lakieru po tym nr VIN podobno butelkowa zieleń ale potrzebuje nazwę kodu wauzzz8dzxa209622
  17. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Up
  18. kichy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam pytanie czy próbował ktoś wymienić boczna szybę tylnych drzwi w sedan a4 b5 bez wyciągania ramki? Czy nie da jej się przypadkiem suma pod skosem w drzwi nie odkręcajac ramki? *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
  19. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Ok przewód wymieniony ale na nowy zamiennik i teraz w srodku słychać buczenie przy kręceniu kierownica wcześniej tego nie było na starym wezu, pompa nie wyje ale słychać jak w srodku coś buczy. Czy to wina węża czy jednak pompy? Wąż z dolnej półki firmy max Gear
  20. kichy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy można kupić obojętnie jakiej marki ten przewód do wspomagania czy jest jakaś różnica w działaniu, jeżeli chodzi o markę? Niestety mój się rozciekl a o zakucia nie ma mowy bo powiedzieli ze nie zakupach bo są jakieś dlawiki itd i dlatego zastanawiam się czy mogę kupić przewód marki kogucik i będzie ok?
  21. Za dużo punktow jest na aucie żeby wyszlo tanio, jedynie pewnie drzwi wymienię a tak będę musiał sam pomalować pytanie czy stosować lakier akrylowy +klar z utwardzaczem czy lakier metalik+ klar z utwardzaczem? Czy może wystarczy sam lakier akrylowy +klar, oczywiście pod podkład akrylowy antykorozyjny
  22. Dodam jeszcze że jak ktoś chce zaslepiac to proponuję zaopatrzyć się też w nakretke kołpakowa i M10x1 i M12x1 ten drugi rodzaj też występuje i jest właśnie u mnie?czy w jażmie jest wogole coś do regeneracji czy wystarczy dać nowe gumki i wyczyścić i nasmarować?
  23. Odkręcilem dzisiaj zacisk i tak tłoczek się rusza pod wpływem hamulca i ręcznie ruszając dźwignię od ręcznego pod guma jak lekko ja dzwignalem nie widzę na początku żadnych wżerów no chyba że są dalej, prowadnice od jazma jakoś pracują, klocki w takim stanie jeden jakoś krzywo zebrany
  24. Drzwi nie ma w takim kolorze, kupno innych wiąże się z przekładniem wszystkiego, następnie malowanie całych, tak więc koszta robią się już bardzo duże, rozumiem że lubisz wkładać tysiąc złotych w 23 letnie auto?
  25. Dzięki za pomoc, następnym razem nie udzielaj się jak nie masz nic konkretnego do napisania i polecam przejrzeć internet i zobaczyć czy takie auta lądują na szrocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.