Treść opublikowana przez kichy
-
[A4 B5] Jak poradzić sobie z tą rdzą?
To chyba mało widziałeś
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
?
-
[A4 B5] Jak poradzić sobie z tą rdzą?
Witam mam takie coś na aucie, chciałem się upewnić jakie materiały potrzebne? Po kolei co mam zrobić? Chcę malować sprayem.
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
OK a co do reszty pytań? Ogólnie to chodziło mi o takie zaslepienie i pytanie czy jeszcze regenerujesz jak tak to za ile?
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
Witam trochę odświeże, mi też nie działaja zaciski ręczny ciągnie porusza mechanizmem ale klocki stoją w miejscu, nozny chyba to samo, pytanie czy bawić się w regenerację, czy kupić nowe NTY? Czy jarzma też będą do wymiany? Jakie dokładnie dać podkładki, alu czy miedź i jaki wymiar? Rozumiem że przewod mogę zaslepic na czas regeneracji śruba 10?
-
BRC - dlawienie
Ok filtry wymienione nawet źle nie wyglądały niestety objaw drgawek pozostał, a zauważyłem że im cieplejszy silnik tym lepiej się zachowuje, niestety dalej między 1,5-2 tys /obr. dostaje drgawek raz mniejsze raz większe, czy cewka z skv będzie ok? Ktoś miał z taką do czynienia?
-
Nie wskazuje poziomu gazu instalacja BRC
Nikt nic?
-
Nie wskazuje poziomu gazu instalacja BRC
Witam mam podobny problem tylko u mnie najpierw nie szło przełączyć na paliwo a po 2 dniach, zatankowalem bo już była rezerwa a przycisk dalej nie przełącza(manualnie) na benzynę i dioda dalej miga na jednej kropce że rezerwa, choć przestała pipczec dioda i gazu wlazlo tyle co powinno, co może być, wina przycisku?
-
Klima - nabita przestała chłodzić
-
Klima - nabita przestała chłodzić
Odkręcilem zaworki i nacisnalem w srodku ten wystający element i jest ciśnienie w jednym i w drugim, kompresor się załącza bo jest zmiana obrotów po włączeniu, może jest za dużo nabite?
-
Klima - nabita przestała chłodzić
Witam mam taki problem klimatyzacja działala przez 10lat bezproblemowo wkoncu postanowiłem ja nabić. Po nabiciu minęło z 1,5 miesiąca ale jej nie włączyłem bo nie było potrzeby dzisiaj załączam a ona nie chłodzi i słyszę z kratek takie pulsujace syczenie jakby ten gaz, co się mogło porobić, zaznaczam że przed nabiciem klima chlodzila jak wściekła aż zimno bylo? VID_20190502_180050.mp4
-
BRC - dlawienie
No właśnie też myślę że raczej stary typ filterka, kurcze nie wiem z tą cewka jak to niby mam sprawdzić? Przy tamtej padniętej to od razu i na gazie i na paliwie była masakra
-
BRC - dlawienie
Nikt nic?
-
BRC - dlawienie
Myślałem najpierw samemu filtry wymienić bo już najwyzsza pora ale czy to coś pomoże? Czy to raczej coś się rozregulowalo? Jeszcze się spytam czy te filtry będą ok https://allegro.pl/oferta/filtr-lotny-lpg-brc-fj1-he-genius-12mm-sequent-7851172025?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/brc-et98-filtr-fazy-cieklej-z-oringami-stary-typ-7526933089?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Instalacja ma ponad 10lat
-
BRC - dlawienie
Witam mam problem z gazem. Instalacja BRC autko jak w opisie. Miałem taki problem że auto nie miało zupełnie mocy, mechanik wymienił kable i świece na nowe ale nic się nie zmieniło, okazało się że cewka, po wymianie na uzywna cewke auto odżylo ale chyba coś się porobiło z gazem bo przy dodawaniu gazu między 1,5-2 tysi auto dostaje drgawek. Na benzynie bez problemu. Czy to zbieg okoliczności i trzeba już zmienić filtry czy to wina kabli lub świec?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
I jak z tym zdjęciem?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Pokażesz zdjęcie jak to wygląda? Dzięki wszystkim za pomoc, pozdrawiam dam znać jak uda mi się to ogarnąć
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Nikt nic?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Witam mam pytanko mam ten sam problem co kolega saubier tylko ze w a3 8l czy do niej podejdzie antena z A4 b5?
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Wiem już najwyższa pora, ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Okazało się że cewka padła po wymianie na używkę jak ręką odjal, ale trochę szarpie na gazie nie wiem czy to zbieg okoliczności czy już najwyższy czas zrobić przegląd gazu:)
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Po wymianie plecionki w zeszłym roku troszkę głośniej chodził ale napewno nie tak też myślałem że to układ wydechowy ale chyba by cały czas źle chodził a nie raz ok raz nie dobra dzięki za info zobaczę co mi mój magik powie dam znać co i jak?
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Jeszcze jeden filmik dodam jak to z tyłu słychać VID_20181210_074713.mp4
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Ehh ok zobaczę co tam mi jutro mechanik powie mam nadzieję że coś znajdzie i tym razem będzie ok bo już 400zl wydałem na nowe kable i swiece:(