Treść opublikowana przez kichy
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Dodam filmik jak za pierwszym razem mi odwalil taki numer VID_20181210_074814.mp4
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Powiem Ci ze jeżeli chodzi o obroty to na luzie one nawet nie faluja dopiero jak dodaje gazu to po odpuszczeniu gazu spadaj do 300 i lecą na tysiąc i na 500 i nawet się stabilizuja na 800-900
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Najlepsze właśnie ze z samego rana bez problemu odpalal dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu lipa totalna
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Jesteś pewien?
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
I co nikt więcej nie ma pomysłu?
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
Witam i jak wyjaśniło się co było problemem?
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Niestety to samo nie ma to wpływu, powiedziałbym że może wina temperatury ale po dojechaniu do mechanika zapsutym autem zgaszeniu i odpaleniu po paru min zaczął chodzić normalnie więc wygląda że i na zimnym i na ciepłym takie cyrki
-
A4 B5 1.8 ADR lpg-spadek mocy
Witam opiszę mój problem. 3 dni temu rano odpaliłem auto wszystko było ok przejechałem 1,5 km do lekarza, po godzinie wsiadłem do auta i auto po ok 700metrach straciło moc zaczęło się dla wić, obroty zaczęły falowac ledwo dojechałem do domu. Po 2 godzinach chciałem nim zajechać do mechanika ale odpalił bez problemu przejechałem zaś z 1,5km poszedłem posiedzieć u mamy i po ok godzinie chciałem odpalić i znowu te same objawy auto się trzęsie brak mocy. Zajechalem do mechanika na miejscu objawy nagle ustąpiły. Zostawiłem auto wymienił kable i świece. Dzisiaj odpaliłem rano auto bez problemu zajechalem 30km do innego miasta wsiadłem z auta po 15 min wróciłem i odpalajac znowu te same objawy! Ledwo wróciłem do domu jadąc 40na godzinę zamulonym autem. Pomocy
-
A4 B5 1.8 ADR lpg - spadek mocy
Witam opiszę mój problem. 3 dni temu rano odpaliłem auto wszystko było ok przejechałem 1,5 km do lekarza, po godzinie wsiadłem do auta i auto po ok 700metrach straciło moc zaczęło się dla wić, obroty zaczęły falowac ledwo dojechałem do domu. Po 2 godzinach chciałem nim zajechać do mechanika ale odpalił bez problemu przejechałem zaś z 1,5km poszedłem posiedzieć u mamy i po ok godzinie chciałem odpalić i znowu te same objawy auto się trzęsie brak mocy. Zajechalem do mechanika na miejscu objawy nagle ustąpiły. Zostawiłem auto wymienił kable i świece. Dzisiaj odpaliłem rano auto bez problemu zajechalem 30km do innego miasta wsiadłem z auta po 15 min wróciłem i odpalajac znowu te same objawy! Ledwo wróciłem do domu jadąc 40na godzinę zamulonym autem. Pomocy
-
Znaczenie ET Felgi
-
Znaczenie ET Felgi
- Znaczenie ET Felgi
Witam mam takie pytanko czy do A4 b5 polift będą pasować felgi stalowe z tourana(55mm otwór) lub z a6 c4 96r? Nikt nic?- Jakie sprężyny?
Sprężyny już mam załatwione pasujące do tego auta mam nadzieję że te amory są seryjne:) dzięki za odpowiedź- Jakie sprężyny?
Niby wg tego mechanika amory będą ok:(- Jakie sprężyny?
Tzn? Tam są 15tki koła i teraz haczy o studzienki ?więc chcemy wrócić do oryginalu- Jakie sprężyny?
Witam szwagier ma obniżone autko podobno przy wymianie zużytych niskich sprężyn mechanik mu powiedział że amory są nawet za wysokie do tych sprężyn. Moje pytanie auto to 1.6 polift czy będą pasować do niego sprężyny wysokie z 1.9 115 2000r?- [ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
???- [ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
Nikt nic?- [ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
Witam mam pytanko szwagier ma obniżonego polifta czy wystarczy zmiana sprężyn czy amory też trzeba wymieniać? Czy sprężyny z przed lifta mogą być i czy np z Avanta do sedana?- Warsztat, mechanik Niemcy
- 1.6 AHL - wymiana sterownika i wtryskow
Nikt nic nie pomoże?- 1.6 AHL - wymiana sterownika i wtryskow
Witam potrzebuje pomocy. Autko A4 b5 1.6 98 Ahl. Auto szwagra. Zaczelo mu dziwnie chodzić, mulic, itd. Pojechał do mechanika (Niemcy) okazało się że jeden wtryskiwacz zepsuty i komputer też. Paliwo leciało aż z rury. W aucie zostało wymienione cała używana listwa(wg. mechanika teraz działa) oraz komputer z zegarami i stacyjka(niestety).Po wielu bojach udało się zaprogramować kluczyki zdjąć immo i auto odpalilo. Niestety auto trochę się trzęsie, jest większe spalanie, czuć paliwo. Obroty nie faluja. Co może być nie tak, proszę o pomoc. Niestety ma za słaby chyba kabel żeby porobić konkretne pomiary.- Warsztat, mechanik Niemcy
Witam szukam ogarniętego mechanika najlepiej z pl z komputerem z okolic neuss lub duseldorf. Pilne- A4-KLUB.GERMANY
Panowie sory że tutaj ale szukam mechanika z kompem najlepiej Polaka z okolic neuss, duseldorf. Pozdrawiam- Błąd: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 1.6 AHL
Dzięki za info - Znaczenie ET Felgi