Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kichy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kichy

  1. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Dodam filmik jak za pierwszym razem mi odwalil taki numer VID_20181210_074814.mp4
  2. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Powiem Ci ze jeżeli chodzi o obroty to na luzie one nawet nie faluja dopiero jak dodaje gazu to po odpuszczeniu gazu spadaj do 300 i lecą na tysiąc i na 500 i nawet się stabilizuja na 800-900
  3. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Najlepsze właśnie ze z samego rana bez problemu odpalal dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu lipa totalna
  4. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Jesteś pewien?
  5. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    I co nikt więcej nie ma pomysłu?
  6. Witam i jak wyjaśniło się co było problemem?
  7. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w 1.8
    Niestety to samo nie ma to wpływu, powiedziałbym że może wina temperatury ale po dojechaniu do mechanika zapsutym autem zgaszeniu i odpaleniu po paru min zaczął chodzić normalnie więc wygląda że i na zimnym i na ciepłym takie cyrki
  8. kichy opublikował(a) temat w 1.8
    Witam opiszę mój problem. 3 dni temu rano odpaliłem auto wszystko było ok przejechałem 1,5 km do lekarza, po godzinie wsiadłem do auta i auto po ok 700metrach straciło moc zaczęło się dla wić, obroty zaczęły falowac ledwo dojechałem do domu. Po 2 godzinach chciałem nim zajechać do mechanika ale odpalił bez problemu przejechałem zaś z 1,5km poszedłem posiedzieć u mamy i po ok godzinie chciałem odpalić i znowu te same objawy auto się trzęsie brak mocy. Zajechalem do mechanika na miejscu objawy nagle ustąpiły. Zostawiłem auto wymienił kable i świece. Dzisiaj odpaliłem rano auto bez problemu zajechalem 30km do innego miasta wsiadłem z auta po 15 min wróciłem i odpalajac znowu te same objawy! Ledwo wróciłem do domu jadąc 40na godzinę zamulonym autem. Pomocy
  9. kichy opublikował(a) temat w 1.8
    Witam opiszę mój problem. 3 dni temu rano odpaliłem auto wszystko było ok przejechałem 1,5 km do lekarza, po godzinie wsiadłem do auta i auto po ok 700metrach straciło moc zaczęło się dla wić, obroty zaczęły falowac ledwo dojechałem do domu. Po 2 godzinach chciałem nim zajechać do mechanika ale odpalił bez problemu przejechałem zaś z 1,5km poszedłem posiedzieć u mamy i po ok godzinie chciałem odpalić i znowu te same objawy auto się trzęsie brak mocy. Zajechalem do mechanika na miejscu objawy nagle ustąpiły. Zostawiłem auto wymienił kable i świece. Dzisiaj odpaliłem rano auto bez problemu zajechalem 30km do innego miasta wsiadłem z auta po 15 min wróciłem i odpalajac znowu te same objawy! Ledwo wróciłem do domu jadąc 40na godzinę zamulonym autem. Pomocy
  10. Rozumiem że te nie podejda?
  11. Witam mam takie pytanko czy do A4 b5 polift będą pasować felgi stalowe z tourana(55mm otwór) lub z a6 c4 96r? Nikt nic?
  12. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Sprężyny już mam załatwione pasujące do tego auta mam nadzieję że te amory są seryjne:) dzięki za odpowiedź
  13. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Niby wg tego mechanika amory będą ok:(
  14. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Tzn? Tam są 15tki koła i teraz haczy o studzienki ?więc chcemy wrócić do oryginalu
  15. kichy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam szwagier ma obniżone autko podobno przy wymianie zużytych niskich sprężyn mechanik mu powiedział że amory są nawet za wysokie do tych sprężyn. Moje pytanie auto to 1.6 polift czy będą pasować do niego sprężyny wysokie z 1.9 115 2000r?
  16. Witam mam pytanko szwagier ma obniżonego polifta czy wystarczy zmiana sprężyn czy amory też trzeba wymieniać? Czy sprężyny z przed lifta mogą być i czy np z Avanta do sedana?
  17. Nikt nic nie pomoże?
  18. Witam potrzebuje pomocy. Autko A4 b5 1.6 98 Ahl. Auto szwagra. Zaczelo mu dziwnie chodzić, mulic, itd. Pojechał do mechanika (Niemcy) okazało się że jeden wtryskiwacz zepsuty i komputer też. Paliwo leciało aż z rury. W aucie zostało wymienione cała używana listwa(wg. mechanika teraz działa) oraz komputer z zegarami i stacyjka(niestety).Po wielu bojach udało się zaprogramować kluczyki zdjąć immo i auto odpalilo. Niestety auto trochę się trzęsie, jest większe spalanie, czuć paliwo. Obroty nie faluja. Co może być nie tak, proszę o pomoc. Niestety ma za słaby chyba kabel żeby porobić konkretne pomiary.
  19. Witam szukam ogarniętego mechanika najlepiej z pl z komputerem z okolic neuss lub duseldorf. Pilne
  20. kichy odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie sory że tutaj ale szukam mechanika z kompem najlepiej Polaka z okolic neuss, duseldorf. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.