Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kichy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kichy

  1. Bo siedzi w Niemcach ?on też dostał płytkę ale też podobno mu wyskakuje że jest niezarejestrowana i trzeba placic, tak więc pomocy
  2. Witam ponownie jest problem kabelek łączy ale w każdym z programów wyskakuje komunikat o rejestracji tak jakby niepełne wersje były bo chyba tego kabla nie trzeba jakoś rejestrować?
  3. Dzięki za odpowiedź mam nadzieję że szwagier to ogarnie
  4. Ale też daje kanał 21?Czym odzyskać pin? Tacho czy Commanderem bo kabel tylko jest chyba taki co do vcds
  5. Ok jutro szwagier spróbuję go odpalić. Co musi zrobić?Programem VAG tacho lub VAG Commander odczytać pin? Następnie w programie vcds zakodowac kluczyki? Ma taki licznik. Jak krok po kroku zrobić to w vcds?
  6. Witam a czy w sterownku simensa mozna vag commanderem wylaczyc immo?
  7. Czy to pomoże? https://m.ebay.de/itm/Wegfahrsperre-deaktivieren-VW-AUDI-SEAT-SKODA-EDC15-ME7-Drive-Box-immobilizer/273016766814?hash=item3f9111415e:g:MbcAAOSwonBaKHXg
  8. Kręci ale nie odpala i miga immo.
  9. Witam mam pytanie. Zacznę od początku. Padły wtryski i komputer. Nie szło sprawdzić nawet błędów, firma regenerująca powiedziała że komputer kaput. Został wymieniony na taki sam te same nr plus licznik i stacyjka wszystko z jednego auta. Auto po tej wymianie nie odpala. Swieci oczywiście immo. Auto A4 b5 98 Ahl polift ale zegary chyba przedlift bo zegar analog z lewej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  10. No to Lipton bo mam masakrycznie ciężki dostęp przez elektozawor z gazu oraz duża ilość opasek ?
  11. Witam czy mogę odpiac ten wąż na dole a nie przy zbiorniku? Po pierwsze będę miał lepszy dostęp a po drugie tylko jedna opaska. Jedyny minus że ten wąż się nie przepłucze.
  12. Zdjęcia wtryskiwaczy oraz czy te podejda? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5902532680
  13. Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Edytowane 22 godziny temu przez kichy Cytuj Edytuj Cytuj ten fragment
  14. Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Edytowane 22 godziny temu przez kichy Cytuj Edytuj Cytuj ten fragment
  15. Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Jaką dać listwe? Stara podobno jeden wtryskiwacz przerywa. Tu zdjęcia starych wtryskiwaczy Taka listwa będzie ok? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5902532680
  16. A ty coś możesz polecić bo większość to te Argo poleca
  17. Witam i jak z tą firmą Argo co możecie powiedzieć po czasie?
  18. kichy odpowiedział(a) na Aby13 temat w Audi A4 B5
    Chodziło mi o maglownica gt Bergman? ?
  19. kichy odpowiedział(a) na Aby13 temat w Audi A4 B5
    Też się chętnie dowiem
  20. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Tylko ze mi chodzi o magiel a nie pompę.
  21. kichy odpowiedział(a) na kichy temat w Audi A4 B5
    Witam ponownie, niestety zaczął uciekac płyn, czyli magiel za długo nie pochodził macie jakieś sprawdzone warsztaty z regeneracja? Czy po regeneracji faktycznie zalać atf czerwony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.