Treść opublikowana przez kichy
-
Błąd: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 1.6 AHL
Witam też się chętnie dowiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bo siedzi w Niemcach ?on też dostał płytkę ale też podobno mu wyskakuje że jest niezarejestrowana i trzeba placic, tak więc pomocy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam ponownie jest problem kabelek łączy ale w każdym z programów wyskakuje komunikat o rejestracji tak jakby niepełne wersje były bo chyba tego kabla nie trzeba jakoś rejestrować?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki za odpowiedź mam nadzieję że szwagier to ogarnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale też daje kanał 21?Czym odzyskać pin? Tacho czy Commanderem bo kabel tylko jest chyba taki co do vcds
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok jutro szwagier spróbuję go odpalić. Co musi zrobić?Programem VAG tacho lub VAG Commander odczytać pin? Następnie w programie vcds zakodowac kluczyki? Ma taki licznik. Jak krok po kroku zrobić to w vcds?
-
Wylaczanie immo
Witam a czy w sterownku simensa mozna vag commanderem wylaczyc immo?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy to pomoże? https://m.ebay.de/itm/Wegfahrsperre-deaktivieren-VW-AUDI-SEAT-SKODA-EDC15-ME7-Drive-Box-immobilizer/273016766814?hash=item3f9111415e:g:MbcAAOSwonBaKHXg
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kręci ale nie odpala i miga immo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam mam pytanie. Zacznę od początku. Padły wtryski i komputer. Nie szło sprawdzić nawet błędów, firma regenerująca powiedziała że komputer kaput. Został wymieniony na taki sam te same nr plus licznik i stacyjka wszystko z jednego auta. Auto po tej wymianie nie odpala. Swieci oczywiście immo. Auto A4 b5 98 Ahl polift ale zegary chyba przedlift bo zegar analog z lewej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
No to Lipton bo mam masakrycznie ciężki dostęp przez elektozawor z gazu oraz duża ilość opasek ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Witam czy mogę odpiac ten wąż na dole a nie przy zbiorniku? Po pierwsze będę miał lepszy dostęp a po drugie tylko jedna opaska. Jedyny minus że ten wąż się nie przepłucze.
-
1.6 AHL - wymiana sterownika i wtryskow
Serio nikt nic?
-
1.6 AHL - wymiana sterownika i wtryskow
-
1.6 AHL - wymiana sterownika i wtryskow
Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Edytowane 22 godziny temu przez kichy Cytuj Edytuj Cytuj ten fragment
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Edytowane 22 godziny temu przez kichy Cytuj Edytuj Cytuj ten fragment
-
Wymiana sterownika problem z immo
Nikt nic?
-
Wymiana sterownika problem z immo
Witam jaki sterownik podejdzie do A4 b5 1.6 98r Ahl polift? Taki mam stary. Dodaje zdjęcie kluczyka rozumiem że jest immo? Proszę o szybką odp Czy takie coś mogę kupić i wstawić bez jakiś dziwnych programowan? https://m.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-1-6ltr-Bj-98-Motorsteuergerat-Zundschlos-4-Schlussel-3B0907557B-AHL/382388867972?_mwBanner=1 Jaką dać listwe? Stara podobno jeden wtryskiwacz przerywa. Tu zdjęcia starych wtryskiwaczy Taka listwa będzie ok? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5902532680
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Dzięki za odpowiedź
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
A ty coś możesz polecić bo większość to te Argo poleca
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Witam i jak z tą firmą Argo co możecie powiedzieć po czasie?
-
Maglownica Gt-bergmann
Chodziło mi o maglownica gt Bergman? ?
-
Maglownica Gt-bergmann
Też się chętnie dowiem
-
Maglownica czy coś innego?
Tylko ze mi chodzi o magiel a nie pompę.
-
Maglownica czy coś innego?
Witam ponownie, niestety zaczął uciekac płyn, czyli magiel za długo nie pochodził macie jakieś sprawdzone warsztaty z regeneracja? Czy po regeneracji faktycznie zalać atf czerwony?