Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

petrus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez petrus

  1. No być może masz racje ale przy wpadnięciu do oleju dosłownie okruszka plastiku moim zdaniem nie powinno mieć większego znaczenia, a poza tym słyszałem że te plastiki często pękają i sądze że concern audi wziął to pod uwagę że to może się zdarzyć więc ten plastik nie mógł by się tam znajdować prawda?
  2. Kupiłem oryginalny i wszedł bez problemu, ale chodziło mi o to że przy zdejmowaniu starego mógł sie wykruszyć kawałek i wpaść do misy olejowej i nie wiem czy może być z tego jakiś problem jeśli tak było
  3. Dzięki a już myślałem że chcesz mnie nastraszyć
  4. No dzięki bo nie jestem pewien czy tak się nie stało,choć to tylko plastik
  5. Sprawdzałem dzisiaj poziom oleju i przy wkładaniu bagnetu z powrotem pękła plastikowa część, co ja się namordowałem by wyjąć pozostałą część plastiku,musiałem ją dosłownie wyłupać,więc mam pytanie co by było gdyby jakaś drobna część plastiku dostała się do środka,czy filtr oleju wyłapuje takie rzeczy?
  6. Czy jest możliwość zmiany ustawień jednostek na wyświetlaczu z mil na km i to samo z temperaturą?
  7. dzięki stary, chyba sie skusze na ten ori
  8. Witam! Posiadam Audi A4 1.8 125 1998 dopiero od 2-uch tygodni więc nie wiem jeszcze zbyt wiele o tym autku, ale jestem pewien ze dzięki temu forum dowiem się czegoś więcej. Pozdrawiam wszystkich. Piotr (petrus) z Nuneaton Wielka Brytania
  9. Witam jestem pierwszy raz na tym forum ,mam pytanie mam A4 z 1998 1.8 i nie mam podłokietnika w standardzie ,czy nie wszystkie A4 miały podłokietniki? jeśli nie to czy jest możliwość zamontowania. Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Audi A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.