Treść opublikowana przez petrus
-
[B5 ABC] Ilośc oleju w silniku
http://img266.imageshack.us/my.php?image=untitled1fu9.jpg i wszystko jasne, zamykam
-
Czy forum uzależnia?
Nie sądzicie że forum troche uzależnia?, kiedy przychodze z pracy lub gdy wstaje rano, pierwsze co robie odpalam kompa i wchodze na forum, nawet telewizje już rzadko oglądam , kobieta czasami mnie bije :bicz3: i jest zła że nic tylko siedze przed kompem i nic więcej sie nie liczy, no z wyjątkiem mojej niuni oczywiście :thumbup:wy też tak macie? bede musiał przystopować troche, chyba :gwizdanie:
-
zostawiłem kluczyki w stacujce a drzwi po jakims czasie same sie zaryglowały
u mnie tak niema
-
[B5 ADR] problem z temperaturą 1.8 ADR
ale piszecie o wskazaniach na klimatroniku czy na desce?, bo na desce buja się troche wolniej niż na klimatroniku, u mnie na klimatroniku po ok. 3-4 kilometrach jest 90, a na desce po ok. 10 km
-
wymiana oleju a4 - 1.8
jasne że tak, przypuszczam że 3.5l to jest własnie do połowy między max a min, a zaleca się 3/4, a tak z innej beczki, wie może ktoś jaka jest ilość oleju między min a max?
-
domykanie szyb
zgadza się, u mnie czasami sie nie domykają z pilota, muszę podejść bardzo blisko, a nawet wtedy szyby zatrzymają sie w połowie, raczej bateria
-
wymiana oleju a4 - 1.8
ilość oleju według tabeli <a href="http://img266.imageshack.us/my.php?image=untitled1fu9.jpg" target="_bla
-
wymiana oleju a4 - 1.8
nie całe 4 litry, chyba 3.5l dokładnie
-
[B5 ABC] wymiana rozrządu 2,6 V6
co prawda to jest o silniku 2.8,ale ceny są podobne przypuszczam, a jeśli koniecznie chcesz 2.6 to szukaj dalej, lub czekaj aż odpisze ktoś kto posiada ten silnik :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6571.msg83818#msg83818
-
[B5 ALZ] Zgrzyta 3 bieg
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10084.msg125465#msg125465
-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
zawsze wydawało mi sie, że jak siada łożysko oporowe, to właśnie słychać go na puszczonym sprzęgle a nie odwrotnie
-
Awaryjność A4 B6
Odrobinę przesadzasz z tą awaryjnością, to że kilka osób napisało że ma problemy nie znaczy że wszystkie auta się psują, poszukaj sobie statystyk dot. awaryjności i bedziesz miał pogląd. jeśli chodzi o statystyke, to B6-tek jest znikoma część w porównaniu do B5-tek,i patrząc na ilość i dodać do tego jeszcze wiek auta, to B6-tki wypadają bardzo słabo, ale macie racje, może za bardzo panikuje, tak więc i tak będzie to moje następne auto, ale muszę zużyć my current audi first
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
jeśli chodzi o pierwsze zdjęcie, to dorabiasz przy wywozie szamba, no cóż żadna praca nie hańbi a tak na poważnie drugie zdjęcie spoko, ale z tym pierwszym to dałeś ciała :bicz3:
-
Awaryjność A4 B6
no nie moge sie z tobą nie zgodzić, ale przed audi miałem honde accord, kupiłem ją dosłownie za grosze, był tak zaniedbany że głowa mała, ale potrzebne było mi auto na dojazd do pracy, jeżdziłem nim 2 lata i nie wymieniłem w nim dosłownie nic bo wiedziałem że i tak oddam go na złom, gdy kupowałem auto miało przelatane 220t/km, ja zrobiłem jeszcze dodatkowo 40000, i daje głowe że silnik i sprzęgło wytrzymało by jeszcze kolejne 100000, przy kompletnie zaniedbanym aucie,nie zrozum mnie żle ja nigdy nie zamienił bym audi na honde, bo dla mnie jeśli chodzi o wygląd i komfort jazdy to honda sie nie umywa do audi ale chodzi mi tu wyłącznie o trwałość silnika i sprzęgła.
-
Awaryjność A4 B6
Przeglądam dużo ostatnio na forum tematów z wiązanych z A4 B6 i muszę powiedzieć że jestem bardzo zaskoczony, a to dwumas do wymiany, a to sprzęgło do wymiany a to coś tam jeszcze do wymiany, i to same kosztowne sprawy, kiedy kupowałem A4 B5, bardzo ubolewałem nad tym że nie mogę sobie pozwolić jeszcze na B6, ale obiecywałem sobie że będzie to następne audi, ale teraz to już nie jest to dla mnie takie oczywiste, auto które ma nie więcej niż 4 czy 5 lat i tyle problemów przecież to nowszy model, a dużo więcej problemu niż z B5, pragnął bym żeby ktoś z was napisał że jestem w wielkim błędzie i użył wiarygodnych argumentów, bo naprawdę podoba mi sie to auto, i nawet teraz jestem na nie napalony, ale czy warto
-
Krateczka między radiem a panelem klimy
mój domowy nie dał rady, musiałem podjechać na stacje paliw, była taka moc że myślałem że mi radio wyciągnie :>
-
Krateczka między radiem a panelem klimy
wiem że nie ten dział, ale mam pytanie do kolegi Darkmana, jako że mieszkasz nie daleko mnie możesz mi polecić jakiś dobry warsztat gdzie mogę zrobić serwis, będe nie długo w Polsce i chciałbym powymieniać co nieco [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 14:53 _________________________________________________krateczke wyczyściłem, poszło odkurzaczem :>
-
Krateczka między radiem a panelem klimy
rzeczywiście, nie pomyślałem o odkurzaczu, myślenie dzisiaj nie jest moją najmocniejszą stroną :bicz3: dzięki
-
Krateczka między radiem a panelem klimy
co to takiego ta krateczka, pamiętam że było to już na forum ale za chiny nie mogę znalezć, chyba jakiś czujnik, mam większość z tych otworków pozatykane, czy mogę to przepchać patyczkiem? nie uszkodze w ten sposób niczego?
-
Opony 205/55/16 91V TL Intensa Sava
czytałem kiedyś o nich w "Auto Swiat" i oceniali je dość dobrze,(gorzej było z zimówkami) ale myślałem że ktoś z was je miał i powie mi jak to wygląda w praktyce
-
Opony 205/55/16 91V TL Intensa Sava
Co myślicie o tych oponach, bo mogę je kupić po okazyjnej cenie
-
Nieużywane ale wiekowe opony
właśnie, w zależności gdzie były przetrzymywane tzn w jakich warunkach, kupiłem kiedyś tanio nie używane, 4-eroletnie wyglądały bardzo ładnie, ale przy zakładaniu gość w wulkanizacji miał duży problem z wyważeniem dwóch opon, te nie dokładnie wyważone założyłem na tył więc nie było tak czuć, ale to nie reguła, jeśli były przetrzymywane w dość suchym i wentylowanym miejscu nie powinno być z nimi problemu, ale ty tego nie wiesz, więc wolałbym na twoim miejscu dołożyć pare groszy więcej i mieć pewność
-
[B5 ADR] Auto adaptacja przepustnicy a sposób odpalania wozu
chyba coś w tym jest czasami wydaje mi sie że auto lepiej sie zbiera, auto odpalam różnie, czasami czekam czasami nie, ale nigdy nie pomyślałem że może to mieć jakiś wpływ, ale z tym zbieraniem to chyba mi sie tylko zdaje, bo nie powinno to mieć znaczenia ale może sie myle
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
uciekać można ale jak mamy np wjechać do rowu to chyba już lepiej pójść na dzwona... nie uważacie? jasne że tak, ja pogniotę auto a gościowi będzie cokolwiek trudno udowodnić, uciekać na pobocze ale kiedy jest miejsce, jak do tej pory miałem gdzie, ale gdy okaże sie że nie ma miejsca to nic tylko czekać na strzał, dobrze że to zdarza sie bardzo rzadko[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 18:32 _________________________________________________ widze kolega ma ten sam odruch co ja ;] bardziej boje sie własnie tych z tyłu niż tego ze ja w kogoś przywale to znaczy że kolega musi dużo śmigać autami, bo ten odruch nie przychodzi wraz z otrzymaniem prawka
-
A4 Assistance
ja też dwa tygodnie temu, i jestem jescze cierpliwy :gwizdanie: