Treść opublikowana przez petrus
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Kurde ludzie wy widzicie temat tego wątku????? :ranting1: Mi chodzi o B6 sorrki, wiem ze chodzi ci o B6, ale chciałem odpowiedzieć koledze doman13 który ma B5,może w B6 jest podobnie? czy nikt nie zdejmował tego w B6? czekajmy dalej...
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
przy B5 odkręcasz śrubkę która jest umiejscowiona w drzwiach od wewnątrz (mówię o drzwiach tylnych) i przesuwasz listwę kierunek tył, listwa jest na takich szynach metalowych które rdzewieją,i dla tego zakupiłem w ASO gdzie szyny są już z jakiegoś tworzywa, więc na lata(jeśli o tych listwach mówicie)
-
informacja o serwisie
można, wesołych świąt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4640.msg61597.html#msg61597
-
[B5 AFN] Czy mam podgrzewane lusterka?
podgrzewanie lusterek działa bez względu na temperature zewnętrzną, przynajmniej u mnie tak jest :th:
-
[B5 1Z] problem z elekrtonika?
miałem tak w oplu, przy każdym odłączeniu akumulatora i ponownym załączeniu uruchamiał sie alarm,i rozrusznik nie reagował na przekręcenie kluczykiem,musisz rozłączyć alarm by można było uruchomić auto
-
temperatura
Na wyświetlaczu pomiędzy zegarami, pokazuje tylko temperature jaka jest na zewnątrz,nie ma tam opcji temperatury wewnątrz, a na wyświetlaczu klimatronika, temp. jaką chcesz uzyskać wewnątrz auta, to wszystko
-
[B5 ADR] Problem z zimnym silnikiem
stawiam na przewody wysokiego napięcia, miałem podobny problem, ale przyczyn może być dużo więcej, przewody na początek
-
Strefa Śmiechu
hornet o tym wie, robi cie w balona a teraz czarny żart Maz zostal wezwany do szpitala, bo jego zona miala wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz sie pojawia ze wspólczujaca mina. - I co?! Co z nia, panie doktorze. - Cóz...Zyje. I to jest dobra wiadomosc. Ale sa i zle: zona, niestety bedzie musiala przejsc skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. zlotych. - Oczywiscie, oczywiscie - na to maz. - Potem potrzebna jej bedzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesiecznie. - Tak, tak... - kiwa glowa maz. - Konieczne bedzie pobyt w sanatorium, które zajmuje sie tego typu urazami, plus ta rehabilitacja caly czas. NFZ nie refunduje...Koszt sanatorium - 10 tysiecy... - Boze... - Tak mi przykro...To nie koniec zlych wiadomosci. NFZ nie refunduje równiez leków, które przepiszemy paskiej zonie, a to bardzo drogie leki.. - Ile? - blednie maz. - Miesiecznie 12 - 15 tysiecy zlotych. - Jezuu... - Plus pielegniarka cala dobe. Na pana koszt. Tu juz sie moze pan dogadac. Mysle, ze znajdzie pan kogos za 10 zl za godzine... Cisza. Maz chowa twarz w dloniach. Nagle lekarz wybucha serdecznym smiechem, klepie meza po ramieniu: - Zartowalem! Nie zyje.
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek ?
u mnie to samo, nie wiem, coś za dużo tych aut by ktoś grzebał przy nich i żeby było coś nie tak
-
[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...
miałem identyczne huczenie, przy prędkosci 70 km/h było słychać najbardziej, ale w tylnym kole, mechanior wymienił mi łożysko i cisza jak w kościele, kupiłem jakąś podróbke za 25 zł(nowe oczywiście) bo nie miałem czasu szukać oryginału gdyż na drugi dzień rano wyjeżdzałem do UK, na bank łożysko, wymień i spokój :th:
-
[B5 ADR] problemy z uruchomieniem silnika
tak, kręci bardzo dobrze i odpala normalnie, ale raz na długi czas kręci i nie ma żadnej reakcji, dopiero za którymś tam razem kręcąc silnik, powoli wchodzi na obroty aż wreszcie odpali, ale to sie zdarza niezmiernie rzadko, i to mnie najbardziej zastanawia była prośba o temat....[pre_pl] [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 13:11 _________________________________________________czy tak poprawiony temat jest poprawny? no już sam wstawiłem znaczniki [ i ] chyba... Taki temat jest ok
-
[B5 ADR] problemy z uruchomieniem silnika
Zdarza sie, że raz na trzy lub nawet cztery tygodnie coś mu odbije i nie moge odpalić auta, nie ważne czy ciepły czy zimny, kręce go długo po kilka razy że myśle sobie że nie da rady, ale w końcu powoli wchodzi na obroty i odpala, i przez długi czas wszystko jest w porządku, VAG nie wykrył żadnych błędów, kable wymienione, świece wymienione,wszystko robione w ASO, co to do cholery może być Popraw temat [spedyt]
-
Strefa Śmiechu
Też dobre :polew:ale też było
-
[B5 ADP] Wymiana silnika i niechce zapalić?
masz racje, tylko zawsze mi sie wydawało że forum jest po to, żeby uświadamiać ludzi którzy zaczynają przygode z audi, nie po to żeby ich zniechęcić do audi, ale żeby im pomóc, dlatego kolega może nie wiedzieć
-
Wybór auta
kolega ma racje, jeśli chodzi o kombi to totalna porażka,ele własnie chodzi mi nie o silniki, bo silnik, w tych rocznikach plasują sie na wyrównanych awarnyjnosciach co audi, ale nie wiem nic więcej, więc dlatego pytam,a co do wypowiedzi keżora, to pytam o wypowiedzi obiektywne, nie ukrywając sympatii do audi :th:
-
Strefa Śmiechu
Było, ale dobre
-
Wybór auta
Wiem że to pytanie może być nie na miejscu na tym forum, ale na wiosne chce kupić auto,(mieszkam w UK) pytam,bo mogę kupić auto a4 130 tdi z 2002 roku i honda accord 2.2i CTDi 140 kuni z 2004 roku w tej samej cenie, nie ukrywam że jeśli chodzi o wygląd auta to jasne że audi prezentuje się o wiele lepiej, więc proszę o obiektywne odpowiedzi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
z wielkiej brytanii do ploski 7.5l na 100km średnia prędkość eropa od 120 do 140km/h, z powrotem 8l na 100 km, prędkość od 140 do 180kmh, oczywiście liczone razem z Polską, w Polsce ok.600km w jedną strone
-
[B5 ADP] podwyższone obroty na zimnym silniku
to normalne że na zimnym silniku obroty są wyższe,po chwili wyłącza sie ssanie i jest ok, więc nie ma sie czym przejmować
-
Dopisanie współwłaściciela do auta
Witam! dawno nie było mnie na forum bo jestem na urlopie w Polsce, mam pytanie, co musze zrobić żeby dopisać mojego teścia do auta, z góry dzieki za podpowiedzi
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
jeśli ktoś w UK chce kupić listwe dolną, to w salonie audi gumowa już nie na metalowej szynie, kosztuje 16 funtów to jest jakieś 88 zl, właśnie przed chwilą kupiłem :>
-
Czy forum uzależnia?
dobry pomysł, ale wynik jest oczywisty
-
Czy forum uzależnia?
pokazałem co napisałeś mojej kobitce, i w pierwszej chwili zaczęła sie śmiać, ale po chwili spojrzała na mnie i powiedziała: wybieraj, forum albo ja, no i właśnie sie zastanawiam oczywiście to wszystko żarty, ale nie zmienia to faktu, że czasami truje mi du..e
-
Mocny zapach benzyny w srodku i nazewnacz
miałem to samo jeśli chodzi o smród, ale mi przy tankowaniu nie odbił pistolet i wylało się na karoserie, i nie wiedzieć czemu capiało przez dwa dni w środku auta, albo już sie przyzwyczaiłem do tego smrodu i go nie czuje, bo zauważyłem ostatnio że chodze jakiś naćpany
-
Strefa Śmiechu
to se chłopaki używali http://wiadomosci.onet.pl/1561747,11,item.html