Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

abram

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez abram

  1. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto sprzedaję już 3 miesiąc zaczynałem od 94tys zł. Przez ten okres miałem 2 telefony i tyle. Nikt autka nie oglądał. Myślałem że będzie większe zainteresowanie. A moja a4 jest bezwypadek nic nie kombinowana. Przebieg ori.
  2. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak by ktoś poszukiwał 3.0 tdi to polecam się Audi A4 B8 3.0 Tdi quattro sedan 2009r (2983023615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena do negocjacji.
  3. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam przebieg 180tys, jak wymieniałem ostatnio oleje i filtry kazałem sprawdzić wtryski bo rzekomo w Capa przy 200tys lubi "padać" elektronika wtryskiwaczy i wszystkie mam w stanie bardzo dobrym. Sprzęgło i dwumas mam fabryczne chodzą tak jak powinny, sprzęgło w b8 jest dwutarczowe i ciężko jest je wykończyć. Jeśli chodzi o turbo to nie słyszałem aby ktoś narzekał.
  4. W sprawie s-tronica skontaktuj się z compotami, co prawda nie wiem czy wzmacniali wnętrzności skrzyni ale sprzęgła w poprzecznych silnikach z dsg wymieniali na takie wytrzymujące 650nm w tym r32 wymieniali obecnie ma 620 Nm https://www.facebook.com/pages/CompSport/166106913424919?fref=ts .
  5. Patrząc na wykres to sądzę że program był robiony w Goodhope GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~
  6. Zapewne fota w aso robiona dlatego folia na kierownicy i fotelach.
  7. W b8 servotronic też ma kod 1N3
  8. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1be
  9. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie myśle nad obniżeniem samochodu mogę zakupić sprężyny weitec -30mm nowe za połowe ceny nowych eibachów. Wiecie może jak z jakością i wykonaniem oraz dopasowaniem do ori amortyzatorów? Poniżej zamieszczam foto autka, nie ma tragedi patrząc z boku ale z przodu wygląda jak terenówka. <br /><br />
  10. Bmw seri 5 f10 nie jest wcale lepsze pod względem awaryjności, tak samo skrzypi zawieszenie lecą skrzynie i psują się dyfry ciekawe historie można tutaj poczytać BMW-klub.pl • Zobacz temat - opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (F10,F11)
  11. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Felga szeroka na 8,5 cala i et45
  12. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A przy 255 nie będzie żadnych problemów z obcieraniem o nadkole? Bo gdzieś czytałem że przy takiej szerokości obciera.
  13. abram odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy takie felgi ORYGINAŁ AUDI A8 S8 A6 A7 A4 19 CALI RATY (2429956548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdą mi bez żadnych dystansów do sedana? Chce do tego założyć opony 245/40, nie będzie nic obcierało? Aha zawieszenia mam 1BE.
  14. Siemanko na forum zarejestrowałem się już 3 lata temu jednak dopiero teraz aktywuje konto posiadałem już 4 sztuki a4 obecnie jeżdże b8 z 3.0 tdi sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.