Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmartinez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmartinez

  1. Sportbike Emergency Braking Close Call - YouTube
  2. No dokładnie coś się pierdzieli pompa. Czasami słychać jak by odrzutowiec startował ;-) i mam wrażenie, że to przez to całe ustrojstwo mam problem z porannym odpalaniem - zwłaszcza jak na dworze jest trochę chłodniej rano.
  3. Cześć Czy ktoś z Was posiada namiary na firmę która usunie z mojego samochodu cały system SAI ( secondary air injection ) ? - najlepiej Poznań lub najbliższe okolice. Interesuje mnie też szacunkowa cena może ktoś już to robił u siebie i może się podzielić tą informację
  4. Jak zakumałem, że to Ty to już byłeś poza rondem. Również pozdrawiam :-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  5. Siema Panowie Wreszcie cieplutko się robi
  6. Monster Energy - Ballistic B.J. Baldwin - #RECOIL - YouTube
  7. Witam Wysłane z mojego a4avant za pomocą Tapatalk
  8. Jeszcze 2 tyg temu żyłem zimą, dechą i śniegiem a teraz mam ochotę już na wiosnę............ zimo uciekaj.
  9. Co prawda nie widziałem ich na żywo ale na zdjęciach dymki mi się podobają
  10. No to dzwonię i się umawiam. Dzieki
  11. Grzegorz mówisz o tym serwisie klimy: 52.432109, 16.823917 ( wystarczy wkleić w mapę Google) ?
  12. Siema Panowie:decayed: Znacie może jakiś solidny zakład w Poznaniu lub najbliższej okolicy zajmujący się naprawą klimatyzacji. Nie wiem co się stało ale o włączeniu klimy ( która o dziwo chłodzi) po kilku sek. zaczyna dziwnie buczeć
  13. Ja do Szpindlerowego jade 16lutego pierwszy raz. Dobre tam sa stoki? I napisz gdzie tam dobrze i tanio zjesc jakis obiadek Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  14. Dzień do:bry:!!
  15. РедХотЧилиПерцы - YouTube
  16. W niedzielę ponoć winczako znów S-ką ma wlecieć na Poznań - jak zdążę wrócić z Warszawy to wlecę... Zależy o której godzinie. Od 16 nie ma mnie w Poznaniu a chętnie bym ja zobaczył no i oczywiście spotkał się z Wami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.