Treść opublikowana przez elmartinez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też przyjadę do KC ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- Panowie jak będziecie jechać to pamiętajcie, że Bukowska jest zamknięta: http://www.zdm.poznan.pl/news.php?site=view&id=1564
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak już jesteśmy przy tych targach to wybiera się może ktoś z Was na targi Instalacyjne od 23-26.04?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KLimy sie nie dopelnia. to jeden z czestych bledow serwisow klimatyzacji. nalezy usunac caly czynnik wraz z olejem. i po weryfikacji szczelnosci napelnic ponownie dana iloscia czynnika z dana iloscia oleju. a te pyszczaki to jakies wojownicze ryby? Ja klimę 2 razy robiłem w zakładzie przy ul: Jana Henryka Dąbrowskiego 459H, 61-001 Poznań A te pyszczaki to takie wojownicze ryby ninja. Wkładasz rękę i po 20 sekundach wyciągasz same kości Ja się nie dziwię, że nikt ich nie chce...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To na patelnie je
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja w listopadzie 2011r kupiłem komplet ramion i piór w ASO (aero) - do dzisiaj chodzą bez zarzutów. Pomyłka - wycieraczki mam od listopada 2010r ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Bart-s dostałeś ode mnie PW?
-
Błędy w kontrolce elektroniki
Może to nie być wina gazu a katalizatora.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja również życzę Wesołych Świąt Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zamówiłem kilka specyfików w Audi - z tej gazetki co tobie pokazywałem. Jestem ciekaw jak się sprawdzą. Jak je odbiorę i przetestuję to dam znać. (choć nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie ;-) )
-
[ALL B6/B7] Maglownica - używana czy regenerowana?
Generalnie bez znaczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma ciśnienia Tak jak pisałem będziesz miał chwilkę to spróbuj coś naskrobać. Generalnie czekam aż się zrobi pogoda - myślę, że dopiero pod koniec miesiąca zabiorę się za w"większe" porządki z samochodem. Ale fajnie, że pamiętasz o mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja tam mam w B6 16" na 1BA - to dopiero jest koza ;-) Ale mi to nie przeszkadza. Już się do tego przyzwyczaiłem. Co do Tego passata i kółek Szymona o które się taka dyskusja rozwinęła to mam to głęboko gdzieś. Każdy robi to co lubi . Jeden jeździ na 15" i 1BA drugi zakłada 19" i Air rida. Zgadzam się też z Szymonem, że pustkę w głowie mają ci co po paru głębszych wsiadają do samochodu i uważają, że "to przecież nic takiego" .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elmartinez - mam ledy dla Ciebie... Lele - klima jest u Vario w Swarzędzu... No i bomba To musimy się jakoś zgadać. Nie wiem czy spot planowany jest na 15.04.2012r ale jeśli tak to mnie na 99% na nim nie będzie. W Poznaniu często bywasz więc jak co to daj wcześniej znać to się spotkamy. Mój nr tel 500 / 243 / 705
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Helo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:w piątek będę wiedział na jaki okres,generalnie dla mnie jak najdłużej.Chcemy z żonką się tutaj osiedlić. Gdzie? W Poznaniu na dłużej. Nie :-) tutaj same remonty i pozamykane ulice sa :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale widzę, że dzisiaj się rozpisaliście Co tak wszystkich wymiotło. Halo pobudka
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Lukaszxxx przykre to co się Tobie przytrafiło, ale ja już dawno mówiłem, że NIE MA ORYGINALNYCH PALNIKÓW NA ALLEGRO A ZWŁASZCZA ZA 100-150zł!!! Niech wszyscy co to czytają wbiją sobie to do głowy. Skoro palniki u producenta kosztuje ok 230-240 zł to powinno już dać do myślenia. A to, że niektórzy kupili i działa - cóż szczęście, szczęście i jeszcze raz szczęście. Kiedyś ktoś na forum przytoczył bardzo fajny cytat: "Nie stać mnie aby kupować tanie rzeczy" - Ja na tym zakończę mój wywód. Pomimo tego co się przytrafiło mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze zmiany soczewek na te z B8 - oczywiście po montażu już nowych palników
-
Zasłonki SolarRide w okna
Temat już był poruszany: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227212-ALL-B6-B7-Zas%B3onki-przeciws%B3oneczne-z-allegro&highlight=SolarRide
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:hi: Również dziękuję za miłe spotkanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też powinienem być
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jeżdżę już dwie wymiany na takim oleju ( wymieniam co 10tyś) Nie mam, żadnych problemów. Czy silnik pracuje głośniej? Jeździłem już na olejach na których silnik pracował głośniej. Tak więc ja polecam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Karol trzymam kciuki
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Co za patałachy Dobrze, że już wszystko ok