Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmartinez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmartinez

  1. Drążki kierownicze maja za zadanie chronić maglownice przed uszkodzeniem dlatego z czasem w miejscu zaznaczonym na powyższym zdjęciu pojawia się luz i objawia się pukaniem. W drążku znajduje się przegub kulisty podobny to tych w wahaczach i często przy ręcznym sprawdzaniu nie występuje luz który pojawia się pod obciążeniem pracującego układu. Jest duża szansa, że u kolegi szczygło te drążki będą wywalone. Zresztą sam napisał, że 2 razy wymieniał same końcówki drążków - więc drążki maja nalatane kilkadziesiąt tysięcy (jak nie więcej). Ostatnio u mojego kolegi w passacie B5 drążki były tak rozchechłane, że ręcznie można było wyczuć luzy (stuki). Poczekajmy jak sprawdzi. Jak bym był na jego miejscu bym je w ciemno wymienił. Koszt niższy niż regeneracja lub wymiana maglownicy. A nawet jeśli dojdzie do wymiany magla to i tak na 99% będzie musiał je wymienić.
  2. Mój fabrycznie wyjechał na oponach w rozmiarze 205/55/R16
  3. Dzięki laguna za konkretną i rzeczową odpowiedź W tym, temacie pozwolę się jeszcze do Ciebie odezwać, ale to już na PW
  4. danielbobik20 napisz proszę to jeszcze raz, ale po Polsku. Czytam to już 3 raz i ni chuchu nie mogę tego zrozumieć
  5. laguna jeśli miałbyś dla siebie dzisiaj składać CB: radio i antenę to co byś kupił?
  6. Co prawda nie używam inventora ani solidworks-a tylko zwykłego AC - i to do rysowania 2D - ale mogę Tobie doradzić abyś szukał laptopa który ma dysk twardy o szybkości 7200obr/min. Ja od 1,5 roku używam takiego: http://www.ps.com.pl/module/sklep/ix/233181 i jestem bardzo zadowolony. Ten co podałeś ma fajną konfigurację ale jego wąskim gardłem jest właśnie dysk.
  7. Ale może do 16 się już rozluźni. O której się kończy o 13? Edit: Dokładnie o 13 jest koniec http://halfmarathon.poznan.pl/pl/program
  8. Cześć Gwerty No podobno 1 kwietnia jest spot przy MC na franowie
  9. Ty mi tu nie filozuj tylko najpierw sprawdź te drążki. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to może walić ( stukać). Jak zdejmiesz gumę to zobaczysz drążek. Możesz odkręcić śrubę od zwrotnicy - wtedy poruszasz drązkiem i zobaczysz czy stuka.
  10. Oczywiście, że tak Miejsce gdzie ulega uszkodzeniu zaznaczyłem kolorem czerwonym
  11. To czekamy.... Co prawda ja u siebie zrobiłem to "chałupniczo" za pomocą meblowego zatrzasku ( o dziwo już 2 lata śmigam z tym i żadnych problemów) ale jeśli Twoje rozwiązanie będzie bardziej estetyczne to z chęcią je wypróbuję
  12. Moim zdaniem jest duża szansa, że maglownica jest sprawna a rozwalone są drążki kierownicze. Najlepiej odkręć je i będziesz widział w jakim są stanie.
  13. szczyglo najpierw upewnij się na 100% czy to nie drążki lub końcówki drążków kierowniczych nie stukają.
  14. alest rozwiązań jest mnóstwo. Ile osób tyle pomysłów. Jeśli masz na to swój patent i chcesz się z nim podzielić to zrób DIY z fotami oraz opisem i umieść w wątku "zrób to sam"
  15. asiem Ja jeszcze w pracy:doh: od 7 - 23 przed kompem. Oczy to mi z orbit wychodzą
  16. Tak to jest z pala**mi. Jak sam nie zrobisz albo nie dopilnujesz to zawsze coś spier**lą. Dobrze, że udało się ustawić
  17. Haha widzę, że LELE dał czasu:polew: Wzorowo, wzorowo
  18. Będziesz widział. Nie da się tego nie zauważyć. Pod tą gumą ma prawo znaleźć się trochę smaru - ale to jest normalne zjawisko. Zdjęcie drugie od góry pokazuje jak powinien wyglądać trzpień - powinien być wyślizgany: http://maglownice.polskareklama.pl/maglownica/przekladnia-vw-passat-b5-koyo.html Z drugiej strony będziesz widział zębatkę - ona też powinna być czysta i ładna. Najlepiej jak zdemontujesz osłonąę zrób parę fotek i umieść na forum.
  19. No właśnie.... Nie mogłem tego zauważyć bo po przesiadce z seicento jest to niemożliwe Dla mnie stało się to po prostu chlebem powszednim
  20. Ja nic takiego nie zauważyłem... Będę wracał z pracy to przyjrzę się czy takie zjawisko u mnie występuje
  21. Nie do końca mogę sobie wyobrazić opisywaną przez Ciebie sytuację, ale u mnie przy ruszaniu na skręconych kołach samochód zachowuje się normalnie - tzn tak jak do jazdy na wprost.
  22. To mechanik wprowadził ciebie w błąd. To jest tylko guma osłaniająca. Widziałeś zdjęcia a aukcji z allegro? Widzisz pod tą gumą gdzieś olej? Najprościej zdejmij tą osłonę gumową i zobaczysz czy jest tam olej. Jeśli tak to uszczelniacze puściły i magiel nadaje się do regeneracji albo do wymiany na inny - sprawny. Obserwuj poziom płynu do wspomagania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.