Treść opublikowana przez elmartinez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to nieźle Ja wczoraj padłem o 3.00 a dzisiaj miałem problem zleź z łóżka o 10.00 Ale to tylko w weekendy tam mam. Normalnie 6h snu mi wystarcza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s wyspales się? tak długo wczoraj walczyliscie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej. mam nadzieję ze jutro też taka będzie jestem właśnie w M1. ale ludu jak na pielgrzymce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe właśnie czytam co tam naskrobaliście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę, że nie możecie spać.. :cygaro:
-
Czyżby zużyty czynnik chłodzący ?
Ano jest Odkąd nie ma pod zdjęciem informacji jaki kto ma samochód to nie mogę się odnaleźć. Dopiero teraz spojrzałem, że masz B5. Nie zmienia to faktu, że wszystko z Twoja klimą jest ok
-
Wahacz dolny
Ten z aukcji dotyczy wahacza dla audi B5, temat napisałeś w B6.... Jakiego szukasz do B5 czy B6? Jeśli chcesz kupić oryginał i w dobrej cenie uderz do forumowicza TOM77
-
Czyżby zużyty czynnik chłodzący ?
Na pewno tak jest jak pisze furgon Nic się nie przejmuj wszystko z Twoją klimą jest ok. Jak by się czynnik chłodniczy skończył to nie mógłbyś wyłączyć klimatyzacji. Cały czas świeciłby się ECON na panelu klimatronika.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Ja swoje OSRAMy kupiłem w Hurtowni elektrotechnicznej AGENA w Poznaniu. Ogólnie to nie mają ich na stanie. Jak przychodzi klient to sprowadzają je od producenta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas ustrzelony ok godz 12 przy Auchan w Komornikach
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Panowie również jestem po zmianie świateł na te z B8. Różnica jest naprawdę zauważalna Poniżej wklejam zdjęcia jakie zrobiłem ( wiem że miejsce nie jest zbyt fajne ale myślę, że różnice widać gołym okiem ) Pierwsze zdjęcie pokazuje w jakim stanie miałem stare odbłyśniki nie trudno się domyślić która jest zregenerowana a która nie Niestety nie mam żadnego zdjęcia jak lampy świeciły na starych odbłyśnikach i starych palnikach - możecie sobie tylko wyobrazić. Drugie zdjęcie przedstawia już zregenerowane odbłyśniki z B6 ale jeszcze stare palniki: Trzecie zdjęcie przedstawia odbłyśniki z B6 i nowe palniki: Czwarte zdjęcie przedstawia odbłyśniki z B8 i nowe palniki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Skoro w niedzielę szykuje się spot to może i mi uda się wyrwać ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Haha niektórzy o tej godzinie pewnie mówią już dzień dobry A tak w ogóle to "sześć"
-
Znikający płyn do wspomagania
Skoro magiel się rozszczelnił to czym prędzej zabieraj się za wymianę (lub regenerację) - jak tam wolisz.
-
Magiel z B7 do B6, czy pasuje??
Ja bym nic nie luzował. Zbieżności i tak sam nie ustawisz tylko będziesz musiał jechać do zakładu gdzie mają do tego sprzęt. Jak będą ustawiać zbieżność to poradzą sobie z tymi nakrętkami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Znikający płyn do wspomagania
No nie źle spojrzałem Mi chodzi o płyn do wspomagania A wracając do Twojego posta to sprawdzałeś przewody i pompę? Może pompa już mówi papa I napisz kiedy ostatnio zmieniałeś płyn.- Znikający płyn do wspomagania
Jak często dolewasz? Ja miałem podobną sytuację ( wiem, że mamy inne silniki ale chodzi o zasadę) płyn chłodniczy znikał mi( ok 0,5l na miesiąc) a nie było widać wycieków. Walnął plastikowy konektor przy obudowie silnika i woda kapała na silnik - woda odparowywała na silniku. Propozycja, przejrzyj wszystkie łączenia a zwłaszcza przy silniku - może uda się coś zlokalizować.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej, hej. ale pochmurno Pochmurno, ale najważniejsze, że nie pada. Ciekawe jak sprawdzi się pogoda w tym tygodniu. Mam nadzieję, że będzie te zapowiadane 14 stC- Wymiana żarówki kierunkowskazu prawa strona
nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam :gicior:- Dziwne zachowanie auta po wymianie zawieszenia
Z tego co wiem to Tomek zlokalizował już problem. Okazało się, że pourywały mu się drążki kierownicze Ale poczekajmy aż dokładnie opisze co i jak.....- Magiel z B7 do B6, czy pasuje??
końcówki drążków które były przy tej kupowanej przeze mnie maglownicy były w dobrym stanie dlatego nic więcej nie zmieniałem. Zobacz w jakim stanie będą u ciebie drążki i końcówki drążków. Jesli będą ok to zostaw wymienisz sobie je najwyżej za jakiś czas. Pozdrawiam- Falowanie obrotów
Tu masz mały tutorial: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/209938-DIY-Fuel-Filter-B6-A4- Magiel z B7 do B6, czy pasuje??
U siebie mam zamontowany magiel z B7 2,0TDI z 2007r - a mam B6 1.8T - Znikający płyn do wspomagania