Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmartinez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmartinez

  1. No to nieźle Ja wczoraj padłem o 3.00 a dzisiaj miałem problem zleź z łóżka o 10.00 Ale to tylko w weekendy tam mam. Normalnie 6h snu mi wystarcza
  2. Bart-s wyspales się? tak długo wczoraj walczyliscie
  3. hej. mam nadzieję ze jutro też taka będzie jestem właśnie w M1. ale ludu jak na pielgrzymce
  4. hehe właśnie czytam co tam naskrobaliście
  5. Widzę, że nie możecie spać.. :cygaro:
  6. Ano jest Odkąd nie ma pod zdjęciem informacji jaki kto ma samochód to nie mogę się odnaleźć. Dopiero teraz spojrzałem, że masz B5. Nie zmienia to faktu, że wszystko z Twoja klimą jest ok
  7. elmartinez odpowiedział(a) na hidden22 temat w Audi A4 B6
    Ten z aukcji dotyczy wahacza dla audi B5, temat napisałeś w B6.... Jakiego szukasz do B5 czy B6? Jeśli chcesz kupić oryginał i w dobrej cenie uderz do forumowicza TOM77
  8. Na pewno tak jest jak pisze furgon Nic się nie przejmuj wszystko z Twoją klimą jest ok. Jak by się czynnik chłodniczy skończył to nie mógłbyś wyłączyć klimatyzacji. Cały czas świeciłby się ECON na panelu klimatronika.
  9. Ja swoje OSRAMy kupiłem w Hurtowni elektrotechnicznej AGENA w Poznaniu. Ogólnie to nie mają ich na stanie. Jak przychodzi klient to sprowadzają je od producenta.
  10. Madas ustrzelony ok godz 12 przy Auchan w Komornikach
  11. Panowie również jestem po zmianie świateł na te z B8. Różnica jest naprawdę zauważalna Poniżej wklejam zdjęcia jakie zrobiłem ( wiem że miejsce nie jest zbyt fajne ale myślę, że różnice widać gołym okiem ) Pierwsze zdjęcie pokazuje w jakim stanie miałem stare odbłyśniki nie trudno się domyślić która jest zregenerowana a która nie Niestety nie mam żadnego zdjęcia jak lampy świeciły na starych odbłyśnikach i starych palnikach - możecie sobie tylko wyobrazić. Drugie zdjęcie przedstawia już zregenerowane odbłyśniki z B6 ale jeszcze stare palniki: Trzecie zdjęcie przedstawia odbłyśniki z B6 i nowe palniki: Czwarte zdjęcie przedstawia odbłyśniki z B8 i nowe palniki.
  12. Cześć Skoro w niedzielę szykuje się spot to może i mi uda się wyrwać ......
  13. Haha niektórzy o tej godzinie pewnie mówią już dzień dobry A tak w ogóle to "sześć"
  14. Skoro magiel się rozszczelnił to czym prędzej zabieraj się za wymianę (lub regenerację) - jak tam wolisz.
  15. Ja bym nic nie luzował. Zbieżności i tak sam nie ustawisz tylko będziesz musiał jechać do zakładu gdzie mają do tego sprzęt. Jak będą ustawiać zbieżność to poradzą sobie z tymi nakrętkami.
  16. No nie źle spojrzałem Mi chodzi o płyn do wspomagania A wracając do Twojego posta to sprawdzałeś przewody i pompę? Może pompa już mówi papa I napisz kiedy ostatnio zmieniałeś płyn.
  17. Jak często dolewasz? Ja miałem podobną sytuację ( wiem, że mamy inne silniki ale chodzi o zasadę) płyn chłodniczy znikał mi( ok 0,5l na miesiąc) a nie było widać wycieków. Walnął plastikowy konektor przy obudowie silnika i woda kapała na silnik - woda odparowywała na silniku. Propozycja, przejrzyj wszystkie łączenia a zwłaszcza przy silniku - może uda się coś zlokalizować.
  18. Hej, hej. ale pochmurno Pochmurno, ale najważniejsze, że nie pada. Ciekawe jak sprawdzi się pogoda w tym tygodniu. Mam nadzieję, że będzie te zapowiadane 14 stC
  19. Witam :gicior:
  20. Z tego co wiem to Tomek zlokalizował już problem. Okazało się, że pourywały mu się drążki kierownicze Ale poczekajmy aż dokładnie opisze co i jak.....
  21. końcówki drążków które były przy tej kupowanej przeze mnie maglownicy były w dobrym stanie dlatego nic więcej nie zmieniałem. Zobacz w jakim stanie będą u ciebie drążki i końcówki drążków. Jesli będą ok to zostaw wymienisz sobie je najwyżej za jakiś czas. Pozdrawiam
  22. elmartinez odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Tu masz mały tutorial: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/209938-DIY-Fuel-Filter-B6-A4
  23. U siebie mam zamontowany magiel z B7 2,0TDI z 2007r - a mam B6 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.