Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmartinez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmartinez

  1. Pomimo tej tragedii jaka się stała można się jedynie cieszyć z tego ze wypłacili pieniądze za wrak i nie robili problemów. Jak oddałbyś samochód do pierwszego lepszego Pana "Zdzisia" to jak by doszło do takiej sytuacji to przez długi czas nie zobaczył byś złotówki - większość z nich nie ma wykupionego ubezpieczenia - niestety ;/
  2. A interesuje Właśnie kupiłem kupon i zobaczymy co to będzie..
  3. Nic mi nie mów. Szczęśliwi ci co klimatyzatory w pracy i w domu mają
  4. Jeszcze zatęsknisz za tą sesją ....
  5. to super Dobry wszystkim
  6. Dziękuję za miłe spotkanie. Też z niecierpliwością czekam na informację czy udało się coś zaradzić z samochodem
  7. Zobaczymy co da się zrobić
  8. Witam, a ja za to postaram się być
  9. Czapki i swojego samochodu
  10. Tak myślałem, że to byłeś Ty ale nie odważyłem się zapytać Też dziękuję i do zobaczenia na spocie - myślę że kiedyś tam jeszcze dotrę. Pozdrawiam całą grupę Wielkopolską.
  11. http://www.joemonster.org/art/14503/Jak_rozwiazac_problem_z_nowym_iPhonem
  12. http://www.ebaumsworld.com/video/watch/80976149/?lt=em
  13. http://www.milanos.pl/vid-20748-Malowanie-zywym-pedzlem-w-niemieckim-Mam.html
  14. Tez bym stawiał na czujnik świateł stopu. Tutaj masz instrukcję jak się to wymienia: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70537.0 Koszt czujnika to ok 50 zł
  15. Ostatnio wymieniałem tą uszczelkę bo też mi puszczała olej, ale nie zauważyłem żeby przez to samochód gorzej się zbierał. Sprawdzałeś katalizator? W moim po zmianie na nowy samochód jeździ zdecydowanie lepiej. Stary kat był tak wypruty że wszystko w nim latało.
  16. Skoro była stłuczka to i maglownica mogła się rozsypać. Jeśli nie uwzględnią to napiszesz odwołanie - łaski nie robią.
  17. Myślałeś nad zakładem ARGO-REGEN z Częstochowy: http://allegro.pl/show_user.php?uid=11654009 Słyszałem dużo pozytywnych opinii na ich temat. Sam się zastanawiam czy nie robić magla właśnie u nich.
  18. no tak pomyliłem się, wesele mam 26-27 czerwca. Myślami jestem już w lipcu - wreszcie wymarzony urlop się szykuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.