Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmartinez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmartinez

  1. Witam Panowie
  2. Bromchit ja właśnie jestem w trakcie wymiany napinacza i łańcucha (dzisiaj zamówiłem klocki w ASO - wyszło 1900zł napinacz + 230zł łańcuszek + komplet uszczelek pod napinaczem 33zł * rabat na części;-) ). Za namową mechanika i kolegi KICHOL wymieniam też "szklanki":decayed:. Co do twojego pytania to osobiście bałbym się montować nieoryginalny napinacz oraz łańcuszek. Z tymi zamiennikami to różnie bywa ( zwłaszcza chińskimi ) a nie widzi mi się, za jakiś czas wymiana znowu tego ustrojstwa.
  3. Śruba nr 2 odpowiedzialna jest za regulację poziomu ( góra - dół ) jeśli chcesz przybliżyć chromowany układ do przodu to musisz kręcić śrubą nr.1. Jeśli kręcisz i nic się nie przesuwa to prawdopodobnie śruba regulacyjna spadła tobie z plastiku regulującym chromowanym układem w samym środku lampy ( nie wiem jak to nazwać). Miałem tak u siebie - wtedy jedynym rozwiązaniem jest wyjąć lampę i włożyć plastikowy zaczep z powrotem na śrubę.
  4. Hehe zapraszamy
  5. mati9591 generalnie powinieneś na tyle na ile to możliwe docisnąć soczewkę do tej srebrnej obramówki w lampie (kolor zielony ) - tak aby za samym palnikiem odległość do przetwornicy się zwiększyła. Po drugie musisz wyregulować poziomy na lampie (śruba n.r2) - jeśli po zmianie soczewki nie włączałeś zapłonu bez podłączonych wszystkich lamp to wszystko powinno ustawić się na takim samym poziomie jak było to wcześniej. Po trzecie musisz przybliżyć trochę srebrną obramówkę zaznaczoną kolorem zielonym zgodnie z strzałką. Mi regulacja zajęła kilka godzin - robiłem wszystko na czuja . Teraz jak bym do tego podszedł poszło by z "bańki" - próbuj na pewno się uda Co do urwanego ząbka to wyregulowanie może być trochę trudne. Spróbuj jeszcze skleić ten ząbek.
  6. Kichol dzięki za informację. Na ciebie zawsze można liczyć Postaram się jutro jeszcze raz do tego podejść. Skoro piszesz, że nie ma bata - to nie ma
  7. Dziękuję Panowie. Jeszcze raz podejdę do tego ustrojstwa i tak jak piszecie spróbuje to wcisnąć tym razem na chama Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  8. A może napiszesz coś więcej? nie mogłeś nic zrobić a wymieniłeś? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  9. No cholera jasna próbowałem i to podważyć, wcisnąć, ugiąć i co tylko można sobie wyobrazić. Zanim podejdę do tego z większa siła wcześniej zakupie te klipsy w ASO-tak na wszelki wypadek. Naprawdę sa one bardzo delikatne :-( Niestety nie da się tego wcisnąć Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  10. Witam, Mam nadzieje ze mi pomożecie. nie wiem jak mam zdjąć zaczepy z filtra paliwa. Próbowałem już na różne sposoby i kupa. Nie chce czegoś urwać dlatego jak możecie to poradźcie co mam z tym fantem zrobić. Poniżej zdjęcie Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  11. Dzień dobry wszystkim:hi:
  12. Super To jak już skompletuję listę części to dam znać. Aha Bartek jak możesz to podeślij mi Twój numer telefonu. Bo mam jakiś z przed trzech lat i nie wiem czy jest aktualny. 603****8* ?
  13. Mnie też czeka poważniejszy zakup części w ASO . Ja mam tylko marne 10% - ale to chyba wszyscy na dzień dobry dostają . Bart-s napisz na PW z kim się tutaj najlepiej zgadać. Musashi te dziwne dźwięki z silnika to prawdopodobnie napinacz łańcuszka. Jak zobaczyłem ile to kosztuje to mi się nogi ugięły. W czwartek będę zdejmował pokrywę silnika i się wtedy okaże co i jak.
  14. Hej Bart-s jeszcze raz dzięki za żarówki
  15. Może coś napisze. Ale cicho..........
  16. Popieram. Ale kto się tym zajmie?
  17. Ja też dziękuję za miłe spotkanie
  18. Michał a Ty nie wpadasz?
  19. Bart-s wszystko wiem. Widzimy się na miejscu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.