Treść opublikowana przez nyggga
-
[ALL B5] Tylna Belka Od Passata Do A4 Avanta
podobny problem tylko ja mam 96 a chcę wsadzić od paska 98 i tu pytanie czy te belki się czymś różnią????
-
[B5 AFN] Problem przy przyspieszaniu
Wiec od razu pisze ze próbowałem szukać podobnego wątku ....znalazłem jeden ale tam dyskusja poszła w innym kierunku..... Mam turbinę po regeneracji po 4 miesiącach coś zaczęło przerywać wkręcała się na obroty po czym stawała na 3 sekundy i znowu leciała....Problem rozwiązałem zabrudzony czujnik G71....3 miesiące pojeździłem i znowu mam podobny problem samochód na wszystkich biegach oprócz 4 elegancko przyspiesz natomiast na 4 pojawia się dziwne jedno sekundowe zatrzymanie po czym znowu przyspiesza ale jakby troszeczkę wolniej....Mial ktos moze podobny problem....???
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza nie gaśnie
Podobny problem......... Problem dotyczy światła w środku samochodu otóż ostatnio jak dosyć szybko jeździłem po nie zbyt równej drodze zauważyłem ze zaczęło mi się zapalać samo światło w kabinie (tak jak by były otwarte drzwi) i tera się świeci cały czas ....możecie podpowiedzieć gdzie jest jakiś czujnik od drzwi który za to odpowiada?????
-
[ALL B5] Samo zapalające się światło wewnętrzne
Witam! Problem dotyczy światła w środku samochodu otóż ostatnio jak dosyć szybko jeździłem po nie zbyt równej drodze zauważyłem ze zaczęło mi się zapalać samo światło w kabinie (tak jak by były otwarte drzwi) i tera się świeci cały czas ....możecie podpowiedzieć gdzie jest jakiś czujnik od drzwi który za to odpowiada?????
-
[B5 AHH] Brak paska od klimatyzacji
to jednak kolo mial racje ...omg
-
[B5 AHH] Brak paska od klimatyzacji
mam podobny problem brak paska od klimatyzacji jak sprawdzałem sprężarka się w ogolę nie kreci:(((( dzwoniłem do serwisu i kolo mówił ze cały koszt naprawy tego to około 1200zl wymiana sprężarki na działająca( 550zl) czyszczenie układu ponieważ prawdopodobnie dostały się opiłki (350) nabijanie i takie inne ok 200zl i mam pytanie czy miał już ktoś taki problem???? Czy koszta są naprawdę takie duże czy tylko chcą zarobić na mnie:( pozdro
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
Jest taka opcja żeby poduszkę podwietrzna ze starej kierownicy wsadzić do kierownicy nowszego typu???? zaoszczędził bym trochę $$$$$
-
[B6 AVF] Gdzie i za ile regenerowany kompresor ?
Znacie jakiś zakład w Elblągu lub okolicach gdzie regenerują sprężarki samochodowe ???? Szukam w necie i wszystko na południu Polski!!!!!
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
A powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja z kierownicami od a6 a8 pasują jeśli chodzi o wieloklin i wszystkie podłączenia????
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
Jak ktoś może to niech mi napisze jaka mjest srednica wieloklinu w modelu 96 bo mam okazje kupic kierownice troj ramienna z modelu 97 ale nie wiem czy bedzie pasowac!!!!!!
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
bylem u mechanika coś tam pogrzebał ale nie mógł znaleźć przyczyny sprawdził układ wydechowy i nic tam nie stuka.....wczoraj zauważyłem ze jak skręcę kierownica do oporu to tez lekko trzeszczy.....mam pytanie czy jest jakieś urządzenie gdzieś kolo silnika które tłumi jego drgania???? bo kiedyś gdzieś o tym czytałem a wiem ze przez około miesiąca jeździłem na rozwalonej poduszce od silnika i może coś się tam poluzowało.....ale ze stylu stuka to tez dziwne....sprawdzę w weekend tynie kola może coś tam się dzieje nie tak....[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 15:07_________________________________________________Panowie a może poduszki pod skrzynia ?????
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
opon nie wymieniałem jeszcze ale może coś się tam poluzowało sprawdzę.....
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
miesza o to ....ma ktoś jakieś sugestie co to za drgania...??
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
no fwd
-
[B5 AFN] Drgania z tyłu samochodu
Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale opisze mój problem..... Przy ruszaniu na niskich biegach (1,2) pojawiają się Z TYLU SAMOCHODU dziwne drgania jakbym miał młot pneumatyczny w bagażniku....tak samo jak się jedzie na drugim, trzecim biegu i za bardzo się przyhamuje auto zaczyna przyspieszać silnikiem i znowu się pojawiają te drgania......wcześniej już je słyszałem ale ostatnio stały się jakby głośniejsze.....myślę ze nie może to być nic ze skrzynia albo sprzęgłem bo chodzi elegancko.....słyszałem coś o wymianie oleju tylnym moście....czy to może być to????? Proszę pomóżcie mi bo szukałem już wcześniej na internecie i nic nie znalazłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Maciej Elblag!!!!!!!