Treść opublikowana przez Rosji55
-
[B5 ADR] Jakie wkładki ATE
Tak kupiłem : 1) Tarcze o numerze OE (4A0 615 301B) ATE: 24.0115-0105.1 i klocki ATE: 13.0460-7077.2 - chyba taki zestaw pasuje Właśnie jutro będę wymieniał cały zestaw ,a dokładniej to taki jeden mechanik ,także co i jak ma robić?
-
[B5 ADR] Jakie wkładki ATE
Dzięki.Pozdrawiam. Uważam temat za zamknięty.
-
[B5 ADR] Jakie wkładki ATE
Dzięki śliczne kolego masz dużego browarka. A jak to sprawdziłeś o ile można wiedzieć? Właśnie się wkurzyłem i rozebrałem koło żeby zrobić zdjęcie i poszłem im pokazać jakie idą.Ech sprzedawcy od siedmiu boleści. Jeszcze raz wielkie dzięki.
-
[B5 ADR] Jakie wkładki ATE
Witam grono kolegów. Mam problem kupiłem nowe tarcze hamulcowe ATE 288x15 (niewentylowane) i kurcze tu problem się pojawił bo niewiedzą jakie wkładki mają dobrać. Ech A chcę oczywiście wkładki też ATE. No i zamówili mi wkładki ATE 13.0460-2958.2 ,i tu moje pytanie czy będą dobre bo etka pokazuje coś innego?
-
[B5 ADR] Raz załącza się a raz nie
Witam ,nadeszły zimne dni i klima odmawia włączenia się. Czy to normalne że nie chce się włączyć(bo chłodno) a jak jest ciepło to chodzi, ina polu słoneczko świeci to działa ? Co jest odpowiedzialne za to jakiś czujnik czy co? I jak to sprawdzić - jak klima widzi w danym momencie temperaturę -czy to czujnik gdzieś w środku auta czy na zewnątrz?
-
[B5 ADR] Grzeją się tarcze na przednich kołach
Grzeją sie po kilku nawet kilometrach przejechania i rzadko w tym czasie hamowałem. I jescze jedno jak puszcze na luz to nieco mi zwalnia samochodem
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem Audi a4 1.8 96r
Hmm piszesz że na bank zimne luty ,ale kurcze jak przekręcam kluczykiem a drzwi się nie zamykają to i tak słysze w pompce lekkie cyknięcie tak jakby impuls elektryczny był a coś blokuje mechanicznie ???[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 15:04_________________________________________________Witam , problem z centralnym trwa nadal. Raz się otworzą wszystkie drzwi a raz tylko od strony kierowcy tam gdzie otwieram. A zamyka zawsze wszystkie . Hmm coś nie tak. Ale kiedy otworze od strony kierowcy i potem otworze tył (klapa bagażnika i puknę ręką w pompkę co jest schowana w gąbce w schowku bagażnika to wtedy zadziała i otworzą się wszystkie drzwi. W czym tkwi problem?
-
[B5 ADR] Grzeją się tarcze na przednich kołach
Witam po wymianie całego tylnego zacisku na nowy (400zł - nie dało się go zregenerować za duże wżery na ośce ) i po odpowietrzeniu , hamulce ok i już nic nie cieknie. Ale pojawił się inny problem a mianowicie zaczęły mi się bardzo !! grzać tarcze na przednich obydwu kołach ( gorące!!). I nie wiem jaka tego przyczyna?
-
[B5 ADR] Błąd 22.1
Kurcze koledzy zawsze rano jak włąncze samochód to klima chodzi około 10 minut i potem się wyłancza i gwiazdki nie moge już załączyć.Błąd 22.1 a potem jeszcze 22.3. Czyli elektryka chyba jest ok.I co wy na to? Nieszczelność czy co?
-
[B5 ADR] Błąd 22.1
Pod prawym reflektorem ale stojąc od strony maski z przodu to wtedy pod prawym czy lewym. I jescze taka dziwna rzecz, otóż jak samochód postał 3 godz. i poszłem odpalić go to klima chodzi i znowu po 10 minutach się wyłancza.I znowu postał 3 godz. i ide odpalić i znowu klima chodzi i znów po 10 minutach wyłancza i dochodzi mi błąd 22.3?
-
[B5 ADR] Błąd 22.1
Witam kolegów.Dzisiaj rano gdy włączyłem klime to przez 10 min.pracowała a potem echo? Przestała chodzić.Już nie moge śnieżynki załączyć.Pokazuje mi błąd 22.1 wyłącznik wysokiego ciśnienia klimy - przerwa ciągła.Co jest tego powodem? I gdzie on się znajduje w moim silniku?
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Witam w moim liczniku mam brak podświetlenia poziomu paliwa i temperatury silnika, w nocy nie widze nic na nich.Czy mogą to być spalone didy?
-
[B5 ADR] Raz załącza się a raz nie
Witam.Otóż po nabiciu klimy zaczęły się dziwne stuki pod maską. Ale trochę histori: Po zakupie Audi gość(znajomy) mi powiedział że wymieniona była chłodnica klimy i potem już jej nie nabijał bo szła zima a ja na wiosnę tak go męczyłem o to Audi żeby mi sprzedał i tak się stalo:) I potem ja też nie nabijałem przez 1,5 roku , ale teraz w te upalne dni a więcej jeżdżę więc postanowiłem ją nabić. Po nabiciu i załączeniu klimy słychać stukot spod maski który raz słychać a raz nie .Więc otworzyłem maskę i kiedy załączam klimę to widzę jak cosik koło wiatraka klimy załancza(stuknie) i za parę sekunt rozłancza i tak cały czas- jak załancza to wtedy tak chodzi jakby o coś obcierało ) i za 10 sekunt rozłancza i tak w kóło.A podczas jazdy jak załącze to wtedy bardzo chrobocze i sinik traci moc jakby chciał hamować? Proszę pomóżcie bo nie wiem co jest.Na razie nie włączam już klimy.
-
[ALL B5] Klimatyzacja - problem ze sprężarką ?
Witam wszystkich. Gdy kupiłem Audi to przez dwa lata nie uzywana była klima. Gość mi powiedział że wymienił chłodnicę ale nie nabijał jej a dawniej klima mu chodziła.Gdy nabiłem ją to chłodziła samochód ale od razu zaczął się stukot pod maską.Gdy ją wyłączyłem było ok,ale jak załączyłem to znowu stukot i pod czas jazdy co jakiś czas hamowało samochodem i gdy otworzyłem maske to słychać było jak raz załącza i jest stukot a raz spokój i to cały czas tak .Co to może być?
-
[B5 ADR] Problem z zapalniczką
Witam mam problem a mianowicie nie działa mi podświetlenie zapalniczki.Rozebrałem ją i z tyłu jest kostka no i sprawdziłem i jest tak piny po bokach są - , a ten w środku +. No i sprawdziłem to na oświetleniu zapalniczki a tam na żarówke idą dwa minusy.Hmm i nie wiem czy w kostce powinny być dwa plusy , czy zapalniczka jakaś inna?
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem Audi a4 1.8 96r
Witam podobnie jak niektórzy mam problem z centralnym zamkiem. Otóż raz otwiera wszystkie drzwi a raz nie. Dzisiaj po przeczytaniu postów poszłem zobaczyć do pompki, wyjąłem ją obejrzałem ,wyciągnąłem wtyki i z powrotem je wtyknąłem.niby ok są. I tak otworzyłem bagażnik i kluczykiem przekręcałem raz aby zamknąć a raz aby otworzyć i obserwowałem pomke. I otóż raz otworzył a raz nie,ale jak stuknąłem palcem w nią to działało.Hmm dobre ,czyli jakby coś nie łączyło ,ale prąd cały czas jest bo przy otwieraniu i zamykaniu słysze pyknięcie, czyli jakby się jakiś tłoczek ciśnienia blokował. Więc poradzcie czy jest tam w środku cosik aby przeczyścić (od ciśnienia) , czy to może zimy lód, czy no nie wiem co? Ale powtarzam że jak nie zadziałam centralny i jak puknąłem palcem w pomke to poszło ok zamknął i otworzył i było ok.Co tam trzeba przeczyścić bo jak widać coś blokuje a nigdy jej nie rozbierałem.Proszę o pomoc.Z góry ślicznie dziękuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Audi Pochodze z Tarnobrzega Posiadam Audi A4 1.8 20V Avant Silnik ADR 125kM