Treść opublikowana przez okidoki81
-
[B5 ABC] Zapala się ABS i ASR
pierscienie czyscilem byly lekko zabrudzone i wyczyscilem a ten czujnik stopu to gdzie mam szukac
-
[B5 ABC] Zapala się ABS i ASR
wyskoczyl mi blad ze cos z czujnikiem prawego przedniego koola,wymienilem i ponownie zapwlily mi sie kontrolki podlaczylem kompa i wyskoczyl mi blad lewego przedniego i nie mam pojecia co jest[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 20:46_________________________________________________dodam jeszcze ze przed wimiana czujnikow zdarzylem ledwo ruszyc i sie zapalaly kontrolki a po wymianie dopiero po przekroczeniu 60km/h
-
[B5 ABC] Zapala się ABS i ASR
a gdzie jest ten impulsator jak to wyglada
-
[B5 ABC] Zapala się ABS i ASR
Witam.Panowie nie wiem co to moze byc podczas jazdy zapalaja mi sie kontrolki abs i asr.Mam do wymiany klocki hamulcowe moze to miec jakis zwiazek.dodam ze nie zawsze mi sie zapalaja
-
[B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
wiem ze 2.6 to nie 1.8T ale moja ma 13,1 dzis sprawdzilem wiec chyba nie jest zle
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
bedzie dobrze ja mam 18/225/40 i nie jest zle no ale troch trzeba uwarzac
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
a jakie masz opony na jakim profilu?
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
mam u siebie mts technik jest nisko i twardo a TA technix to nie wiem ale ja z moich jestem zadowolony
-
[B5 ABC] Jakiej firmy pompa wody
witam. Panowie mam pytanko jakiej firmy zalorzyc pompe wody do 2.6 abc
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
ok dzieki
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
z tym rozwojem masz racje [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:25_________________________________________________a jak sprawdzic czy turbina jest dobra
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
co jest z tymi turbinami ze padaja
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
to widocznie wszyscy maja gnojowozy[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:01_________________________________________________tez chcialem kupic 1.8t ale te turbiny
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
z tego co slyszalem to te wasze 1.8 t sa dobre ale awaryjne
-
[B5 ABC] zderzak 99-01
ok dzieki bardzo
-
[B5 ABC] zderzak 99-01
witam panowie mam pytanko czy zderzak przedni z lat 99-01 pasuje bez zadnych przerubek do b5 z 95r
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
tez mialem ten problem wymienilem termostat i jest ok
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
tez mam 18 i nie mam problemu z prostowaniem no ale trzeba uwarzac troszke jak sie jezdzi
-
[B5 ABC] Podświetlenie licznika na biało
ok dzieki
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
ladna ale jak dla mnie za wysoko stoi
-
[B5 ABC] Podświetlenie licznika na biało
chcialem zmienic na licznik z fisem ale za duzo zabawy a nie chcial by czegos zepsuc[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:28_________________________________________________jesli sie da to co trzeba zmienic
-
[B5 ABC] Podświetlenie licznika na biało
panowie mam pytanko czy da sie zmienic podswietlanie wskazowek na liczniku z czerwonych na biale.posiadam audi z 95 r [mod]Proszę używać prefiksu przy nazwie tematu.Poprawione[/mod]
-
[ALL B5] Temperatura układu chłodzenia
moim zdaniem jest cos nie tak
-
[B5 ABC] Dziwne dzwięki
tak sie dzieje dlatego ze jak samochud chodzi na ssaniu bo ma bogata mieszankie.Wczoraj sprawdzilem tez tak mam
-
[B5 ABC] Dziwne dzwięki
a masz gaz zalorzony