Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

okidoki81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez okidoki81

  1. pierscienie czyscilem byly lekko zabrudzone i wyczyscilem a ten czujnik stopu to gdzie mam szukac
  2. wyskoczyl mi blad ze cos z czujnikiem prawego przedniego koola,wymienilem i ponownie zapwlily mi sie kontrolki podlaczylem kompa i wyskoczyl mi blad lewego przedniego i nie mam pojecia co jest[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 20:46_________________________________________________dodam jeszcze ze przed wimiana czujnikow zdarzylem ledwo ruszyc i sie zapalaly kontrolki a po wymianie dopiero po przekroczeniu 60km/h
  3. a gdzie jest ten impulsator jak to wyglada
  4. Witam.Panowie nie wiem co to moze byc podczas jazdy zapalaja mi sie kontrolki abs i asr.Mam do wymiany klocki hamulcowe moze to miec jakis zwiazek.dodam ze nie zawsze mi sie zapalaja
  5. wiem ze 2.6 to nie 1.8T ale moja ma 13,1 dzis sprawdzilem wiec chyba nie jest zle
  6. bedzie dobrze ja mam 18/225/40 i nie jest zle no ale troch trzeba uwarzac
  7. a jakie masz opony na jakim profilu?
  8. mam u siebie mts technik jest nisko i twardo a TA technix to nie wiem ale ja z moich jestem zadowolony
  9. witam. Panowie mam pytanko jakiej firmy zalorzyc pompe wody do 2.6 abc
  10. z tym rozwojem masz racje [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:25_________________________________________________a jak sprawdzic czy turbina jest dobra
  11. co jest z tymi turbinami ze padaja
  12. to widocznie wszyscy maja gnojowozy[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 20:01_________________________________________________tez chcialem kupic 1.8t ale te turbiny
  13. z tego co slyszalem to te wasze 1.8 t sa dobre ale awaryjne
  14. ok dzieki bardzo
  15. witam panowie mam pytanko czy zderzak przedni z lat 99-01 pasuje bez zadnych przerubek do b5 z 95r
  16. okidoki81 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tez mialem ten problem wymienilem termostat i jest ok
  17. tez mam 18 i nie mam problemu z prostowaniem no ale trzeba uwarzac troszke jak sie jezdzi
  18. ladna ale jak dla mnie za wysoko stoi
  19. chcialem zmienic na licznik z fisem ale za duzo zabawy a nie chcial by czegos zepsuc[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:28_________________________________________________jesli sie da to co trzeba zmienic
  20. panowie mam pytanko czy da sie zmienic podswietlanie wskazowek na liczniku z czerwonych na biale.posiadam audi z 95 r [mod]Proszę używać prefiksu przy nazwie tematu.Poprawione[/mod]
  21. moim zdaniem jest cos nie tak
  22. tak sie dzieje dlatego ze jak samochud chodzi na ssaniu bo ma bogata mieszankie.Wczoraj sprawdzilem tez tak mam
  23. a masz gaz zalorzony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.