Treść opublikowana przez okidoki81
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
A mam pytanko po wycieciu kata nie masz problemu z robieniem przeglądu?A i jeszcze jedno nie bierze ci oleju,bo słyszałem ze po wycięciu kata lubia brac olej
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
no no zajebiascie wygląda
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
to s4 słabo wypada w poruwnaniu z ack.Tak?
-
ABC black by okidoki :)
dzis robiłem polerke swojej padlinie.Obiecuje ze zdjecia beda lepsze a moze nawet filmik ale to po swietach[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:32_________________________________________________Bebeto moze sie dołaczysz do fotek
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
to pokarz filmik bo nie wierze to s4 seria ile jedzie
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
fajnie gada jak jest wycieta dziura w dolnej czesci obudowy filtra
-
[B5 AGB] VIAGRA
- [ALL B5] Którą V6 wybrać
250km/h a6 to zajebiasty wynik ja moja a4 2.6 lecialem 230 i to był juz koniec- [B5 ADR] Moje maleństwo :)
fajnie wyglada na tych felach- ABC black by okidoki :)
porządna sesja w okolicach soboty :mysli:może znajdzie się chetny na zderzak ori Riegera ?? mam do przodu jakby co, lezy sobie ładnie w garażu...za mocna gleba i mam problemy z wyjazdem z garazu- ABC black by okidoki :)
taka mała ciekawostka...mała wycieczka nad morze- ABC black by okidoki :)
teraz to jest bocian do tego co bylo jak ja kupiłem,- ABC black by okidoki :)
w dół jakieś 50 do 55 mm........na gwincie siedział jeszcze niżej :)ale to nie na drogi w moim rejonie- ABC black by okidoki :)
Witam, na forum jestem już dość długo...ale dopiero teraz zdecydowałem się pokazać wam moją padlinę Auto ma przejechane 229tyś, na początku po kupnie leżał na gwincie (firmy nie wiem jakiej tak był styrany !! ) i na 17 calowych BBS-ach w kolorze czarnym. Wszystko wymieniam na bieżąco więc padlina zawsze na chodzie SILNIK: ABC 2.6 V6 150 km+lpg stag 300, tłumik ostatni WM ( kwasówka ) ZAWIESZENIE: Sprężyny WEITEC + amory MTS. KOŁA: S-LINE 18" w białym półmacie, opony 225/40/18 BODY: Seria + grill ze strukturą plastra miodu + czarny znaczek ŚRODEK: Siedzenia z każdą możliwą regulacją , Kiera S-Line+regulacja,tylnie siedzenia dzielone,tapicerka wykończona drewnem ( + gałka ),roleta na tylnej szybie , gumowe dywaniki, podłokietniki x2, 2x jasiek, szyber, klima,asr,abs itp itd....ogólnie prawie wszystko elektryczne +domykanie szyb z kluczyka http://img862.imageshack.us/img862/9552/zdjecie005.jpg http://img38.imageshack.us/img38/5683/zdjecie123.jpg Fotki na szybko, więcej zdjęć pod koniec tygodnia- [ALL B5] 18 cali obcierają , Jakie opony dobrać ?
dziwne.ET masz dobre rozmiar felgi tez dobry i obciera.Moze amory masz padniete bo masz lekko obnirzona- [AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
fajna dobrze siedzi- [B5 ABC] Problem z wiatrakiem klimy
a gdzie jest ten przekaznik?- [B5 ABC] Problem z wiatrakiem klimy
panowie mam maly problem po wlaczeniu klimy zaląncza mi sie wiatrak ale gdy chce wylaczyc to sie nie wylącza.Wylaczy sie dopiero jak zgasze silnik.Dodam ze w tamtym roku wszystko działało bez problemu.Pomocy- [B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
spojler i lusterka- [ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
ja mam tylko zderzak- [ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
ja dostalem go za darmo tylko pomalowac trzeba- [ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
mam lezec taki zderzak w gararzu ale RIEGERA i nie wiem czy go zalorzyc- [ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
mam ten sam wzor co ty ale 18 i mam pomalowane na bialy pol mat- [B5 ABC] Przełącza sie na pb
stag 300,reduktor sirocco a dzieje sie tylko jak jest powyrzej -10st[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:59_________________________________________________dodam jeszcze ze na tej instalacji jest przejechane 25tys filtry wymieniane co 10tys- [B5 ABC] Przełącza sie na pb
stan plynu jest ok - [ALL B5] Którą V6 wybrać