Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

okidoki81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez okidoki81

  1. Siema>Panowie mam małe pytanko posiadam audi z silnikem 2.0tdi felerne blb,i chce sprawdzic jak wygl ada imbus w pompie olejowej,i tu mam dylemat co zrobić jesli gniazdo i imbus bedą wytarte trzeba wymienić na nowe to wiadomo,ale na co zwrucić jeszcze uwagę. Dodam jeszcze ze ma nalatane 200 tys chyba
  2. poka jak to jedzie w ośce
  3. ładny projekcik się zapowiada,powodzenia w modach
  4. piękna no i kolor
  5. Siema jaki olej polecasz do a4b7 2.0 tdi
  6. Siema miałem taką sytuację musisz często jeżdzić trasy i trzymać na obrotach 3000-3500 obr wypali cały olej
  7. Witam.Koledzy orientujecie śię czy może dla silnika blb z 2005 roku jest akcja serwisowa?Pozdrawiam i z góry dziękuje
  8. silnik 2.0 tdi blb
  9. a ja tak z ciekawości jaka jest cena regeneracj turbo b7
  10. i jak mierzyłeś 50-100 ile ci wyszło?
  11. Siema.Mam też silnik blb rozmawiałem z kumplem który pracuje w serwisie audi,potwierdził mi ze mozesz wymienić pompki,wyczyścić cały układ a i tak będą drgania niby ten typ tak ma
  12. raz zmierzyłem,i drugi raz nie próbowałem
  13. :shock3: ja mam 175/380 mierzone stoperem wychodziło 5,3
  14. sprawdz jaki masz czas od 50-100 na 3 biegu
  15. program pewnie też robiłeś na niemieckim paliwku?
  16. masz jakiś wykres z programu?,kolega miał podobny problem i mial zajeb... egr.
  17. da sie ale nie pomoge bo już kupiłem z polskim menu oj sory ale w b7
  18. ku...wa jest miecz
  19. Siema.Miałem taką sytuacje w mojej b7 zmienna geometria sie zacinała i po jakimś czasie turbo posypało eię w mak
  20. mam golfa tdi leje na statoil jest -22 i odpala,dodam ze mam nowe swiece i filtr paliwa
  21. mam golfa 4 tdi ma prawie 300tysi i lata jak ta lala
  22. NIC DODAC NIC UJĄĆ
  23. ja widziałem kolega ma w 1.6 z 95r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.