Treść opublikowana przez okidoki81
-
[B5 ABC] Przełącza sie na pb
najlepiej jak odstawie do gazownika,instalacja jest jeszcze na gwarancji wiec niech robi ma byc dobrze za to wkoncu zaplacilem
-
[B5 ABC] Przełącza sie na pb
ale jak by cewka padala to jak jest cieplo tez by przełanczal a nie przełancza
-
[B5 ABC] Przełącza sie na pb
Witam.Panowie mam pytanko gdy jest mróz przeloncza mi sie na benzyne ale tylko powyrzej 4,5 tys.Jak jest cieplo wszystko jest ok
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
nooooooo diesla do 7 tys hehe
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
to chyba dobre drogi masz bo ja czasami na koleinach napier
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
a na alu w lato wahaczami nie napier.....?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
lubię nisko ale u ciebie to juz przesada hehe
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jak ty morzesz jeżdzic na takiej glebie
-
[ALL B5] Podeją te felgi?
et jest dobre ale jakie sa opony
-
[B5 AHH] Kontrolka ABS-u przy 120km/h
wyczysc czujniki tez tak miałem
-
[ALL B5] 235/40/18 8.5 cala et 35 - będzie obcierać?
jak ma wieksze to wydaje mi sie ze bedzie trzec,ale nie jestem pewien
-
[ALL B5] 235/40/18 8.5 cala et 35 - będzie obcierać?
ja mam 18/225/40 felgi 8 cali i jest na styk a8,5 cale na oponie 235 to moze trzec
-
[B5 AEB] Nowy ja I moja nowa Audiczka ;) 1.8T
fajna fura,ladny kolorek ale gleba musi byc
-
Ile pali Wam gazu?
ostatnio zmierzylem wyszlo mi 12,5 ale na zimowkach bo na letnich to do 15 dochodzi
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
pod maskie zagladam bardzo rzadko a ubytek plynu zauwarzylem przypadkiem hehe
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
tak waz od chlodnicy spadl opaska byla chyba slabo skrecona.Wiec problem rozwiazany
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
asr dziala bez zarzutu
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
asr mam tempomat tez ale nie podlaczony tylko manetka jest
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
jutro spojrze jak bedzie chwila czasu ok
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
dawaj ale ty masz nowszy silnik ale moge sprawdzic
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
ok dzieki poszukam wydaje mi sie ze moze jakas opaska slabo trzyma bo nie jezdzilem 2 miesiace i w czwartek przez przypadek zobaczylem ze jest pusto w zbiorniczku[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 21:21_________________________________________________nie odczuwam zadnych zmian w pracy silnika
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
temp ok,zrobilem ok 50 km i 2l ubyly ze zbiorniczka ,pompa byla wymieniana ,bialy nalot na korku jest ale taki leciutki
-
[B5 ABC] Ubywa płyn w zbiorniczku wyrównawczym
Panowie ubywa mi plyn w zbiorniczku wyrownawczym czy moze byc to uszczelka pod glowica?
-
[ALL B5] Fiksuje ABS
wyczysc czujniki i sprawdz czy maja odpowiednia odleglosc od koronki,a odleglosc czujnika od koronki jak dobrze pamietam 0.6-08 mm.
-
[B5 AJL] Świeci się kontrolka ABS
swiecil mi sie caly czs