Treść opublikowana przez okidoki81
-
RS6 C6
piekna furmanka mam sąsiada co ma taki sprzęt ijest zrobione na 930km i 1100 nm
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
zaje...ta,najlepszy kolor do b7 ,powodzenia w modach.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Świeci się jak psu jaj..ile taka impreza?
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Dzięki
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
czym czyściłeś ic ,bo mnie też to czeka a nie bardzo wiem jak się za tto zabrać
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Zderzak mocno by uzupełnił cały pakiet
-
a6c6 3.0tdi bmk tiptronic
Koledzy mam pytanko chciałbym podnieść moc w moim aucie,czy skrzynia wytrzyma na ile bezpieczny program można zrobić? Nic nikt nie wie?
-
Atrapa na wzór RS4 z allegro pomocy
kupywałem kilka lat temu do swojej b5 pasowało super bez żadnych przerubek
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moje b7 blb 2.0tdi 2006 r 3 lata temu jak kupywałem 180tys, teraz 200 wskoczyło narazie lata jak ta lala
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema.
-
A4 B6 Avant 1.9 TDI avf ADTTuning
chyba na co dzień tak nie latasz
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
piekna sztuka,aż nie chcę się wierzyć że ma taki przelot,ale cuda się zdarzają.Powodzenia i bez awaryjności.
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
bardzo ładna i zadbana sztuka
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
mam kolęgę który będzie robił program robi to od xxx lat i auta chodzą więc chyba robi to dobrze
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
kierowca raczej dobry,może i seri nie trzyma bedzie robiony chip to się okarze
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
może i tak bo byłem bardzo zdziwiony jak jechaliśmy łeb w łeb
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
w tym problem że nie dostałem od 50-180km/h szliśmy równo
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
wiem że ma 450 nm ale moje audi jest lrzejsze o 250kg
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
Siema.Mam pytanko czy to możliwe ze moją b7 po chipie na 180ps i 380nm szedł bym równo z a6c6 3.0tdi 224ps
-
[BLB] ciśnienie oleju
ok dziękuje bardzo z wyczerpujące odpowiedzi.Pozdrawiam
-
[BLB] ciśnienie oleju
siema mój mechanik mowił że ciśnienie min 1,9 bara a max nawet do 6 bara daje więc jest ok
-
[BLB] ciśnienie oleju
nie problemu nie ma, smarowanie jest ok tylko tak pytam jakie powinno być ciśnienie
-
[BLB] ciśnienie oleju
yy powiem Ci że nie wiem bo mechanik mi przerabiał
-
[BLB] ciśnienie oleju
witam oriętuje się ktoś jakie ciśnienie powinna dawać pompa oleju po zmianie pompy z 2.0 na 1.9 tdi.Pozdrawiam
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Decyzja zapadła wymiana na pompę od 1.9 wydaje mi się że najlepsze wyjście.