Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

okidoki81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez okidoki81

  1. okidoki81 odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    piekna furmanka mam sąsiada co ma taki sprzęt ijest zrobione na 930km i 1100 nm
  2. zaje...ta,najlepszy kolor do b7 ,powodzenia w modach.
  3. czym czyściłeś ic ,bo mnie też to czeka a nie bardzo wiem jak się za tto zabrać
  4. Koledzy mam pytanko chciałbym podnieść moc w moim aucie,czy skrzynia wytrzyma na ile bezpieczny program można zrobić? Nic nikt nie wie?
  5. kupywałem kilka lat temu do swojej b5 pasowało super bez żadnych przerubek
  6. Moje b7 blb 2.0tdi 2006 r 3 lata temu jak kupywałem 180tys, teraz 200 wskoczyło narazie lata jak ta lala
  7. chyba na co dzień tak nie latasz
  8. piekna sztuka,aż nie chcę się wierzyć że ma taki przelot,ale cuda się zdarzają.Powodzenia i bez awaryjności.
  9. mam kolęgę który będzie robił program robi to od xxx lat i auta chodzą więc chyba robi to dobrze
  10. kierowca raczej dobry,może i seri nie trzyma bedzie robiony chip to się okarze
  11. może i tak bo byłem bardzo zdziwiony jak jechaliśmy łeb w łeb
  12. w tym problem że nie dostałem od 50-180km/h szliśmy równo
  13. wiem że ma 450 nm ale moje audi jest lrzejsze o 250kg
  14. Siema.Mam pytanko czy to możliwe ze moją b7 po chipie na 180ps i 380nm szedł bym równo z a6c6 3.0tdi 224ps
  15. okidoki81 odpowiedział(a) na okidoki81 temat w 2.0TDI
    ok dziękuje bardzo z wyczerpujące odpowiedzi.Pozdrawiam
  16. okidoki81 odpowiedział(a) na okidoki81 temat w 2.0TDI
    siema mój mechanik mowił że ciśnienie min 1,9 bara a max nawet do 6 bara daje więc jest ok
  17. okidoki81 odpowiedział(a) na okidoki81 temat w 2.0TDI
    nie problemu nie ma, smarowanie jest ok tylko tak pytam jakie powinno być ciśnienie
  18. okidoki81 odpowiedział(a) na okidoki81 temat w 2.0TDI
    yy powiem Ci że nie wiem bo mechanik mi przerabiał
  19. okidoki81 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam oriętuje się ktoś jakie ciśnienie powinna dawać pompa oleju po zmianie pompy z 2.0 na 1.9 tdi.Pozdrawiam
  20. Decyzja zapadła wymiana na pompę od 1.9 wydaje mi się że najlepsze wyjście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.