Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zmieniłem paski
  2. dla potomnych bo przerabiałem to wczoraj: da się wymienić oba paski bez zdejmowania przodu i bez odkręcania wiska. Cała operacja zajmuje około godziny. Trzeba zrzucić osłone pod silnikiem. Następnie poluzować 2 śruby inbusowe (6) napinacza paska klimy i zdjąć pasek klimy (to robimy z dołu auta). Od góry kluczem oczkowym (15) poluzowujemy napinacz, i zdejmujemy długi pasek począwszy od alternatora. Łatwiej robi się to w dwie osoby. Najłatwiejsze mamy za sobą Najtrudniejszą operacją jest ułożenie nowego paska na rolkach i nałożenie go na rolke alternatora. Jak się z tym uporamy pozostaje nam założenie mniejszego paska naciągnięcie go kluczem dynamometrycznym (17) i dokręcenie dwiema śrubami imbusowymi (6) Generalnie mam duże dłonie i nieco je sobie pociachałem bo miejsca tam mało ale satysfakcja z założenia jest spora
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niee mam "sam naprawiam" ale jak tam to przeczytasz to Ci sie odechce generalnie zrobie tak jak napisał Krolu, zrzuce osłone pod silnikiem a reszte zostawie i spróbuje tam wetknąć łapy w nadzieji że sie zmieszcze
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to żeś mi dał do myślenia teraz..
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no w sumie jak poluzujesz pas przedni to chyba jest tyle miejsca żeby tam ten pasek założyć.. odkryłem przed chwilą że pasek z klimy jakimś cudem spadł, a tego z alternatora zostało mniej niż połowa i myśle jak sie za to zabrać żeby było najszybciej
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jak odkręciłeś visco?? bo jak doczytałem śruba jest od strony silnika pod alternatorem ale trzeba blokować śmigło tak?
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zmieniał ktoś z Was pasek wielorowkowy bez zrzucania przodu?
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wszystkim
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i już z samego rana 380PLN Lżejszy jestem, ale za to mam nową czystą i przejrzystą szybę.. a teraz znikam przejechać się ikarusem do pracy
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie?? zadzwoń tutaj 032-781-57-53 to jest w Katosach :notworthy: 350zł jade tam w czwartek
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie??
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dostałem kamieniem w szybe na średnicówce, ceny wymiany zaczynają się od 405zł żeby było śmieszniej nie dostałem jeszcze wypłaty za marzec i kwiecień a o premii za kwiecień marzec i luty to już moge zapomnieć. z dniem dzisiejszym przesiadam się na autobus.
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze że grubo było
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie masz regulacji?? (tak wiem emota Gregora) a masz valeo też czy jakieś inne?
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiedziałem http://www.youtube.com/watch?v=mSjeTFx5JI4&feature=player_embedded chłopaczki z sąsiedztwa
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ostatnio to mam wrażenie że ktoś pilnuje czy sie pojawiam na forum czy nie i jak jestem to celowo pisze tyle żebym sie nie zdążył wstrzelić.... figlarze
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w ten mega za***isty poranek Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? no czy tu już nawet rano nic napisać nie można??
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czy ktoś z obecnych i posiadających Etke mógłby mi sprawdzić numer części? chodzi konkretnie o pasek wielorowkowy
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tam??
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ściągnąć schowek i odkręcić tapicerkę pod kierownicą to pikuś, ale żeby tą długą główną listwę ściągnąć to musisz konsolę środkową odkręcić żeby się dostać do jednego zaczepu, który jest dokładnie nad tą konsolą za późno to przeczytałem bo tak może bym sobie odpuścił. Tak czy siak dotarłem do tego i nie obyło się bez rozebrania konsoli środkowej a nawet tunelu (bo mi plastiki na łączeniu sie nie chciały rozejść Operacja zakończyła się sukcesem i o dziwo bez strat jak skończe wszystko i bede miał czas to zrobie fotorelacje dla potomnych :>
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak jest wątek keżora tyle że z tego co wywnioskowałem to jak ktoś ma plastikowe te zaczepy to lepiej tego nie ruszać bo łatwo zdupczyć.. a że tak powiem nie po to rozebrałem pół dechy żeby sie poddać przez jakieś kołki :gwizdanie:
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak sie komuś nudzi to może mi znaleźć sposób na zdjęcie dekorów z dechy rozdzielczej bo powoli mnie to zaczyna przerastać.. chciałbym osobiście poznać gościa który to wymyślił i mu powiedzieć że powinien w daewoo pracować a nie w audi
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zobaczyłem foty i poległem :polew: widać że od mojego wyjścia dopadła Was jakaś czarna dziura bo foty dopiero z rana są
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co prawda zwinąłem się jako pierwszy ale i tak było za***iście dzięki Keżorowi i całej reszcie za atmosfere
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja bym sie przejechał.. pytanie tylko czy jechać busem czy autem bo w sumie busem nie bardzo mi sie chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.