Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
to jest ten gril dziś czy nie ma??
-
Spoty Katowice i okolice
Seski zakozaczył z niemiecka.. jeszcze tylko 5,5h i do domu a ja już głupawy dostaje
-
Spoty Katowice i okolice
ino że na kole z promilami tyż idzie sie prawka pozbyć..
-
Spoty Katowice i okolice
no ja dojade autobusem linii 48
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa dodaj jeszcze że na głowie bo jeśli nie to też sie coś znajdzie co Ci obrzydzi ten kolor
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=7SP6tDejzL0 jakoś mi sie od razu skojarzyło
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: masz racje Keżor ja też bym nowopoznanej dobrze rokującej dziewczynie nie oferował klubowego grila Wystarczy popatrzeć na Wasze posty :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
co tam nowego?? bo siedze w robocie i mi sie nudzi.. a dopiero zacząłem
-
Spoty Katowice i okolice
Omega już jest poznana na spotach a witać się nie musze bo troche stażem już jestem na forum :tongue4: chodziło mi o powitanie na dziś.. a co do Omy to pewnie dlatego że ja nowy tutaj jestem to jej nie widziałem :polew: to co Citam napędza te tylnie kółka??
-
Spoty Katowice i okolice
i znów współczuje
-
Spoty Katowice i okolice
zazdroszcze :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: współczuje
-
Spoty Katowice i okolice
bo z babami trzeba krótko!! popatrz np na Stana.. On w domu może wszystko, WSZYSTKO!! ostatnio wyszło nawet że podłoge może umyć
-
Spoty Katowice i okolice
ale już kompa może używać więc musiał się nieźle podlizywać
-
Spoty Katowice i okolice
i wcale nie mamy w tym żadnego interesu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ja jestem w robocie.. przez cały tydzień nie odebrałem tylu telefonów co dziś nie ma problemu Seski 3,50 i jest Twoja.. (mowa o zużytej )
-
Spoty Katowice i okolice
i jakąś choinkę powieś ;( choinki już wiszą o zapachu NEW CAR.... :polew: łudze się że jest wszystko OK :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
przyszła folia w niedziele bede rezać wnętrze
-
Spoty Katowice i okolice
no to jak już powitania mamy za sobą to powiedz to tam za motornie masz w tej Omedze hahaha tak bo Miszka sie poczuł niepowitany :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa najlepiej od razu iść na lenia i kliknąć :polew: Zawsze tak robie i działa
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
hej ho Bulczas fakt faktem kiedyś Acer to była kupa niestety ale tak jak mówiłem ostatnio poprawili jakość i nie odbiegają już znacząco od reszty.. co do lapka ja zdecydowałem się na Samsunga R522 http://allegro.pl/item1007869197_r530_t6600_2_2ghz_15_6_4_500_win7_nv310m_okazja.html ten jest dosyć podobny do mojego, tylko białe wnętrze jest generalnie jakościowo to wszystkie laptopy już oferują poobną niezawodnośći podobne parametry za podobną cenę (no chyba że kogoś najdzie na jakiegoś mediona firsta itp ). Jedyne kryterium na które warto zwrócić uwage to karta graficzna http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html tu masz ranking aktualizowany na bieżąco i im wyżej jest karta tym lepiej. Uwaga - podczas pisania wysłano 20 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? hahahaha rekord Mój radeon 4650 jest teraz na 50 miejscu a wszystkie gry lecą w pełnych detalach podsumowując to jeśli podoba Ci się ten lenovo to pewnie będziesz zadowolony, ale myśle że ja brałbym acera- Spoty Katowice i okolice
jakbede w robocie i bedzie taki luz jak dziś to postaram sie poszperać po necie i coś znaleźć http://allegro.pl/item1003941842_nowy_acer_5738_c2d_t6600_4gb_320gb_win_7_w_wa.html Acer mocno poprawił jakość w ostatnim roku. No i nie wygląda jak tak strasznie jak Lenovo- Spoty Katowice i okolice
czyli co.. czas na monolog??- Spoty Katowice i okolice
Oj Mario bo se wykupisz talon na wpier.. u Stanleya :polew: to ja też już pójde.. jutro znów do emocjonującej pracy Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? qwa dacie mi coś napisać?? - Spoty Katowice i okolice