Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
mnie też nie będzie bo pierwszą robote kończe o 20 a o 22 zaczynam drugą więc nie ma sensu wpadać na 20 minut
-
Spoty Katowice i okolice
ja to musze pomyśleć o nowym dywanie a nie o podsufitce.. 3mCie się
-
Spoty Katowice i okolice
ale ta czarna podsufitka
-
Spoty Katowice i okolice
skoro wybiera między seatem a vw to wnioskujesz że na jednych wakacjach posuwał hiszpanke i jakąś Helge??
-
Spoty Katowice i okolice
no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??
-
Spoty Katowice i okolice
a On woli Seata..
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować!
-
Spoty Katowice i okolice
Film RE5PECT http://www.tvs.pl/informacje/23287/ właśnie sie dowiedziałem że kierowcą był mój znajomy, więc mam do Was prośbe: jeśli pijecie to kur*a trzymcie się z dala od kierownicy bo nie chciałbym już nigdy dostać takiej informacji ;(
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Keżor coś wspominałeś o ściance wspinaczkowej niedaleko Ciebie i miałeś adres strony możesz go wrzucić jeszcze raz- Spoty Katowice i okolice
:hi:co wy jesteście zryci niemam pytań :polew: ide doprowadzić bryke do stanu ładu i używalności- Spoty Katowice i okolice
czołem rezacze.. lekko sie wqrwiam już na to auto bo co chwila coś nowego wyskakuje i zawsze w najgorszym momencie dziś odkryłem że mam za dużo oleju w silniku (jeśli wierzyć kartce z wymiany too jakieś 0,2l ) a wygląda na lajtowo pół litra za dużo. do tego zatkały mi się odpływy z podszybia i mam akwarium wokół akumulatora - jutro z rana mam co robić już.. do tego wyskoczyła mi inspekcja oleju i właśnie czytam jak to zgasić.. jak nie urok to..- Spoty Katowice i okolice
urlop to piękna sprawa jest- Spoty Katowice i okolice
pare miesięcy temu modnebyło określenie LANDRYN :polew: Gratz Krolu- Spoty Katowice i okolice
właśnie usłyszałem dowcip.. co jest najważniejsze dla faceta w seksie "od tyłu"???? ŻEBY BYĆ Z TYŁU :polew: a furacz Adama.S jest faktycznie świetny tylko ten automat mi tam nie pasował- Spoty Katowice i okolice
bo tam teraz jest tak że każdy sie boi do domu jechać bo wiadomo że go obgadają- Spoty Katowice i okolice
a no Wujek wiesz to swoją drogą.. mogłeś powiedzieć że dysponujesz takim autem to byśmy a4 w domach pozostawiali i napić by się szło jak ludzie :gwizdanie: żółte zaciski dają rade tylko to porshe by trzeba zmazać wg mnie- Spoty Katowice i okolice
ja sie dowiedziałem że mam odmykanie... ale tylko z kluczyka ;( po za tym widziałem że na dowidzenia wszyscy gapili sie na moje BMW madafaka look reflektory więc wiem że to ja byłem obgadywany spośród tych którzy odjeżdżali licze że jakiś życzliwy mi doniesie ps. musze odkurzyć to auto bo jak dla kogoś kto nie lubi kawy to za bardzo w nim wali kawą :polew: tak wiem to nie był jeden z moich najsprytniejszych pomysłów a teraz PSSSSSSSSSST Stanley Twoje zdrowie- Spoty Katowice i okolice
no ja bym sie tam napił w końcu mam wolne 3 dni- Spoty Katowice i okolice
jak mi dalej tak bedą płacić to niebawem wymyśle nowe paliwo :polew:- Spoty Katowice i okolice
siema Seski Kędzior wiesz jak to jest potrzeba i brak kasy matką wynalazków- Spoty Katowice i okolice
nescafe dokładniej rzecz ujmując chodzi o to żeby zabiła mi zapach grzyba i wyciągnęła reszte wilgoci a potem pojade na odkurzacz i ją sobie odkurzacz wsysnie- Spoty Katowice i okolice
wczoraj miałem drugie podejście do grzyba w aucie bo sukinkot powrócił i śmierdział ze zdwojoną siłą ale obszedłem ten problem wysypując kawe pod siedzenie- Spoty Katowice i okolice
nic nowego.. szukam roboty o to co dostałem wczoraj to jałmużna była a nie wypłata a Audi rezać trzeba- Spoty Katowice i okolice
Stan NAJLEPSZEGO - Spoty Katowice i okolice