Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na aso mnie nie stać chwilowo
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wsadziłem AWX(bardziej mechanik :gwizdanie:) przejechałem 400m i przestało dmuchać. Nie podnosi się w ogóle sztanga. Vacuometr bede miał w poniedziałek spowrotem ale obstawiam za niskie podciśnienie więc aktualnie szukam sklepu z wężykami podciśnienia zna ktoś jakiś??
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dmuchało dmuchało i znów coś się zjebało.. ;(
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wziąłbym je ale kryzys finansowy mnie dopadł :/
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty leć sie najpierw zapytać w czym tkwi sekret bo Twoja mała może na Ciebie dziwnie patrzeć jak wróci do domu a ty kredki będziesz plasteliną pogryzał
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fiuuuu to Ty musisz iść do tego przedszkola i zapytać co te dzieciaki które nie chorują sobie aplikują - bo dostępu do alko chyba nie mają :gwizdanie: może są jakieś patenty: jedzenie plasteliny, obgryzanie kredek - no coś musi działać
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    najgorsze jest to żena trzeźwo tego się nie da słuchać a po odpowiedniej dawce procentów wszyscy wokół znają tekst ale mnie choroba dopadła, nawet browar mi nie pomaga ;(
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czejś
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja brałem tańsze i po roku na dywaniku kierowcy mi sie zaczyna wygniatać pod nogą.. więc skoro moje trzymią już 2 sezon to te powinny być jeszcze trwalsze wogóle
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Keżor 100 lat, 100 dodatkowych KM i do 100km/h poniżej 5 sekund
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ktoś spier.. allegro ;(
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. Właśnie rozebrałem już wszystko i poprawiłem luty przekaźników- wody nie strwierdzono jedynie sporo nalotu z grafitu w środku. Zastanawiam się nad wymianą tych przekaźników, może któryś z nich nawalił. ----------------------------------------------------------------- edit. Wczoraj dołożyłem do zegarów termometr - bo nie było przez co dopiąłem zegary zupełnie. Po poskładaniu wszystkiego w całość zaczął działać brzęczek od świateł i o dziwio szyby i szyber znów się domykają. W związku z powyższym przestaje szukać problemu.
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. czyli wniosek z tego taki że skoro przestało działaćto moge szukać nowej pompki centralnego a wiesz może na której kostce i jaki sygnał powinien się pojawiać (+ czy -) na wyjściu z pompki? Kombinuje bo może da się to w prosty sposób ominąć zakładając przekaźnik..
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narra
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    żeby sie tam jeszcze ładowały zdjęcia to by już było całkiem za***iście :gwizdanie:
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a nie masz może w zamian jak podpiąć termometr??
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :szukaj: :polew: nie mogłem się powstrzymać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4509.0
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa już przeszukałem całe forum pl całe eu i jeszcze pare innych od a3 do a8 i znowu nikt nie rozwiązał tego problemu..
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220176.msg2610148#new looknijcie może ktoś coś wie a mi nie bedzie głupio że kolejny wątek mam bez odpowiedzi :polew:
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://img709.imageshack.us/img709/1622/24052010235.jpg maskra jakaś
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i wsadzil amory z a6 z fedrami z forda transita??
  25. Jak w temacie pewnego dnia zniknęło mi domykanie szyb przez niefabryczny alarm, jak sprawdziłem z kluczyka też nie działa. W związku z tym mam pare pytań po przeszukaniu kilku for wyczytałem iż w B5 modułu komfortu jako takiego nie ma - a niektóre jego funkcje pełni pompka centralnego w bagażniku (jeśli to złe info proszę o poprawienie). Z modułem domykania szyb - o ile można to tak nazwać nie da się połączyć VAGiem. To by się zgadzało bo w sterowniku centralnego (35) do software coding można dodać tylko domykanie szyb z pilota przy fabrycznym alarmie (+00064), nie ma natomiast nic w temacie domykania z kluczyka. Znalazłem pare przypadków że software coding było 00000 a domykanie z klucza działało- stąd mój wniosek że w tym wypadku VAGa moge sobie "schować". Dodam że niedomykanie szyb zbiegło się w czasie z zanikiem sygnału włączonych świateł - obstawiam że obie funkcjonalności poszły z dymem. (znalazłem na forum jak wymienić brzęczek w zegarach, ale o domykaniu ani słowa) Pytanie zasadnicze: Co steruje tym domykaniem szyb w B5 i gdzie tego szukać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.