Jak w temacie pewnego dnia zniknęło mi domykanie szyb przez niefabryczny alarm, jak sprawdziłem z kluczyka też nie działa. W związku z tym mam pare pytań po przeszukaniu kilku for wyczytałem iż w B5 modułu komfortu jako takiego nie ma - a niektóre jego funkcje pełni pompka centralnego w bagażniku (jeśli to złe info proszę o poprawienie).
Z modułem domykania szyb - o ile można to tak nazwać nie da się połączyć VAGiem. To by się zgadzało bo w sterowniku centralnego (35) do software coding można dodać tylko domykanie szyb z pilota przy fabrycznym alarmie (+00064), nie ma natomiast nic w temacie domykania z kluczyka.
Znalazłem pare przypadków że software coding było 00000 a domykanie z klucza działało- stąd mój wniosek że w tym wypadku VAGa moge sobie "schować".
Dodam że niedomykanie szyb zbiegło się w czasie z zanikiem sygnału włączonych świateł - obstawiam że obie funkcjonalności poszły z dymem. (znalazłem na forum jak wymienić brzęczek w zegarach, ale o domykaniu ani słowa)
Pytanie zasadnicze:
Co steruje tym domykaniem szyb w B5 i gdzie tego szukać?