Treść opublikowana przez Demo
-
Kable elelektryczne w oprawie różnokolorowej
Dowolny sklep elektroniczny.
-
[ALL B7] Co to jest ? zdjęcia!!!
Na pierwszych fotkach to antena od zestawu głośnomówiącego/ powiadomienia gsm/ etc. W każdym razie antena GSM.
-
[ALL B5] Tylne elektryczne szyby - automatyczne domykanie
Teraz zajarzyłem. No u mnie też trzeba trzymać. Tylne się z drzwi kierowcy nie domykają same tak jak przednie po "cyknięciu" ich palcem. Ale ja tylne otwieram parę razy do roku :>
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
Biorąc pod uwagę że świece biorą ze 20A prądu każda raczej bym nie ryzykował z jakimiś drucikami, tylko wymienił. Ale to moja subiektywna opinia.
-
[ALL B5] Tylne elektryczne szyby - automatyczne domykanie
Zamontuj sobie moduł domykania szyb z allegro i po kłopocie. Wszystkie Ci się ładnie domkną bez trzymania guzika.
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
Najprościej podepnij od kogoś sprawną pompkę i zobacz czy git. Jak nie masz znajomego z takim autem to walisz na szrot i mówisz że chcesz sprawdzić czy działa
-
Budowa kanału w garażu
Oł. To pewnie zgodę Ministra Infrastruktury trzeba :polew:
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
Naturalnie tak należy to interpretować. Pojechałem dosłownie
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
Czas życia pompy od centralnego zamka upłynął (prawdopodobna nieszczelność)
-
Radio samo się przycisza
Radio sobie odseparuje dźwięk który wytwarza i sprawdzi tylko "obce" dźwięki. Nie ma żadnego problemu.
-
Budowa kanału w garażu
Przyczepiłbym się do tego stwierdzenia: Szkło wodne do betonu i wszystko szczelne że mucha nie siada
-
[ALL B5] +12V po uruchomieniu silnika. Skąd?
No znalazłem takie info na forum. Pytanie jak go zidentyfikować w tym gąszczu obok kierownicy. W ostateczności będę jechał po kolej ale jak ktoś wie to oszczędzi mi sporo pracy. edit: Ok. Jest to na schemacie. Tak dla innych: niebieski przewód, fi 0,35mm2 (str 363 w książce Sam Naprawiam...). Będę szukał. Dzięki za info.
-
[ALL B5] +12V po uruchomieniu silnika. Skąd?
Fabrycznie zapalają mi się mijania i postojowe gdy tylko przekręcę raz kluczyk. Czyli zapłon następuje na zapalonych światłach. Teraz w zimie to przeszkadza tym bardziej. Zrobiłem więc układzik opóźniający o kilkanaście sekund i dwa przekaźniki samochodowe. I potrzebuję ten układ zasilić +12 po rozruchu silnika. Wtedy mijania zapalą się kilkanaście sekund od uruchomienia silnika.
-
[ALL B5] +12V po uruchomieniu silnika. Skąd?
Witam. Potrzebuję +12V pojawiające się po uruchomieniu silnika. Gdzie najprościej i najbezpieczniej w kabinie się wpiąć. Prosiłbym o szybką i konkretną poradę (jaki przewód, ew. na którym bezpieczniku). Dzięki z góry.
-
[ALL] Używanie prostownika do aku
- [ALL B6] ZAMYKANIE DRZWI - od strony kierowcy trzeba mocno trzaskać
Opadły. Mam to samo. Tylko u mnie to chyba zawiasy już do wymiany- [ALL B6] Uszy w bagażniku do mocowania siatki
Dorezać się da chyba wszystko. Kwestia zręczności manualnej- [ALL B5] Tylny spryskiwacz AVANT
Nie powinno być opóźnienia (ew. takie jak przy przedniej szybie). Płyn pozostaje w wężyku więc "nowy" płyn popycha "stary" (który już jest w wężyku).- [ALL B5] Czujki ruchu w słupku środkowym.
No powyżej mocowania pasów bezpieczeństwa kierowcy i pasażera masz pod sufitem czujki ultradźwiękowe od alarmu.- [ALL B5] Czujki ruchu w słupku środkowym.
Czy ma ktoś może jakiś schemat podłączenia czujek ruchu w słupku środkowym? Jakiś opis wyprowadzeń. Chciałbym je jakoś zaadoptować do niefabrycznego alarmu. Pozdr.- [ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Byłbym wdzięczny gdybyś się podzielił wrażeniami z eksperymentu- [ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
No i faktycznie obwisły na dolnym zawiasie. Jak przymknę tak że są prawie zamknięte, to ruszają się góra-dół około 1,5cm ;( ;( Co teraz? Muszę wymienić ten dolny zawias, czy da się to jakoś ratować?- [ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Nie. WD40+smar zastosowałem pod koniec września. I wszystko było git. Zaczęło świszczeć jakieś 2 tygodnie temu. Powyżej 90km/h to już tak jak bym miał otwarte okno ;( Niestety parkuje cały czas przed domem wzdłuż ogrodzenia. Auto jest pochylone, tak że strona pasażera jest na chodniku (te 10cm wyżej). Więc zawsze jak pada deszcz to cała woda z szyberdachu wylewa się tym wypływem który jest po stronie drzwi kierowcy (pierwszy post). No i automatycznie leje się po zawiasie dolnym. Będę musiał się tym zawiasom przyjrzeć w takim razie.- [ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Tak zrobię- [ALL B5] Jak uratować zawias przednich drzwi?
Zadziałałem WD40 a na to smar w sprayu do zawiasów. Taki biały. Elegancko działa. Od dwóch tygodni mam za to problem ze świszczącymi drzwiami od kierowcy - [ALL B6] ZAMYKANIE DRZWI - od strony kierowcy trzeba mocno trzaskać