Treść opublikowana przez kamil
-
[ALL] Zakup kompa do gier
Specjalnie podałem mu proca z wyższym taktowaniem żeby wcale nie musiał go kręcić. Jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz że b.łatwo daję się podkręcić to 245 jest wart rozważenia. A czym go chłodzisz?? Boxowym wiatrakiem czy mas coś bardziej zmyślnego??
-
[ALL] Zakup kompa do gier
http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=116_229&products_id=29343
-
[ALL] Zakup kompa do gier
Radek 4850 to minimum jeżeli składasz kompa do gier. Rezygnujesz z proca 4 rdzeniowego z tego względu że na dzień dzisiejszy żadna gra nie wykorzystuje całego jego potencjału. I długo nie będzie. Lepiej kupić tańszego proca 2 rdzeniowego i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na wydajniejszą kartę graficzną. Co to zasiłki to markowy piec pokroju Antec, Bequiet!, Chieftec czy Corsair 450W spokojnie sobie z takim sprzętem poradzi. Box 500W też pewnie da rady ale pytanie jak długo pociągnie... Ps Nie twierdze że konsola jest zła (sam mam ps3) ale komp ma większe możliwości
-
[ALL] Zakup kompa do gier
Jak do gier to zmień cpu na dwurdzeniowca http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=116_229&products_id=29343 i k.g. w zależności od $ na: radka 4850, 4870, 5770, gf gtx460 (z tym ostatnim to już znacznie przekroczysz budżet) Konsoli nie kupuj chyba że jesteś dziewczyną albo grasz od czasu do czasu albo lubisz idiotyczne uproszczenia np. w postaci automatycznego celowania
-
[ALL] Jakie radio do zestawu (Morel, JL Audio, u-Dimension)?
Z procem na pokładzie czy nie?? Musi mieć mp3?? Ten wzmacniacz nie zasili Ci tej skrzynki.
-
Tuning z Czech
Brakuje tylko kur, kaczek, słomy i wideł xP
-
[B5 AFN] był ktos w Brennej bo chce tam jechac na pare dni
To masz to samo co Wisła. Tylko nieco mniejsza miejscowość i nieco tańsza. Ogólnie OK.
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
Dego PO albo Dls R6A u-dim RM v41 re audio albo intertechnik Do tego radio z co najmniej jedną parą rca wygłuszenie i kable I masz sprzęt który już coś sobą reprezentuje.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Renault Laguna I ph II
-
Skrzynia + wzmacniacz 400 - 500 zł jakie ?
Do tej listy dorzuciłbym jeszcze RE Audio D4 i Intertechnik mds
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
Zsumowałem te klocki i wyszło mi ponad 1200 zł. Drogi ten szrot. Pisałeś że skrzynie już kupiłeś więc jesteś w małej kropce. Najlepszą opcją będzie puścić dalej ten wynalazek dalej bo basu z tego nie będzie. Nawet do DB Dragu to się średnio nadaje. Ale jeżeli będziesz upierał się przy swoim to napisz coś więcej o tej skrzynce. Na pierwszy rzut oka ten wzmak do niej wydaje się OK. Konda dokupisz jak okaże się niezbędny. Nie ma co wydawać pieniędzy na zapas. Ile masz $ na te zabawę. Pisałeś wcześniej że buczenie Cie nie interesuje. To już coś. Napisz coś więcej o swoich oczekiwaniach.
-
Skrzynia + wzmacniacz 400 - 500 zł jakie ?
To masz akurat ciśnieniowe muły które z niskim i głębokim basem nie mają nic wspólnego.
-
[ALL B5] Początek projektu CA
Trudno powiedzieć. Jeżeli bd w peszlu i nie bd to jakieś bazarowe druciki to powinno być OK.
-
[ALL B5] Początek projektu CA
Zasilające powinny być oddzielone od pozostałych. A najlepiej jest gdy każda wiązka poszczególnych kabli idzie osobnym torem.
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
Na początek polecam to http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf Jeżeli czegoś nie będziecie wiedzieć to przeczytajcie jeszcze raz. Jeśli nadal coś będzie budzić wasze wątpliwości to przeczytajcie jeszcze ten jeden raz. Potem pytajcie do woli. Serio.
-
[ALL B5] Laik zaczyna zabawe z CarAudio... ;)
Chłopaki jeżeli chcecie wyrywać laski na wiejskiej dyskotece to: - jaskrawe, migające kolorki przyciągają uwagę - kondensator to jest ABSOLUTNA podstawa, nawet jeżeli nie wiadomo do czego służy - im więcej głośników tym lepiej, nawet tych które imitują że grają - tuba robi ładne wrażenie w bagażniku nawet jeżeli jest zasilana z radia - i najważniejsza zasada zasad: MA BYĆ GŁOŚNO Chyba że oczekujecie czegoś więcej??
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Lepiej przejdź się do jakiegoś sklepu i się nimi pobaw. Zobaczysz który TOBIE bardziej odpowiada.
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Lepiej poczekaj na tego HD2. Naprawdę warto. Ps. Ja tam zawsze wolałem kupić osobno tel i abonament
-
[ALL] Czy można lutować tuż przed gwizdkami?
Że niby chcesz dolutować grubsze kable do cieńszych??
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
Było już nie raz że ludziska wylicytowali jakieś drogie przedmioty po śmiesznie niskiej cenie i w sądzie wygrali. Ale była też taka sprawa że sprzedający wygrał bo zostało udowodnione że kupujący posłużył się specjalnym programem do wyłapywania aukcji o omyłkowo zaniżonej cenie sprzedaży. A tego idiote to trzeba było solidnie zj**... za wystawianie takiej aukcji. Przynajmniej by się nauczył że allegro to nie zabawka dla dzieci.
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Z tych które tu zostały wymienione to zdecydowanie HTC HD2. Opisami i danymi technicznymi się nie sugeruj.
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
Najprościej i najszybciej będzie podpiąć cały dysk twardy ze starego kompa do nowego :>
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
Chcieli się pozbyć sprzętu który zalegał od kilku miesięcy na magazynie A tak poważnie co to za głośniki i wzmak Ci proponowali??
-
Snooker czy ktoś się interesuje / Mistrzostwa Świata w Sheffield
Ja lubię oglądać. Zagrałbym też bardzo chętnie, bo jeszcze okazji nie miałem. Bilard też jest fajny szczególnie po 5 piwach
-
Jakie kolumny do kina onkyo
Zakładam że chodzi Ci o zestaw 5.1. Szkoda że nie napisałeś jaki konkretnie model tego ampli. W zeszłym roku miałem prezentację w domu i zestaw który mi najbardziej odpowiadał to właśnie onkyo + kolumny jamo. Zestaw grał najbardziej neutralnie zarówno na filmach jak i muzyce.