Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil

  1. Obstawiam przegrzewający się rdzeń grafiki lub pamięć grafiki. Zasilacz odpada bo w 99% przypadków awarii komp nie wstanie. Pamięć też odpada bo gdyby kość była uszkodzona lub generowała błędy ( a sam autor wspomniał że ma tylko jedną) to podczas uruchamiania komputera resetował by się po załadowaniu jądra systemy operacyjnego. W gwoli ścisłości czy to samo dzieje Ci się podczas normalnego korzystania z kompa bez obciążania grafiki w grach 3D??
  2. Jeżeli chcesz żeby dysk był niezawodny i wydajny bierz WD. Jeżeli chcesz pojemności i gadżetu bierz Portable.
  3. http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1_218&products_id=15409
  4. Dysk twardy padł. Ew. w skrajnych przypadkach pamięc ROM płyty głównej generuje takie błędy.
  5. Ropa rox xD
  6. Haha Teraz już wiem kto jest Stigiem xDDD Głos poleciał.
  7. Jak nie dostałeś wcześniej żadnych kwitków do zapłaty to sprawa jest przedawniona
  8. Broń Panie Boże od tego typu gier. Ogame, Crims, Tibia etc.
  9. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba na DLC
  10. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Dlatego właśnie tej gry nie kupie.
  11. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Mafie skończyłem tydzień temu. GTA nie ma szans
  12. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety ale zgodzić się nie mogę. GTA4 znudziła mnie po 3 misji. Mafia 2 niszczy GTA pod każdym względem :> :> :>
  13. crt lg??
  14. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście że tak panie modzie Mam kodować linki następnym razem?? Nie jestem "piratem" i nigdy nie bd. Co najwyżej jestem pośrednikiem w przekazywaniu informacji dla kolegów klubowiczów. Nic więcej. Mafia II jako kontynuacja jedynki jest bardzo za***ista i dwójkę skończyłem parę dni temu i mogę stwierdzić że jest godną kontynuacją.
  15. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Ustaw tak dla ut 2.0.2, odczekaj chwilkę niech się rozkręci. Max prędkość wysyłania kB/s= 60 Całkowita max liczba połączeń= 1500 Max liczba połączeń peerów na torrent= 600 Ilość slotów do wysyłania na torrent= 8 Otwórz dodatkowy slot gdy prędkość wysyłania <90= Disabled Max liczba aktywnych torrentó= 2 Max liczba aktywnych pobierań = 2 Port dla połączeń przychodzących= 34148 (upewnij się że port nie jest blokowany przez router jeśli takowy masz) Inne ustawienia: Włącz siec DTH= enabled Włącz DHT dla nowych torrentów= enabled Włącz wymianę peerów= enabled Włącz odpytywanie= enabled Zarezerwuj miejsca dla ...= disabled Dodawaj *.!ut= disabled
  16. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko że jak ściągasz partami to musisz manualnie resetować połączenie co mnie osobiście wk***ia przy tak wielkich plikach (albo czekać 15 min). A wysłać Ci chciałem plik konfiguracyjny do torrenta żebyś mógł ciągnąć max przepustowością łącza z tracker-a.
  17. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli standardowo jak na takie łącze. Osobiście nie lubię rapida na tak wielkie pliki. Za długo trzeba czekać na zmianę IP (chyba że masz konto premium to co innego). Edit: Brat ma jednak łącze 1024kb/s.
  18. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Mogę Ci podrzucić cfg na utorenta bo bratu konfigurowałem i wyciąga max 110-130 kB/s na 2 kbps łączu
  19. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    To musisz mieć źle skonfigurowane jak ciągnie Ci tak mało. Masz tp??
  20. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Warto Mi to zajeło niecałe 2h
  21. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Padam Ci dwa publiczne trackery na torrenta z TPB: http://thepiratebay.org/torrent/5784125/MAFiA.2.2010.CLONEDVD.PC-[DirectasXD.com] http://thepiratebay.org/torrent/5786928/Mafia_II-SKIDROW_(Mafia_2) Na warezach na dzień dzisiejszy nie widziałem upload-u a z reszty alternatywnych źródeł nie ściągam. Piractwo, niezgodne z regulaminem forum
  22. Po odrzuceniu gier które absolutnie były dla mnie wspaniałe i dobrze mi się w nie grało to zostają tylko: Zelda: A link to the past na Snes-a Micro Machines na Nes-a Sonic the Hedgehog na Sege Ultimate Karate 4 na Atari Gina Sisters na C64 Cannon Fodder na Amigę Half-Life na Pc Na multi to: Quake 3 Cs 1.6 Starcraft Reszta to tylko miłe wspomnienia i fajnie wyglądające zeszłoroczne bombki xP
  23. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Przecież napisałem że gra jest pierwsza klasa więc wal z pytaniami Zresztą widzę że nie tylko mi się podoba
  24. kamil odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Na p2p premiera już była xP Wyjebista gra xD
  25. I do tego jeszcze krata piwa i liter gorzały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.