Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil

  1. Chcesz wsadzić dwa woofery w drzwi przednie??
  2. Lepiej to sprzedaj i nie kombinuj. Oszczędzisz sobie przynajmniej niepotrzebnej frustracji.
  3. Co poniektórzy to widać że się za dużo elektrody naczytali ps2snake dobrze prawi. Wygłuszenie drzwi to podstawa. Z tym że gdybym miał montować 13 to bym się w wygłuszenie nie bawił bo szkoda by było mojego czasu i efekt końcowy nie był by taki jak przy 16.
  4. W życiu bym nie montował takiego czegoś w aucie. Nawet gdyby mi tego szrota pociskali za darmo. Jak koledzy pisali wyżej zdecydowanie lepiej kupić używkę uznanego producenta CA.
  5. Ten głośnik to jedynie na szrot się nadaje. Sprzedaj go póki jeszcze możesz. Widać że jeleni nie brakuje na takie "głośniki" I nie pociskajcie mu jbl bo to też żaden sub.
  6. danii1987- ile pieniędzy masz na sam sub + wzmacniacz?? Pamiętaj że jbl to sprzęt dla remizowych klimatów. Ps. Co Ci gra z przodu że od razu chcesz montować skrzynkę??
  7. Dobre imię dla zwierzaka to "Wyp***"
  8. To uważasz za dobre ? Nie no teraz to przesadziłeś Po pijaku trochę mnie poniosło
  9. Dla mnie zawsze ori granie było fe i be. Jakoś tak zawsze wolałem sam sobie robić audio pod swoje uszy
  10. W samochodowym audio HK nie istnieje. Ale za to w domowym audio produkuje jedne z najlepszych ampli Tak samo z JBL, KEF, DALI, JAMO, YAMAHA, KODA i wiele, wiele innych jakich w życiu nie słyszałem.
  11. Nie przyrównuj HA do CA. Bardzo można się przeliczyć. AVR630
  12. Złap mnie, jeśli potrafisz
  13. Bierz Panasa. 3D to jak na razie czysty marketing dla małych dzieci.
  14. Nie ma w grze opcji "record demo"?? Fraps imo najlepszy. Pobaw się opcjami żeby zmniejszyć objętość filmu.
  15. Ile $ na te ampli?? Osobiście mam jamo 606 i po odsłuchu najbardziej podpasił mi onkyo 608 (sprzęt kupowałem prawie 2 lata temu). Pokój 20 m2
  16. Czym się zatrułeś tym się odtruj
  17. I wygłusz drzwi bo to jest podstawa dobrego grania.
  18. Jak chcesz nagłaśniać wiejska remizę to masz wolną amerykankę "ino by tylko MAX WATT" było fajnie widać pod fioletową fiolką. A jak chcesz normalnego grania: radio + odseparowane głośniki +wygłuszenie. I jak starczy $ to pecyk na głośniki.
  19. No wiesz... większa ilość głośników w pokoju to większy prestiż A że stereo ktoś sobie puszcza na n-tych ilościach głośników i twierdzi że to dźwięk przestrzenny to jego sprawa
  20. lub 7.1 Kupowany jako całość czy składany z kilku?? Jakaś konkretna moc zestawu?? Preferowany sklep??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.