Treść opublikowana przez kamil
-
[ALL] Wybór głośnika basowego
2 X 340 Watts RMS into 4 Ohms ma ten wzmak. Ile autor chce przeznaczyć na głośnik??
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
Na necie masz tego przecież pełno.
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
200 tys. to taka psychologiczna bariera. W PL wszystko co powyżej to już jest padaka, wyżyłowany silnik, stuki i puki, rdza etc. Jak ja bd sprzedawał swoją furę to też liczę się z tym że bd musiał cofnąć. Takie śmieszne realia rynku. Polak widocznie lubi być ewidentnie ruchany w tyłek.
-
[ALL] Jaki wzmacniacz
Wzmacniacz "ogarnij się bo sam nie masz pojęcia czego chcesz" będzie najbardziej odpowiedni. Serio.
-
Jak nie A4 to co... ?
A6 C5
-
Które radio z tych trzech ?? proszę o szybką odp :)
Tutaj ten test o którym kolega pisał wyżej. http://www.audiostereo.pl/test-dla-chorobliwych-audiofili_39832.html
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Wiem(y) xD Zderzak s-line polift??
-
[ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Masz mistrzu Prześlę Ci to też na PW gdybyś przeoczył odp zamieszczoną tutaj.
-
Które radio z tych trzech ?? proszę o szybką odp :)
- [ALL B6] Buczenie suba w sedanie
Może ktoś napisać ocb z blendą.. Dzięki.- [ALL] Jakie radyjko do Audi a4 sedan
Jak masz zamiar słuchać mp3 to z tej listy: alpina, pionek, clarion, kenio, jvc, blau bd więcej niż odpowiednie (z tego względu że format mp3 jest bardzo złej jakości i nawet najlepsze przetworniki nie zapewnią poprawnej jakości dźwięku).- [ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
W takim razie co trzeba zrobić żeby ustrzelić 300km w A6?? Wydech, mapa, IC, turbo, coś jeszcze??- Blue-ray
Jasne że się da. Ogarnąłem trochę temat i... wszystko rozbija się znowu o $. Jak Cię stać na zew odtwarzacz i nagrywarkę do kompa to jak najbardziej taka opcja jest ok. W tej chwili ps3 jako odtwarzacz BD jest całkowicie nieopłacalny (cena samej konsoli i gry osiągające cenę 100-200 zł )- Blue-ray
Stacjonarna do tv czy do kompa?? Ps3 odtwarza płyty dvdr. Z tym że ze względu na ograniczenia oprogramowania (sukcesywnie wydawanego i ograniczanego prze sony)nie da się nie których formatów odtworzyć bez odpowiednich "zabiegów" (via zablokowanie linuxa) . Ujmuję to tak jak masz kompa i neta to film BD na sp3 odtworzysz bez problemu stosując proste programy kodujące dostępne na necie.- Blue-ray
O jaką nagrywarkę Ci chodzi??- [B5 AEB] Oryginalne głośniki
honda niby dlaczego??- Nawigacja VDO&AYTON
Twój poprzednik widocznie był mało ogarnięty w temacie ca, navi, multi etc. i stąd masz taki sprzęt.- Nawigacja VDO&AYTON
Nawigację którą posiadasz to śmierdząca kupa. Wywal to gówno i spraw sobie coś "normalnego" (ale najpierw zapytaj co kupić).- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Czyli jednak działa xP Jakieś zmiany w stosunku do 2010??- [ALL] Jakie radyjko do Audi a4 sedan
troll OT- [ALL B5] Jakie głośniki basowe do zabudowy - Audi A4 Sedan
Matysss = troll- Które radio z tych trzech ?? proszę o szybką odp :)
Matysss mistrzu świata i okolic ile razy masz jeszcze zamiar zadać identyczne pytanie?? Naucz się wyciągać wnioski z odpowiedzi jakie otrzymujesz. Na razie robisz z siebie debilnego trolla na forum.- [ALL B5] Wybrałem alpine teraz jakie głośniki na tył
F1- [B5 AEB] Oryginalne głośniki
Wygłuszenie drzwi zawsze przynosi poprawę brzmienia. Dołożenie wzmaka również ale trzeba wiedzieć jaki wzmak pod jakie głośniki. Byle czego nie można podłączyć pod byle co.- [ALL B5] Jaka skrzynia w boczek sedana
Mając 400 zł jesteś skazany na używany wzmacniacz. Moim zdaniem to lepiej bo można poszukać fajne używki niż skazywać się na nowe świecące i migające na różowo "nówki". Intertechnik mds 08 w skrzyni br + coś co da minimum te 100 W rms przy 4ohm. Używana alpina, axton, denon , sony starszej serii xm, philips dap i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem w tej chwili. Konkretne sugestie dla kolegi mile widziane. - [ALL B6] Buczenie suba w sedanie