Treść opublikowana przez kamil
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Obojętne byle by wzmak nie był przymocowany do blachy. Sygnałówki w peszel.
-
car-audio za około 1500zl
rainbow delux + u-dim jr + kable + maty stp i zmieścisz się w 1,5k. Z tym że nie będzie lansu basem przy remizie a "jedynie" cieszące ucho granie.
-
[ALL B5] Pomoc w złożeniu zestawu audio do 3000zł
Alpine to tylko seria cda. Zamiast suba pb to zdecydowanie lepszym wyborem będzie re audio. Jak już wisisz na essa i szukasz 4 kanałówki to szukaj wzmaka us amps serii xterminator.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Nie brałbym tego nawet gdyby za darmo dawali.
-
car-audio za około 1500zl
Używki wchodzą w grę?? Ps MEGA BASSSSS 10000W z allegro ma być wyznacznikiem Twojego systemu??
-
car-audio za około 1500zl
Mogę Ci zaproponować system bez subwoofera??
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Twój schemat jest ok. I nie kombinuj więcej.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Sygnałówki wpychasz w peszel i puszczasz środkiem auta. Prądowe puszczasz lewym progiem. Głośnikowe również w peszel i puszczasz tam gdzie masz jeszcze miejsce (najlepiej prawym progiem). Długością kabla się nie przejmuj bo nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.
-
Odseparowany przód do 300zł - link.
u-dim el comp 6 lub helix db bez większego znaczenia jakim modelem masz zamiar je zasilić.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Ja bym jednak celował w suba Re. Ten pb to jest straszny muł choć portkami potrafi zatrząść.
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
O jakim 3.0 tdi jest mowa bo tego już chyba ze 4 wypusty były??
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Glow ale musisz zrewidować plany co do suba. Esprit jeżeli plany na suba zostają.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Do l6c może być ale nic ponad to.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Za ile??
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Nie będzie. Magnat to jest... na tym czymś nie zbudujesz konkretnego systemu car-audio.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
Kowi87 Masz o tyle szczęście że l6c nie wymagają za wiele. Glow w mostu nie zapewni Ci odpowiedniej mocy dla suba. Musisz się zdecydować na konkretnego suba bo pod tym względem rozbije się cały dylemat skoro chcesz mieć 4 kanałówkę.
-
[B5 AFN] Plan na Car-audio
A może us amps?? http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,241&kid=241&pid=1749 Plany na suba zmień. Pb zejście ma ok ale jest strasznie mułowaty. Lepszym wyborem będzie choćby ten jl o którym wspominałeś. Wzmaka viba nie słyszałem nigdy więc się nie wypowiadam. Vrx z tego wszystkiego co tutaj do tej pory podało byłby najlepszym wyborem. Ty go kupiłeś??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Tylko szkoda że 'bosze" nie ma odpowiedniej adaptacji głośników i nie składa się z głośników pod system stereo :gwizdanie: Pie... mmi.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Białe fele do C6...
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Fajnie wygląda
-
[ALL] Jak dobrać wzmacniacz?
W teorii to moc rms głośników powinna być równa mocy rms głośnikó. W praktyce różnie to bywa. Lepsze 50 w rms braxa niż 100 w rms alpharda.
-
LED czy plazma
Dokładnie masz rację. Najlepsze jest to że 99% kupujących pomija kwestię sygnału hd przy wyborze tv. Mało tego. Te 99% oczekuje super marketingowego wypasionego, krystalicznie czystego obrazu po podłączeniu zwykłej anteny naziemnej. Zresztą ten temat można ciągnąć w nieskończoność.
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
Omfg. Z tego wszystkiego wyłapałeś tylko to że niepoprawnie napisałem jedno słowo a sam nie stosujesz polskich liter i znaków interpunkcyjnych?? Masz fajny zestaw tempo 6 (który składa się z wooferów, tweeterów i zwrotnic) + wzmacniacz i ori radio. I Ty chcesz dokładać do tego kolejnego wysokotonowca (który to Twoim zdaniem ma wbudowany kondensator plug&play) zasilanego z radia którego gdzieś przykleisz w desce w rogu. Potem nagle wyskakujesz z jakimś zestawem głośnomówiącym i niezrozumiałym opisem w poście #6. A na koniec w dwóch ostatnich postach urządzasz sobie osobiste wycieczki w moją stronę zarzucając mi że nie nie wnoszę do tematu.
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
Nie rozumiesz że to co napisałeś w swoich poprzednich postach jest całkowicie nie zrozumiałe??
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
A ja myślałem że chcesz budować jakiś fajny zestawik a tu takie rozczarowanie Niech Moc będzie z Tobą