Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil

  1. Bardzo uniwersalny zestaw pod wzmaka w podobnej cenie to DEGO PO To samo tylko pod radio znacznie tańsze HELIX DB
  2. Ze te pieniadze to se wyglusz drzwi. Efekt gwarantowany. No chyba ze ma byc total wioska gdzie slychac Cie na pol wsi to wtedy bierz cos co ladnie swieci xP Chyba ze masz juz przod zrobony na tip-top to wtedy inna gadka pozdro
  3. Ma się rozumieć że wersja steam 1.6 xP Ja gram czasami i jakiś wielkich umiejętności nie mam. Nawet map nie znam na pamięć. Podaj nick ze steama albo z cs-a to może sięspikniemy
  4. Tą tańsza
  5. Bierz cokolwiek bo wielkiej różnicy nie będzie pomiędzy poszczególnymi monitorami. Na matryce IPS w tej cenie i tak nie masz co liczyć. I celuj lepiej w 24 cale.
  6. Do czego ten monitor ma by?? Jakieś szczególne wymagania np. hdmi czy dvi, z głosnikami czy bez, Full HD czy wystarczy Hd Ready, do biura do gier do filmów do edycji grafiki, ma się komponować z wystrojem pokoju, monitor do PC czy do konsoli etc.
  7. Na każdym kanale o tym mówią, nawet na tych zagranicznych. Tragedia. Cały dzień zj**...
  8. Ja osobiście polecę Nokie N82
  9. Wielkich wymagań nie stawiasz więc nie ma co czarować... bierz tego który jest najtańszy.
  10. Do Twoich wymagań najlepszy będzie Panasonic serii G10. Ew. jak Ci się uda to może starsza seria Pioneera.
  11. Na PC na chwile obecną napieram w Call of Duty: Modern Warfare 2.
  12. Co masz na myśli pisząc kino domowe?? Bo to dość szerokie zagadnienie... W zeszłym roku za ampli onkyo i pieć głośnikow jamo bez suba dałem nieco ponad 4 koła. A do tego jeszcze można dodać TV, odtwarzacz BD, nagrywarkę, kable itp. Jak dla mnie gra bardzo fajnie
  13. Znajomy widok Rdzeń na karcie graficznej się przegrzewa. Spróbuj przeczyścić wiatrak na k.g. żeby usprawnić przepływ powietrza między rdzeniem a radiatorem (potem sprawdź czy w ogóle się kręci). Jeżeli to nie pomoże to czeka Cie niestety wymiana.
  14. z tych ktore wymieniles to infinity albo caropwer. wiekszej roznicy i tak nie bedzie bo zaden z tych wzmacniaczy nie oferuje takiej mocy jaka podaje producent. co do Twojego ostatniego pytania to...zalezy jaki wzmacnacz i do czego ma sluzyc
  15. witam. potrzebuje kilka info nt. a4 stad moja obecnosc tutaj. pozdrawiam i zycze szerokiej drogi * uzupełnij profil [Musashi]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.